Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
16. dec 2009

Takže čo???
-no Suuuper! 😵

cikyta
autor
16. dec 2009

A dobre je preventívne-kým si to ešte bábo neuvedomuje-naozaj chvílku baliť naširoko-inak je to potom už dosť zle-zväzovať štvornožkujuce,či chodiace dieťa. ☹

domika9
16. dec 2009

a snad ich nebudeme potrebovať ale zas musím mať všetko doma lebo mesto 20km ta kde to budem zhanať 😀 😀 😀

cikyta
autor
16. dec 2009

Pre ISTOTU je dobre mať doma neskôr aj zbytočné veci-čo sa týka zdravia dieťatka. 😉

romy01
16. dec 2009

tak to som prekvapena to s tym balenim, ja som to vobec ani netusila, lebo ako vravim - synovec ma dnes 8 rokov a neter ma ani nie 6 mesiacov ale Mona ich nebalila tak vobec a nie je im nic. Opytam sa mamy ze co robila ona ked sme boli mali ale to boli len tie klasicke plien´ky tak zrejme nas balila nasiroko - ktovie.

ekas, hod recept na pernikove susienky - tie som zboznovala ked som chodila do roboty a kolegyne doniesli - tento rok by som skusila upiect

cikyta
autor
16. dec 2009

40% detí muselo u nás na ortopedii ešte po 6 týždni baliť naširoko.Jadierka sa vytváraju až do 9 mesiaca.A ked budu zle vytvorene,tak v 20 rokoch budu ploche,akoby vydrate a budu také,ako mávaju starí ludia.
Väčšonou do 3 mesiaca to už býva ok,ale su aj výnimky. ☹ (akože my)

cikyta
autor
16. dec 2009

Aj teraz v teme "bábätká" je tema: Pavlíkove remienky

cikyta
autor
16. dec 2009

Ja nechcem strašiť-bože chrán!!!!Len mám potrebu vystríhať vás,tehulky,aby boli v tomto dôslednejšie,ako ja.Musím priznať,že som to z 30% flákala a nebrala som za potrebné Silviu velmi tak baliť-zvlášť v horučavách v lete a tak sa mi to neskôr vypomstilo.Predpísali frajkovu perinku ako 5 mesačnej,ked bola vonku zima a ja som ju ledva strčila do overalu s tou "habaďurou" medzi nohami 😠 Keby som bola TVRDSIA do 3 mesiaca,bol by dávno pokoj.

Dobru noc...........................................kinderká a maminky 😉

romy01
16. dec 2009

dobre vediet, esteze mame konika inak neviem kde by som dolovala infosky.

dobru noc kocandy

domika9
17. dec 2009

prva som prva 🙂 🙂 🙂 🙂
tak vstavame šup šup

cikyta
autor
17. dec 2009

Ja som hore od 4 🙄

domika9
17. dec 2009

tak to aby si sa neprespala 😀

cikyta
autor
17. dec 2009

Veru Domika.Všetkého vela škodí.To je taká daň za tu krásu čo mám... 😵 v postielke 😅

cikyta
autor
17. dec 2009

Romy-jéj aké krásne sono toho malého človiečika! To ja som mala v 12tt takého ufonika-kuk album.Ale ty máš normálneho človiečika 😅

cikyta
autor
17. dec 2009

A je chlapček.Má 3 bodky z riťušky,takže:
-nôžka,pipík,nôžka mi matematicky vychádza 🙂

domika9
17. dec 2009

romy super sono 😉

romy01
17. dec 2009

hehe
ciky, aj ja si myslim ze je to chlap ako sa patri. Na DVDcku kde sa meta a melie rukami a nohami nam pipika ukazal poriadne, ale dokina povedala, ze to mohol byt aj pupocnik, ze je este skoro povedat, no aj jej prvy dojem bol ze to je chlapec. 😀

domka ty si dnes vsade prva sa nezdas. Ale ja som sla spat az o polnoci - clovek by nepovedal co s nim urobi salka pigi caju a aj ja som bola o 4 tej hore, lebo ma bolel klb zase, ale ako som sa otocila v posteli taak prestal a hned som spala dalej
😀

domika9
17. dec 2009

romy ty už maš 14tt fest to leti 🙂

denis19
17. dec 2009

cikytka, super matematika.....také mi to tak vychází...romy...je to chlap!!!!
já to na tom svém sone zatím nevidím, tak se necháme prekvapit po novém roce

surviver
17. dec 2009

dobre ranko 🙂

romy ,pekny chlapček,ono v tom 12tt su asi najkrajšie tie sona,lebo potom ,ked babo rastie tak sa ťažko zachyti cele na jeden obrazok 😉

wolfskinka
17. dec 2009

ahojte dobre ranko,

to by som enbola ja aby som zase nemala problem ... objavil sa mi vytok take hrudky ako tvaroh ... mali ste to niekto a ak ano co vam na to dali ?

surviver
17. dec 2009

wolfi,to bude candida,mykoza-čiže po slovensky plesen,kvasinky....chod k Dr.da ti nejake antimykoticum...

wolfskinka
17. dec 2009

zajtra idem do heliku, tak si nieco vypytam ale neviem ci sa to moze uzivat v tehotenstve

domika9
17. dec 2009

wolfi oni ti daju liek podla toho ako dlho si tehotna väčšinou sa nesmie nič uživať do 12tt ale oni najlepšie vedia čo na to určite si sama nič na to nedavaj

domika9
17. dec 2009

ej dnes je drobec akosi ticho vlastne už od včera je taky kludny nejako sa nemrví

wolfskinka
17. dec 2009

domika jasne ze si na to nic nedavam iba si robim tie vyplachy co mi kazala gatova ... rosalgin, to sa da do prevarenej vody tabletka rozpustit a vystrieka sa takou tycinkou zvnutra, tak som to spravila, minule mi to zabralo, vraj je to dobre aj pre preventivnu hygienu

lucula73
17. dec 2009

ahojte,
wolfi,to sú kvasinky,asi ti nedajú nič,len tie vyplachy,ja som do 12tt len vyplychovala a v 13tt mi potom dal gynazol,ten konečne zabral...

romy - no krásny chlap,to som ja ani mojho takto nevidela v 20tt,tak len verím dokimu,že videl správne... 🙂

domika,aj moj sa dnes nepohol od večera,teda v noci neviem,no konečne mi zabubnoval asi pred pol hodinou,tak som sa potešila...niekedy majú drobci spavý deň.... 😝

wolfskinka
17. dec 2009

lucul no a ake si mala vyplachy rosalgin alebo multi gyn

lucula73
17. dec 2009

wolfi - ten rosalgin,ono to pomohlo,ale len do druhého dňa,potom sa mi to zase vrátilo...

wolfskinka
17. dec 2009

no uvidime c o mi povie zajtra doktorka, neni to take hrozne len sem tam, zda ze mi ten multigyn pomohol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre