Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domcek1111
11. sep 2008

no baby, akosi to prichádza aj na mňa...poobede mi bolo zle....ale teraz zas dobre....sradna... 😀 😉
mirka, cikytka vám povedali, aké ste mali HCG?lebo mne volala doktorka a povedala, že sa to podarilo...teraz keď pôjdem na 2 sono, tak berú ešte krv, či už nie?!!!Tak to dostanem už prvú fotečku, nie?Platí sa za to niečo?

cikyta
autor
11. sep 2008

Neplatíš za nič.Fotku ti dajú.HCG nevraveli,len že to vyšlo.(Vela úspechov v nevolnostiach 😀 😝 )

domcek1111
11. sep 2008

tak to ti ďakujem za blahoprianie...ty škodoradostná... 😀 😠 😉

cikyta
autor
11. sep 2008

Domcek,aspon budeš vedieť o čom píšem-lebo kto nezažije-neverí! 😀 😀 😀 😀 Aspon budeme mať o čom točiť.

miroslava33
11. sep 2008

mne povedali vyšku hCG len ked som sa dožadovala aj hodnoty, inak len povedia či je dobra

miroslava33
11. sep 2008

už musim končiť... prajem Vam pekný večer ..
a zajtra huraaa piatok a tri dni volnaaaa ..
aaaaahojte ... M.

cikyta
autor
11. sep 2008

Ahoj Mirka.Ja mám 3 dni driny okolo návštevy. 😠

cikyta
autor
12. sep 2008

Pekný dník dievčatá!..........Mirka-neprší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domcek1111
12. sep 2008

ahojte moje tehuľky!!!!!!
dnes máme pekný dník, mala som ísť zbierať zemiaky, no ale nemôžem... 😀 😵 tak budem sedieť doma......
keby ste videli, aký mám stres na stredu..len aby bolo všetko v poriadku a mimimko bolo v maternici... 😠
ale verím, že bude všetko OK
cikyta ty ideš na ktorý krát teraz do Helika?mňa teraz objednali za týždeň..takže budem tam chodiť každý týždeň?lebo ako?

cikyta
autor
12. sep 2008

Ahoj Domcek.Ked som bola na kontrole UTZ+teh.test krvy,mala som len také zrnko ryže na sone.Potom po týždni som mala to,čo vidíš v albume a teraz po 2 týždnov od posledného UTZ som zvedavá,či uvidím aj toho človiečika v tom váčiku a či bude mať akciu srdiečka.Mohol by.V stredu to bude podla UTZ 7tt+3

domcek1111
12. sep 2008

takže ak budeš počuť biť srdiečko-adios helios?!!!!dajú ti tehotesnkú knižku....a nebude ti smutno z Krajkom 😀 😉

cikyta
autor
12. sep 2008

Neviem,či sa hned rozlúčime,alebo ešte budem musieť prísť.Ale z toho,čo mi povedala dr.,myslím že čakáme na srdiečko a potom ma pošle svojej gynekologičke a tá mi dá knižku.Všetko záleží od toho malého 😅 Som zvedavá aj PN ako mi bude pokračovať a v 15tt musím ísť na genetiku.Už by mi mali prísť aj výsledky poštou čo nám brali krv mne aj mužovi každú chvílu.

domcek1111
12. sep 2008

tak verím, že výsledky budú OK!!!!!! 😉
juj,mne sa niekedy zdá, že to je len taký sen......niekedy sa mi ani nechce veriť, že som tehu!!!!!! 😵 😵 😵

cikyta
autor
12. sep 2008

A Krajka ešte uvidím-budem tam chodiť na sono za 500sk a foto 40sk. 🙂 Ved ja som Krajka od ET ani nevidela!Mám šťastie len na dr.Tak on ani nevie,že som tehula. 😀

cikyta
autor
12. sep 2008

Teraz si prajem 2 veci:Aby bilo srdiečko a aby boli genetické testy OK-aby som nemusela podstúpiť amniocentezu.

domcek1111
12. sep 2008

a myslíš, že si ťa bude pamätať, keď má toľko veľa žien?!!!!!!!!!či ty si taká in, že si ťa hocikto zapamätá?!!!tak dúfam, že ťa s vredu uvidím.... 😉

domcek1111
12. sep 2008

...v stredu...

cikyta
autor
12. sep 2008

Jasné,že si ma nezapamätá.....ale.......ty mi musíš tiež skaziť nádeje ☹ OK.stredu prídem aj s vredom!

domcek1111
12. sep 2008

maska, vidím, že sa ti vracia humor, to je OK................. 😀 😠 😉
počúvaj cikyta dávala si doktorke niečo?alebo doktorovi, keď si zistila , že si tehu?!!myslím dezert, víno?

cikyta
autor
12. sep 2008

Ja som neni maska,ja som čikyta. 😀 Nie.Nedávala som.A mám?Ja im možno pošlem čosi,až ked sa bábo narodí-aj s fotkou.Ci mám aj teraz?Zisti!

domcek1111
12. sep 2008

no ja tiež dám, keď sa až bábo narodí 😵 😉 ...ja neviem, možno niektoré baby dávajú....musím sa niekoho popýtať!!!!

cikyta
autor
12. sep 2008

Potom ma informuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

domcek1111
12. sep 2008

jasné!!!!!!!!!!!!!pekný dník a užívaj si návštevy... 😠 😀 😝

miroslava33
12. sep 2008

aaaahojte , heliosky ..
veru neprišííí,ciky ... huraaaa .. a su tri dni volna .. hip hip hura

miroslava33
12. sep 2008

ciky, ako dopadlo tvoje patranie po knihkupectve?

evacko
12. sep 2008

Tak aj ja sa tu pripájam aj ja som tehulka z heliosu som momentálne 15týždeň, tak nám prajem všetkým príjemné tehulkovanie.

domcek1111
12. sep 2008

evacko tak vitaj medzi nami tehuľkami z helika!!!!! 😉

cikyta
autor
12. sep 2008

Ahojte kočky.No tú knihu mali v Priore,ale kedže stála 350sk a nemala obrázky a môjmu mužovi sa nezdala,tak som ju z trucu nechala tak...... ☹ Evacko ahoj!hm.....15tt-to už hej!

miroslava33
13. sep 2008

ahojte heliosky ... prajem Vam pekné rano..
ja som sa prave vratila od veterinara, boli sme s kocurom na očkovanie .. mala som z toho
trocha nervy, ale zvladli sme to a už sme späť .. jupí .. (mam nervy tam isť sama , je to bočna
cesta a moje otačanie a cuvanie autom je paveda )
ciky ... su aj knižky s obrazkami ... ale tie stoja asi 500 sk a tie lepšie aj 800 sk ...
knihy su moja choroba, môj drahy sa mi
vždy smeje - že pre mna je nebezpečne čo i len isť kolo knihkupectva či zabludiť na net predajne knih ... 🙄

domcek1111
13. sep 2008

ahojte heliosáčky, ako sa mi máte? 😉 ..dúfam, že pribudnú ďaľšie babenky-tehuľky, aby to tu bolo veselšie... 😉
ináč dnes zbierajú svokrovci zemiaky...tak konečne som sa uliala-to budú reči prečo tam niesom-totiž švagriné ešte nevedia, že som tehu.. 😝
tak pekný dník, idem konečne pratať po dllllllllllllllllllllhom čase-už mám taký prach.... 😠 😅 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre