Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lucula73
30. dec 2010

pekný deň 🙂

baby ja sa nudííííííííííííím 😀 😀 😀
malý spí už 3 hodky,aj ja som spala 1,5 a teraz neviem čo robiť 🙂 .nemožem búchať,ani nič,tak len čuším 🙂

cikyta
autor
30. dec 2010

@lucula73 Provokuješ ??? 😠

( 😉 )

liviaf14
30. dec 2010

ahojte 🙂
my sme pred chvíľkou prišli z mrazivej prechádzky, malý mi ešte spí vnútri pri otvorenom okne v kočíku 😵 idem čosi pochystať na zajtra, varenie myslím a trošku upracem. ale ešte vás dočítam najskôr 😉

chorale1
30. dec 2010

ahojte,
náš krpec tiež spí na balkone. v noci si urobil deň a bol od 1,00 do 3,00 hore. zhasnuté všade aby vedel že je noc ale jemu to bolo jedno, naučil sa vstávať v postieľke tak tma netma stále sa dvíhal 😠 😠 😠 ráno som ho potom našla spať s celou nohou holou na perine 😠 a ja som dnes nejaká rozbitá, strašne ma bolia nohy ako ked chrípka na vás ide. tak som z toho nervozna.

liviaf14
30. dec 2010

@chorale1 aj my občas mávame takúto noc, až na to, že náš drobec nechce spať v postieľke, spí so mnou. v postieľke sa stavia iba, ležať tam nechce, alebo keď nedajbože vydrží spať ako ho tam prekladám, tak pri zobudení si hneď sadne a plače "mamammama" 😀

chorale1
30. dec 2010

@liviaf14 no ved som zvedavá na túto noc čo bude.

fopardi
30. dec 2010

ahojte tak dnešne navštevy za sebou 🙂 ešte dve zajtra a v sobotu lyžovačka huraaaaaa
dnes som bola u dr. idem si dať odstraniť krčove žily tak mi dr. dal na predpis take sexi pančuchy a mam sa objednať po menzese alebo tak nejako hlavne aby som ho nemala takže sranda musi byť dnes 39DC a nič tak uvidíme dokedy budem čakať 🙂 a mam si nachystať 100eur no zderstvo jak sa patri ved sme na slovensku 😠

cikyta
autor
30. dec 2010

@fopardi fuha........... ☹ držím palce.
Tiež som bola na cievnom skrz tie krčaky,ale kedže mám problém so zrážaním,mutácie a nevysvetlitelný ekzem...nič ,mi neurobia s nohami. A to ich mám ako zrelá sedemdesiatnička-bez prehánania 😢

fopardi
30. dec 2010

@cikyta no ja mam tie metličky pod kolenom a na jednej aj druhej nohe začínajucu krčovu žilu a ide mi to urobiť nejakym leptanim alebo čo tak potom dam vedieť ako to bolo aj ja som mu spomenula že mam trombofilne mutacie tak sa pritom trochu zarazil porozmyšlal pytal sa či teraz užívam nejaku liečbu ja že nie že iba v tehotenstve tak povedal že dobre
no ale to je taky dr. že by ste z neho šikli on neskutočne ale neskutočne hreší ked som tam bola pri nom tak mu volala nejak pani a ked dotelefonoval vybral kabez z telefonu hodil ho do koša a spustil vyjeb... pič... kurv... jedne telefonistky pojeb.... a vkuse to trvalo asi 5 minut sestrička chuda ta to tam len usmevom sa snaži zmierniť pred pacientami no on vklude pokračuje pič.. vyjeb... telefonistky načo tu tie pi... vyjeb... telfonuju kur... ale ma najeb.. no si neviete predstaviť ja viem že tak hreši tak som to čakala ale ked som to zažila prvy krat tak som bola mierne mimo čo to ma byť 🙂))) no ale odbornik je dobry

fopardi
30. dec 2010

a ešte mi vravi že ked budem mať po menzese tak si mam zavolať a sa dohodnuť na termine a potom dodal že ak nebude tefon jebnuty v koši tak že sa možno dovolam 😀 😀 😀

fopardi
30. dec 2010

hmmm ked som tu ja tak ste všetky preč 😒

liviaf14
30. dec 2010

@fopardi fíha aký doktorko 😀 😀 😀 😀 no neviem, ako by som sa pri ňom tvárila toto počúvajúc 😀 😀 😀
tak sa drž potom, nech to máš rýchle za sebou. a je to bolestivé? nevieš? to je nejaká nová metóda to leptanie?

@cikyta ja mám tiež 1 takú peknú kŕčovú žilu na ľavej nohe, my to máme v rodine.

fopardi
30. dec 2010

@liviaf14 aj my to mame v rodine u mna to zatial nieje take hrozne lebo krčova žila mi vyskoči len ked stojim apodobne ale tie metličky mam dosť viditelne pod kolenom a to ma štve tak nečo čakať na krčove žily ked to je zatial v takom štadiu -neviem ti povedať tak som pochopila žeby malo isť o nejake leptanie alebo niečo take a da sa tym robiť iba tie metličky krčove žily nie ale ja čo mam tie take začínajuce tak uvidim či to nezaberie aj nato ved potom vam dam vedieť určite
no a dr. ja som vedela aky je tak som to čakala ale tej sestričke je riadne trapne pred ludmi

cikyta
autor
30. dec 2010

@fopardi No moje nervy ! Toho dr. by som chcela vidieť 😀 Koki to je sila ! 😀

(Ja sa už nad metličkami nepozastavujem. Ja mám nohy obsypané krčovými žilami hrube ako palce a poskrucané po celej dlžke nôh ako stare korene stromov 😖)

@liviaf14 No veru. Tiež to mám zdedené. Toto je velmi dedičná záležitosť.

fopardi
30. dec 2010

@cikyta no to by som ti prial vidieť toho dr. nikde nič a zrazu taka sprška nadavok ked sme boli pri nom ked mal drobec jeden mesiac sme boli obstrihavať nehet čo mu hnisal a on samozrejme plakal ked mu to dr. robil a on že ej ešte len mesiac ma a aky je najebany 😅

cikyta
autor
30. dec 2010

@fopardi čoooo???? 😀

liviaf14
30. dec 2010

@fopardi 😀 😀

fopardi
30. dec 2010

no a to ma mm vopred upozornil že on hreši lebo inač by som asi fakt ostala z toho vypalena

lucula73
30. dec 2010

@fopardi tak to je sila,to by som asi nezniesla 😒 😝

inak aj mne sa pod kolenom asi robí krčová žila,a metličky,ani nehovorím....moja mama ich mala plné nohy a vyzerá to tak,že to zdedím po nej,zatiaľ mám len po bokoch stehien,no ak to pojde takto ďalej,tak sa už v lete do plaviek ani nevyzlečiem 😀 😝

lucula73
30. dec 2010

a ja varím kapustnicu 🙂 .lebo na vianoce robila iba moja mamina,ktorá nám síce dala,ale bolo nám málo,lebo sme nemali na tri dni 🙂 tak si robíme svoju,aby sme sa mohli obžrať zas raz,my to všetci strašne ľúbime 😀

brmbolcek
31. dec 2010

zelame krasny a pokojny 🙂 🙂 🙂 PF 😵 😵 😵

brmbolcek
31. dec 2010

prepacte mi za poruchu doplnam 😀 😀 😀 2011

zefa
31. dec 2010

všetkým prajem úspešný Nový rok,plný lásky,zdravia a splnených snov

janicca
31. dec 2010

ahojte 😵
Až ti šampusový štupeľ trafí do oka,
až ťa vyšetria a uznajú za cvoka,
až ti bude od chľastu veľmi zle,
až ohňostroj ti v zadku vyprskne,
až vonku na štyroch psovi budeš vravieť slečna,
až zistíš, že pyrotechnika je nebezpečná,
až v prednom vačku ti vybuchne delobuch
a zapáli ti zo zadku vyprdnutý puch
a poletíš oknom ponad nejakú strechu
a rozrežeš si zadok na kuse plechu,
tak potom priať šťastie ti už neskoro bude,
preto tak skoro ti to prajem a v kľude. 😀 😀 😀 všetko naj naj naj PF 2011 🙂

chorale1
31. dec 2010

ahojte aj ja vám prajem šťastný nový rok nech sa vám splní všetko čo si prajete 🙂 .
ja ležím od včera večera s teplotami takže paráda. mm na vianoce ja nanový rok. čo viac sme si mohli priať ☹

liviaf14
31. dec 2010

ahojte 😵

@chorale1 tak predsa choroba, čo? si to cítila dopredu.

@janicca 😀 😀 😀 😀

aj my želáme všetkým veselého Silvestra a všetko naj naj naj do nového roku 2011 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cikyta
autor
31. dec 2010

@janicca bratm,supeeeeeeeeeeer 😀

šťastný Novy rok 2011

denis19
31. dec 2010

Spokojený rok 2011 vám holky preji!!!!!!

zefa
31. dec 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀
u nás fasa oslava...už 3 noci nespíme...Nancy je chorá,zahlienená až no,takže ju trápi kašel,lenže moje dieťa je príšerný pacient...do nej nedostane nič ale vôbec nič..v kuse ide od nás rev a krik,pretože musíme do nej nasilu všetko pchať 😠 😝 ...ja už 1tt trpím príšernými bolesťami zubov,ale nejdem k dokimu,pretože chcem iného a musím čakať až do 10.1. kým nezačne ordinovať ☹

lucula73
31. dec 2010

pekný večer 🙂

aj my sa pripájame- želáme krásny a šťastný nový rok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre