Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
22. dec 2009

ahojte spachtošky kde ste všetky 🙂

surviver
22. dec 2009

dobre ranko 🙂

domika tu sme 😀

domika9
22. dec 2009

ahoj survi tak ako veci do porodnice pobalene? pre babo všerko nachystane?

surviver
22. dec 2009

domi ,no hej všetko stoji v pozore v detskej 😀

lucula73
22. dec 2009

ahojte,
my od rána makáme,aspoň trochu upratujeme...

survi a čo máš zbalené?ja som sa prvý raz nestihla pobaliť,lebo mi nečakane odtiekla plodová,voda,teraz rozmýšľam,že aspoň nejaké zákl.veci nahádžem do tašky... 😒

zefa
22. dec 2009

ahojte babuľky
nestíham to tu už dočítať.....chcem vám všetkým popriať krásne sviatky,pohodu, šťastie,dávajte na seba pozor 😉

domika9
22. dec 2009

ahojte tak ja som dnes zase doma neposedela 🙂 maly bol dnes taky aktivny kopkal o 106 a dnes sme mu hrkali s krkalkou čo som mu kupila včera a ked som prestala hrkať tak začal kopať take zlate neviem či to bola nahoda alebo nie ale bolo to chutne
prave balím darčeky ale už ma boli zadok ako sedím na podlahe tak kus zmena že trošku vam napíšem a zajtra musím ísť zase do mesta ešte treba yvbaviť socialnu poisťovnu 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
22. dec 2009

zefa aj vam pekne vianoce 🙂

domika,pevne nervy pri vybavovani 😉

prajem dobru nôcku všetkym....

surviver
23. dec 2009

Pekne ranko 🙂

budem si asi pisat sama 😀

romy01
23. dec 2009

ahojte baby

surbo no vypada to tak ze baby vypekaju o 106 - aj ja idem tak zatial pa

domika9
23. dec 2009

ahojte romy nevypekam aspon nie ja 🙂 včera som ešte večer urobila 100 šuhajd a dnes idem popratať poumyvať podlahy vyleštiť zrkadla -hlavne stolík v obyvačke lebo ten vyzera strašne 🙂
a pre dnešok doma končím ideme ešte trošku do mesta a večer možno ešte upečiem platy na kolač a možno spravím šalat nech mam pokoj zajtra 🙂
tak vam prajem príjemny predvianočny dniček

cikyta
autor
23. dec 2009

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2010 🙂

domika9
23. dec 2009

no ste mali vidieť čo mi vyšlo z tych platov už ked som čítala ten recept tak sa mi to nezdalo ale ked som to dala akože piecť tak to v rure len zbublalo skaramelizovalo a bolo po plate na kolač 😀
tak som si našla iny recept zajtra upečiem snad bude normalny 🙂

lucula73
23. dec 2009

domi - tak snáď sa ti zajtra vydarí na jedničku.... 😉

a prajem všetkým krásne a požehnané vianočné sviatky 😉

romy01
24. dec 2009

Všetkým prajem šťastné a veselé vianoce a aj miminkam, či už narodeným, alebo tým v bruškách. Nech sú všetci zdraví a nech sa každému darí. 😀 😀 😀

surviver
24. dec 2009

Ahojte 🙂

Prajem všetkym pokojne vianoce plne lasky .A pod stromčekom pár peknych prekvapeni,ktore potešia vaše srdiečka 😵 😵 😵

domika9
24. dec 2009

Letí anjel s nadielkou pritom vrtí prdelkou.
Letí, letí hádaj kam ? K dobrým ludom -predsa k vám .
Krásne Vianoce vám prajem 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
26. dec 2009

ahojte helinky tak ako ešte vegetíte pred telkou s tanierom plnym šalatu alebo kolačov?
tak čo vam priniesol Ježiško ?
ja som ešte taka obžrata že dnes budem asi len na ovoci aby som sa mohla začať normalne hybať lebo takto len fučím 😝

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
26. dec 2009

ahojte žienky
práve som sa chcela info presne to čo domika 😀 😀

jaj baby ,tak toto boli tie naj Vianoce...deti to už konečne trochu chápu,tak sme tu mali híkania a potom hádok(bo Samko nedostal žehličku a Nancy hasičšké auto 😝 😝 ),tak ježiško musí ísť dokúpiť chýbajúce kusy 😀 😀

dúfam,že ste všetky prežili Vianoce ok 😉

domika9
26. dec 2009

zefa aj my sa tešíme až budeme mať buduci rok babo že ako bude reagovať musí to byť nadherne
katarinka no ja som už zbaštila nejaky ten kolač ale hlavne vela ovocia a zatial len ranajky ale citim sa kus lepšie ako včera - to sa mi ani dychať nedalo 🙂

lucula73
26. dec 2009

ahojte,
aj ja veru fučím o dušu,boli sme sa aspoň prejsť,no ledva som vyšla na kopec,teda domov... 😉
zajtra skúsim dietovať,ale to je asi nereálne... 😀

tak si užívajte,lebo zajtra je už vlastne aj po vianociach....

domika9
26. dec 2009

lucula dnes som objednala z kojeneckeho oblečenia 😉

romy01
26. dec 2009

ahojte

ja sa chystamm na zdravu stravu az ked mm pojde do prace, lebo popri nom sa neda, furt nieco vymysli a ja sa chytim. Na váhu sa nepostavim asi mesiac - inak by ma odviedli na psychiatriu 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
26. dec 2009

domi - si šikulka,hádam to stihnem do konca roka..len vybrať čo,to je najhoršie... 😝

lucula73
26. dec 2009

kuspitka -malá je nádherná......a vy už von,to je super ....a ty sa ako máš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre