Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

liviaf14
18. jan 2011

@denis19 ako bolo na plávaní?

denis19
18. jan 2011

@liviaf14 malá mi to dnes proplakala,ale vubec nevím proč, ješte se mi to nestalo,ale mám pocit, že má zvýšenou teplotu, jen mi ted spí, tak ji potom omerím...snad na ní neco neleze?????? 😠

liviaf14
18. jan 2011

@denis19 hádam nie, neboj. ja som skúšala kúpať drobca vo veľkej vani, prereval celé kúpanie v nedeľu, zatiaľ ho kúpem iba v malej vaničke položenej vo veľkej vani. neviem čo by mi robil v bazéne 😅 ale musím ho zvykať, nech nie je taký bojko 😵

denis19
18. jan 2011

@liviaf14 my s tím nemeli problém, dyť toto je už druhý kurz a v nedeli byla také na bazéne ok a i jsem se potápeli, nevím co se stalo...už je vzhuru , tak omerím teplotku,ale plazí a vrtí se tu na decejako had 😲

cikyta
autor
18. jan 2011

@zefa to fakt nejde teplá voda a teplo ? ☹ fuha,to fakt poteši 😒

@liviaf14 ani Sisa nemala rada zo začiatku velku vanu a na kupalisku bola v bazene spokojná.

@denis19 Držím palce,nech nieje Karolinka choručká 😉

denis19
18. jan 2011

@cikyta dikas, vypadá to tak,že není.....je jí celý byt a teplota není, tak nevím co to bylo....asi nechtela být v bazéne.....co podnikáte holky?

cikyta
autor
18. jan 2011

Inak,čo sa mi dnes stalo !

Boli sme vonku. Sisa zodvihla zo zeme sáčok a vopchala donho ruku. Zakričala som,že fuj,zahod to a Sisa že:
-myš !
Nechápala som....
No ked ten sáčok pustila,pochopila som 😠 Vnutry bola mrtva myš ! 😠
Hned som jej strhla rukavičky a hodila do koša a išli sme domov drhnuť ruky mydlom ! 😠

Minula zase zodvihla primeros ! 😠

denis19
18. jan 2011

@cikyta 😀 😀 😀 šikulečka.........roste mi doma neco podobného, vím opakuji se,ale myslm na vás denne, jak vidím tu naši cácorku!!!!

kamka17
18. jan 2011

servuste žienky 😎 😎
trochu absentujem, ale šak nedá sa 😅 😅
@denis19 plienočky dorazili, už aj otestovaná jedna, super a ďakujeme za darček 😉 😉 😉
@cikyta ufff...že mŕtva myš...by som tam asi umrela, šak to je fuj, až ma mrví pri tej predstave 😝 😝 😝
my sme dnes boli celý deň u našich, lebo drahý bol v blave na porade a som sa bála, že mi tu malá bude hučať celý deň...takže namiesto hučania celý deň dnes drichme, tak dúfam, že jej to vydrží aj v noci... 😕 😕 a zajtra sme zasek samé dve, ale tak hodím ju do kočiara a pôjdeme von, ak bude veľmi pišťať...ani hmla nám nebude vadiť, len aby nepršalo 🙄

cikyta
autor
18. jan 2011

@denis19 😉

@kamka17 Ved ešte teraz ma mrazí z tej myši 🙄 Ja myšky môžem. Nevadia mi. Su milé,ale ZDOCHLINY neznášam ! A to akékolvek ! Je mi zle z každeho mrtveho tvoru. Uplne 🙄

Práve mi Sisa zaspala... 😒

domcek
18. jan 2011

beeee, ze mrtva mys ....chuda Siska neporazilo ju.??, Ci skor maminu!
Idem sa venovat malje moj manzelik poskladal stromcek a teraz vysava....ja ho mam tak rada. 😵

denis19
18. jan 2011

@cikyta to znamená, že se uložila na noční spánek, či asi ne co????? 😠

cikyta
autor
18. jan 2011

@domcek Pre Sisu to bola myška 🙂 a hnevala sa,prečo jej ju maminka zahodila a v zápätí aj jej rukavičky ☹

My sme dali už dávno preč stromček a Sisa sa každý den niekolko krát pýta tak,že mi pricapí nos o moj nos že:
-Máte ešte stromček?
A ja jej vždy poviem:
-Nemáme.
Ju toto ohromne baví. To si sama vymyslela. No ked sa ma to opýta už 50-ty krát za den,tak prv,než si príde pricapnuť noštek o ten moj zakričím:
-Nie nemáme ! Pro jednou navždy nemáme !

(Ako vo filme Pelišky s tým chlapcom,čo sa furt vypytoval,či horí hovno 😀 😀 😀 )

cikyta
autor
18. jan 2011

@denis19 No............som ju okupala a pýtala mliečko (cecky). Ešte nebola ani utretá,ani som neupratala kupel a tak som jej tie cecky nechcela dať-zvlášť ked som vedela,že ešte nebude spať...............
Tak začala revať,zuriť,ziapať,až mi uši trhalo. Prehla sa ako luk a tvár plná slz a soplíkov....................Po pár minutach stupnujuceho revu som ju schytila,zakričala,že jej dám cecok,ale ak nebude spať,tak ju vyhodím von oknom ! (museli to počuť aj susedia,no ja som už bola v koncoch !)
Clovek občas povie to,čo ho hrozne mrzí......zvlášť,ked je situácia drásajuca nervy ! 😠

A ona mi zaspala na cecku o 19:00. Našťastie je napapaná,tak hádam bude spať......Ale spí na "kresťana",tak čakám za chvílu rev....(klačí v postielke a tak spí 😅 )

denis19
18. jan 2011

@cikyta tak plne te chápu a vím o čem to mluvíš, já mám nekdy i ted takové stavy a usnout na kresťáka...tak to musí být síla!!!! NAše ohmká v postýlce a usíná 🙂

cikyta
autor
18. jan 2011

@denis19 že hmká a spinká.......................toto chcem zažiť niekedy aj ja !!!

Práve davali v správach. Pri ZA zabil teraz partner tehotnu 18 ročnu ženu v rod.dome. Z kotolne si volala pomoc dobodaná...hrozne....je to čerstve,tak nič bližšie nevraveli.Ale cigoši to neboli. Bol to pekný rod.dom.

denis19
18. jan 2011

@cikyta no a mne dnes ríkala kamarádka, pracuje v detském domove, že jim dovezli mesíční dítko, z opruzeninama až ke kolenum pres celou nožičku, že des, odebrali klučimnu bílým rodičum z jakési samoty z drevenice bez oken a topení!!! Des!!!!

domcek
18. jan 2011

@cikyta - tak Sisa je super. Nasa sa straaasne rozculovala ked tu tatik behal s vysavacom.
Inac mam na teba otazku. Ked sa Sisa v noci zobudi vyzaduje cicu na zaspanie. nam doktorka odporucila odstavit.
Lebo nasa slecna je furt na cice a nic skoro nepapa. So si robila par dni ciarky kolko krat za den sa kojime.
Tak priemer je 21x... 🙄 Stoho najviac vecer a cele dobobedie. V noci vzdy ked sa zobudi co je obcas aj kazdu hodinu.

lienika
18. jan 2011

@cikyta no tak to je tuším rekord 😀. Aj Lucka už od pol 8 spinka, som jej dohovorila, že chcem v kľude pozerať 1000 a1 noc tak ma tuším aj pochopila...ale tiež som zvedavá do kedy jej to vydrží 😀

chorale1
18. jan 2011

pekný večer, uff ste my dali zabrať koľko ste tho popísali. dnes aj náš čviro krásne zaspal, dúfam, že to tak bude do rána lebo včera zaspal o 21,00 do 1,00 sa dvakrát prebral a potom spal do 6,00. takže nič moc. a neviem ako vám ale mne toto počasie vôbec neprospieva, strašne sa mi chce stále spať 😒

cikyta
autor
18. jan 2011

@denis19 To je hrozne ☹ A včera to pár mesačné bábo že sex.zneuživali rodičia u nás na Slovensku kdesi v takej chatrči. No hrozne 😠

@domcek No ano. Ona ked sa v noci zobudza,vždy otáča hlavu ku mne pýta "mlíčko". Nič ju neukludní. Absolutne nič. Dokonca stačí,že jej nedam cecok hned,až za pár sekund a to su revyyyy 😠 Tak jej ho dám a spíme. Hej,aj mne jedáva menej,ale dnes aj ked pýtala často cecok cez den,tak aj zjedla dosť na jej pomery. 😒 normálneho jedla.
Mne by dr.zbytočne kázala odstaviť ☹ Ved ja viem tiež,že ju treba odstaviť ☹ A milujem otázku v znení:
-Dokedy CHCEŠ kojiť ?
Akože to CHCEŠ ma vie vytočiť do nepríčetnosti. Ja nechcem,ja musím....A to je velký rozdiel.
Uvidíme,ked mi príde muž,či sa nám to podarí odstaviť....cez výkend ☹

@lienika 😀 😀 😀

chorale1
18. jan 2011

@cikyta raz sa to určite podarí a na ľudí, ktorí sa do toho prd rozumejú sa vykašli 😉 idem pozerať telenovelu - som sa namotala 😠

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
18. jan 2011

@chorale1 ja som vzdala 1 časť a tak ma to už nebaví.

Ja čakám na svoj PANELAAAAAAAAAAAK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 14.2.

cikyta
autor
18. jan 2011

@katarina33 kiežby sme mali cumlík ☹

Ale vám gratulujem !!!!! 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
18. jan 2011

Kokos to je ozaj telenovela..................................................................tá sehrezada 😅
Hudobný doprovod,ako pri vedomostnej suťaži , 10 minut každý po každom pozerá a premýšla a napokon sem tam padne slovo........To bude dlhééééééééééé a napínavééééééééééééééé

@katarina33 Neberieš ani homeopatiká? Ja ich mám kupená,len odhodlanie bude až cez výkend.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fopardi
18. jan 2011

@denis19 no najradšej by som sa vratila na svoju povodnu vahu zo školy 😀 😀 😀 😀 54kg a to som si myslela že som tučna potom som naraz pribrala 20kg a teraz sa mi lepi a lepi tu kilo tam kilo no a vysledok po tychto vianociach 82kg takže dosť bolo obžerstva musim aspon 15kg schudnuť na prve kolo potom kus pauza a dam si znova dalšie musim sa dostať aspon na 60-65 no budem rada aj ked schudnem 10kg no sama som zvedava nedodržujem ju nejako striktne ale snažim sa no uvidim ale určite sa pochvalim alebo sa tu vyhrešim že som to nedokazala -uvidime čo bude
ale v sobotu porušim lebo idem na oslavu tak už terza rozmyšlam čo všetko si dovolim aby som aj kolačik aj cely obed aj všetko no už sa aj tešim 🙂

cikyta
autor
18. jan 2011

@katarina33 Ano,to som počula o tích liekoch aj injekciach ☹
Preto sa chystám jesť homeopatiká+piť 2 krát denne šalviový čaj (može sa aj mätový,ale to by už bolo moc tekutín) obmedziť tekutiny,nosiť tesne podrpdy a ked bude bolieť,tak kapustný list s mrazenou zeleninou.

Ziadne ine mliečko Sisa nechce a nedostáva. Možno občas 20-30 ml kakavka z kravskeho mlieka. Ciste nevypije. Ani umelé.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre