Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
3. feb 2011

@janicca Bratm...píšem ti čierny puntík za zanedbanie témy a disciplinárne pokarhanie pred rozvinutou zástavou !!! 😠

janicca
3. feb 2011

@cikyta bratm no dobre 😝 😀 idem poslat hlas pre princeznu aby som si to tu vyžehlila 🙂 🙂

cikyta
autor
3. feb 2011

@janicca čakáááám.....hm 😉

janicca
3. feb 2011

@cikyta asi až doma lebo mi to dlho načíta a nemám ja kedy čakať ale určite nezabudnem dať hlas 😉

cikyta
autor
3. feb 2011

@janicca Musíš vytrímať.....trošku ten začiatok trvá,ale potom si V TOM !!!

fopardi
3. feb 2011

@brmbolcek pisala v -sanatroriuim helios- 😉

brmbolcek
3. feb 2011

@fopardi - teda ty si iny betar 😀 😀 😀 😀

surviver
3. feb 2011

Pekny den,tak ja akosi nič nestiham 😖 .....

ciky ten kvietok je krasny... 🙂

brmbi,to Ti mala fakt tak dlho spi??? a čo v noci?? sa mi ani verit nechce,že take dieta existuje,normalne chytam depku z toho ☹

fopardi
3. feb 2011

@cikyta ja som asi debil ale ja nevidim kde treda kliknuť mne nepíše pači sa mi to a som aj prihglasena na fb 😕

cikyta
autor
3. feb 2011

@fopardi Ani mne to nepísalo páči sa mi to včera a dnes už ano 😉 Asi im to dlhšie trvá tá registrácia. 😉

surviver
3. feb 2011

@lucula73 muž včera kupil tu formu na mufiny,ale zabudla som mu povedat,že aj tie košičky nech kupi 😠 a neda sa to bez toho?.asi by som to nevybrala z formy,že?? a tu formu si vymastila smetolom,či to netreba mastit? a ešte pri akej teplote si to piekla a ako dlho?dakujem 🙂

chorale1
3. feb 2011

čaute, ja tu čítam o tej poleve že to si musím odpísať a zrazu trolilinku smrádku - a ja som zabudla kvôli MK na bábovku ale nie je ani trošku pripálená 🙂
@cikyta ako sa volá ten kvietok čo ti ide kvitnúť - je zaujímavý. potom odfoť aj rozkvitnutý 😉

janicca
3. feb 2011

@cikyta tak už som dala palec hore tak dufam že mi bolo odpustené 😀 😀 😀

zefa
3. feb 2011

ahojte

@cikyta som kukala,že čo to máš na fb...ešte som sa k tomu nedostala...zahlasujem 😉
ešte tu má poriadny čierny bod romy...tá žije?
ktoré vás ešte nemám na fb pošlite mi ip s menami ak chcete by ť so mnou kámošky 😀 😀 😀 😀
zajtra piatočéééék

cikyta
autor
3. feb 2011

@chorale1 Ja neviem,ako sa volá,ale na jar ho predavaju vo velkom po kvetinárstvach. Je to také nízke ako mach a len také akoby zelené paličky 😅 Ani nie lístky,stonky...len paličky 😅

@janicca Bratm...puntík už gumujem.... 😉

@zefa Diky Zefa vopred.
No veru Romy to tu pekne fláka !!! To tu musím z biedy trhať 😅 A som tu aj za nich ! 😀
To je ozaj piatok? 😅

cikyta
autor
3. feb 2011

Ozaj. Boli sme v cukroške. Odchádzalo dievčatko a Sise vravím:
-Pozdrav sa.
A Sisa že:
-Zatím naschle !
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Takže cudzie jazyky nám pôjdu 😀
A tá teta sa pýtala že:
-Jéj,ona je češka?
A ja že:
-Nie. Slovenka,čo mluví 😀

janicca
3. feb 2011

@cikyta Sisa celá mamina taká potvora 😀 😀 😀 tak že mi bolo odpustené 😝

fopardi
3. feb 2011

@cikyta ta Siska je fakt číslo ja som zvedava čo s nej bude teda ked si budeme ešte o niekolko rokov pisať 😅

domcek
3. feb 2011

@cikyta inac Siska mi pripomenula nasho SImonka . Ked mal asi 2rocky tak bezal Shrek. A on vtedy zacal tiez mluvit.
A ked nastupil do skolky ako 2,5r tak aj tam mluvil ...ucitelky mali sneho dost. 😅 😀
Chrbat etse stale boli nie uz tak strasne, ale boli.
Stellka si nasla novu zaujmovu cinnost mame v obyvacke stolik v 2 vyskovych urovnia a madam si sneho spravila lezecku stenu tak lezime cely den hore-dolu a tak dookola... 😝

domcek
3. feb 2011

@surviver a aku mas tu formu teflonovu alebo silikonovu alebo obyc. plechovu. Ak telflonovu alebo silikonovu tak tie ti vymastit netreba. Das tam len kosicek a to staci. Len si musis dat pozor aby si kosicky moc nenaplnila aby i to nevytieklo. Takze primnezene. 😝
U nas mafiny teda letia, ja peciem rada vsak na Simonkovi to aj vidno, ze sa rad napapa.
No idem hodit hygienu kym ma mala nevydi.
paaa

liviaf14
4. feb 2011

dobré ránko, ja cez deň vôbec nestíham sem písať, ešte ako tak prečítam, ale písať mi to moje bobo nedovolí...... nechce aby som sa flákala na koňovi, ale jemu sa pekne venovala 🙂 veď sa aj venujem, stavia sa na nožky, krokuje okolo nábytku, sem-tam sa pustí všetkého a chvíľku postojí len tak a potom žuch dolu na zadok 🙂
s tými mafinmi ste mi chute narobili, neviem neviem či nekúpim formičky na to 😉
k tej čokolád. poleve, čo ste tu včera spomínali, ja na miernom ohni v hrnci rozpustím 100g čokolády a 100g palmarinu, čokoláda je pekná, keď sa krája nožom namočeným v teplej vode, tak sa vôbec neláme. 😎

@cikyta bohovský pozdrav 😀 😀 😀

denis19
4. feb 2011

Dobré ránko.....
@liviaf14 som v tomto období na tom nejako ako Ty....malá má sice vidí,ale vyžaduje,aby som bola s ňou na deke, inak sa jej to neráta,lebo maminka je mäkučká a dobre sa do nej kopká 😀

liviaf14
4. feb 2011

@denis19 presne takto aj u nás 😀 😀 😀 ciky mi to tu písala, že ročné dieťa si už robí čo chce 😀
varím drobcovi obed, nám polievku zo sáčika - občas takúto vytiahnem, nech nezabijem pol dňa v kuchyni 😅
vonku je kosa, pod mrakom, a tomu slnku sa nechce vykuknúť na nás ☹

denis19
4. feb 2011

@liviaf14 jsi dobrá,že jsi už v kuchyni, já kvasím u PC a čumákuji na malou, je tu s holý, zadkem na dece a je ji fajn 😲

brmbolcek
4. feb 2011

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

@surviver - no co asi teraz robkame ? 🙂 hm... 😉 😉 😉 hajame pri otvorenom okne 😀 😀 😀 a noc u nas vyzera taktiez dobre 😉 , co budem hovorit , nemaj z toho deppku 😵 😵 😵 to dieta je po mne 😀 😀 😀

... ahojte kocandy , co dnes mate v plane ? a cez vokendik ?

cikyta
autor
4. feb 2011

Ahojte.....Včera večer sa Sisa už chystala spať a prišiel nám ocko po 5 dnoch domov...............takže radosť,smiech a slečna krvopotne zalomila až o 23:00 hod. A od vtedy DES....
Každých 10-15 min. hrozný rev !!!! No hrozný !!! Dala som jej panadol,no nezabral....
Bud to bol šok z ocka,alebo zubky,alebo to,že mala na obed cesnak a bolo jej zle 😝 (len to by mi potom večer tolko nejedla 😒 Ved na večeru zjedla chlebík,2 vajíčka,kakavko asi 120ml a moje mlieko.)
Takže pááááááá.................musím sa rozhýbať,lebo zaspím.

lucula73
4. feb 2011

ahojte

no tu sa dnes zvíkendieva 🙂

@brmbolcek inak tá tvoja čučoriedka je fakt neskutočná...moj spával teda veľa cez deň,oproti iným deťom,ale toľko čo tvoja nespal ani raz 🙂 .ale my máme noci hrozné 😒

@cikyta ako sa máte,čo Siska? 😕

my sme dnes oslavovali Veroniku,tak sa pochválim,čo som jej nachystala 😉

domcek
4. feb 2011

@lucula73 no krasna Kitty si teda sikulka. 😉
Ja by som napiekla ale takto vyzdobit eeeee.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre