Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
7. feb 2011

@liviaf14 Gratulujem k zubku !!!!!!!!!!!! 🙂

liviaf14
7. feb 2011

ďakujeme 😵

surviver
7. feb 2011

čaute babulky 🙂

kamka Paulinke skore uzdravenie...dufam,že dnes jej už je lepšie,je pravda,že male detičky by nemali byt chore....

surviver
7. feb 2011

@liviaf14 blahoželam k prvemu zubku,už možte papat jablčka 😉

@domcek ,ta forma je teflonova,dakujem za radu.... a ten korzet ,to by aj mna naštvalo,dufam,že do piatku dojde a budeš zase v novej plnej polnej,už sa tešime na Teba kočanda 🙂

@fopardi aj ja chystam už golfky kupit,chceme ist aj do toho babyboo,čo si niekedy spomynala kuknut 😉

@cikyta ,to si nemyslela uplne važne,že s tehulkami sa nebaviš,však?.....ale asi viem o čom hovoriš a chapem Ta,ale Sisi je za celu školku a nikdy nevieš,či aj na Teba nečaka nejaky zazračik 🙂

kamka17
7. feb 2011

@cikyta no mne chudnutie tiež nehrozí 😀 😀 tento druh športu akosi ide mimo mňa 😎 😎 aj keď bolo by čo ale tak načo...???
už ste zdravé?? my už aj celkom hej, boli sme u dokyny, popočúvala, povedala že dobre, pochválila nás, že sme čiperný a budúcu stredu ideme k nej zas na druhú všeličku 😅 😅 to už asi nebude až taká sranda, ale no čo už 🙄
@liviaf14 gratulka k prvému zúbku 😉 😉
@surviver no boli sme sa riadne dnes vyvetrať vonku v tom krásnom počasku...a už sme aj vcelku v poriadku, akosi rýchlo nám to prešlo, aj teplota aj ten kašel, tak som rada 😎 😎 a šak v týždni sa ozvi, ak sa ti bude chcieť ísť von

surviver
7. feb 2011

@kamka17 tak to je fajn,že ste to zvladli tak rychlo,ozvem sa 🙂

lucula73
7. feb 2011

ahojte

nestíham,nestíham,neviem či mám zabávať veľké dieťa alebo malé 😝 😀 .ale večer snáď nakuknem,ak si drobec nezmyslí,že bude do polnoci hore 😉

liviaf14
7. feb 2011

ďakujeme baby 😵

@lucula73 píšeš presne aj za mňa, ja koňa vôbec nestíham pri malom, dnes som pc poriadne neskoro zapínala..... ale my sme šikulky, my si to predsa len dáko zariadime 😉

@fopardi si tu spomínala, že zháňaš golfky. ja len pre infošku, my sme kúpili takýto golfáč len v tyrkysovej farbe a je ok :
www.bertoni-sk.sk/index.php?art=282
už teraz v zime ho využívame po nákupných centrách a aj doma mi v ňom drobec spí, keď cez deň inde nechce ☹

fopardi
7. feb 2011

@liviaf14 celkom fajn ale ja sa asi pozriem po nejakom použivanom lebo to nam bude treba iba koli dovolenke

fopardi
7. feb 2011

babulky ja mam dnes v diete vodovy den a celkom mi ide -juchuchu

chorale1
7. feb 2011

ahojte,
@liviaf14 gratulujeme k prvému zúbku, super 😉
baby dnes ma jedna maminka von tak vytočila, už v minule do mňa zavrtala ked sme sa stretli ale ja som si to nevšímala a dnes ked do mňa zavrtala a ešte takým hnusným tonom tak som sa nahnevala a som jej povedala. zostala na mňa pozerať ale neuveriteľne sa mi uľavilo 🙂 ved to možno poznáte.
a čo hovoríte na dnešný slniečkový deň? super však? ale zasa sa má vraj schladiť 😖

fopardi
7. feb 2011

@chorale1 a čo sa stalo ? ja tiež poznam jednu taku ....

a den bol dnes super krasne u nas vietilo -ako keby už šla jar -aj by mohla 🙂

lucula73
7. feb 2011

@fopardi a vydržala si len o vode? 😝 😀 ..tak toto ja asi nezvládnem...ale to ešte ďaleko..............
a akú dovolenku ste vybrali,už viete? 🙂

@liviaf14 a spal lepšie so zúbkom,alebo nie? 😀 sa len pýtam,či to mohlo byť z toho,tie noci....
@cikyta survi ti pekne napísala,zázraky sa dejú,možno budeš tehulka ani nevieš ako.... 🙂 ..priala by som ti to.My sme mali podľa Heliosu 100% zlú morfologiu a ja mám jednu stranu absolutne nepriechodnú a druhú priechodnú len pod tlakom....takže vidíš,všetko je možné... 😉

@chorale1 kašli naňu 🙂

kamka17
7. feb 2011

no tak kukám, že fakt sa má ochladiť a aj nejaký ten oblak príde...no neva, aspoň dnes sme si dúfam všetci užili do zásoby vigantolu a do tej jari to už nejako vydržíme 😎 😎 😎
@fopardi jej, že dovolenka... 😅 😅 veruže neviem, či sa nám tento rok niečo zadarí 😕
@chorale1 hihi...a ak to teta nepochopila, že čo si jej chcela povedať, tak aspoň ty máš úľavu na duši 😉 😉

domcek
7. feb 2011

Caveste ja som prave dozehlila ....zehlila som od 20,00 a este sa mi dalsie dve prania susia.... 🙄
Teraz idem skladat spodne pradlo beeeee.
@surviver krozet stale nedosiel a ani sa ta dama nehlasi som riadne vytocena... 😠
Takze asi si zoberiem priklad so fopardi a idem drzat dietku daku do piatku aby sa mi trochu slanina scvrkla a
zmestim sa do dakych starych siat... 😅

cikyta
autor
7. feb 2011

@surviver Jéj.To som nemyslela tak zle,ako to vyznelo 😅 Len že ked sa bavia tehule,nemám sa o čom...ako pripojiť.

Kokos bolí ma hlava 🙄 Sisa vyliala kakavo na gauč.Som ho čistila. Chcela som ho otvorený sušiť,ale ona si z neho ubila trampolinu a padla mi na hlavu do odkladacieho priestoru. Aj vonku padla na hlavu zo šmýkačky.To boli revy.... Zjedla teraz celu surovu papriku a tešim sa na noc-aby ju bruško nebolelo.Ockove zimne topánky som našla v hrncoch !!! 😠Netusim,kedy to urobila... Išla som namočiť do vane zakakavkovanu deku z gauča a šmarila mi do vody tampony do podprdy 🙄(všetky mokre a mohla som ich vyhodiť)... Potom pýtala s plačom druhe kakao. Urobila som ho,vychladila a už ho nechce. 🙄 .......nech už spíííííííííííííííííííííííííííííí 😠

lucula73
7. feb 2011

@cikyta ciky,no toto je až moc veselé 😠 😠 ☹ ☹ ...musíš niečo urobiť s tým spaním,aby ti zaľahla a aby si aj ty mala čas pre seba,trošku si oddýchnuť a vydýchnuť 😉

cikyta
autor
7. feb 2011

@lucula73 už spí 😝 😀

lucula73
7. feb 2011

@cikyta hej...ale je 22.30 🙂

cikyta
autor
7. feb 2011

@lucula73 No viem. Ona by zaspala o 21:00 ,ale sa jej neda dýchať nosom,tak to vtedy vzdala.

lucula73
7. feb 2011

@cikyta aha,som zabudla,že ste choručké..tak sa pekne vyliečte,čo najskôr. 🙂

idem už spať,dobrú nocku 😔

cikyta
autor
7. feb 2011

@lucula73 Dobru nôcku 😔

cikyta
autor
8. feb 2011

Dobre ranko 😠

brmbolcek
8. feb 2011

i ja zelam dobre ranko 😎 😎 😎

... u nas velka hmlaaaaaaaaaaaaaa , okna na aute pozamrzane 🙂 🙂 🙂 🙂 a mi v teplucku domka 😵 😵 😵

ako ste sa vyhajali medulienky ??? 🙂 🙂 🙂 co mate dnes v plane ?

cikyta
autor
8. feb 2011

@brmbolcek Spali sme do pol 6 s minimálne 10 prestavkami a tišeniami....Takže sa citim užastne....+chripka ... 🙄

brmbolcek
8. feb 2011

@cikyta- do kedy to takto vydrzis, hm dnes ta nic nebude bavit a k tom este choroba ... 😠 😠 😠 co urobit aby sisa prespala aspon dlhsiu cast v noci ? dat jej poriadnu davku jedla ? hm, ta ma , dat jej riadny zaberak pocas dna nech sa co najviac unavy , ? hm...to taktiez ma ..... stpmit jej hyperaktivitu ? a cim ? ci kym ? surodencom 😉 😉 😉 psikom ? toho ste museli dat prec , tak si uz iba pockat na leto no dufam, ze nebude este vacsi cirkasik ako je teraz 😉 😉 😉 A ta pani co ti pisala o tom spanku ako pokracujete ?

cikyta
autor
8. feb 2011

@brmbolcek Jedlom to nebude. Už išla spať hladná,aj napráskaná......A ani dennými zážitkami. Aj tuto noc vakrikovala veci,čo sme cez den zažili,koho stretli 😀 Ja už ani neviem , koho sme postretávali a ona mi to v noci odrapoce ako nič 😀
Kedže sme same dve,nemožem ju učiť spať bez cecku..........Same sme už pomaly mesiac..... 😒 Takže teraz je to ZASE stopnute.

fopardi
8. feb 2011

@lucula73 vydržala som ani neviem ako fakt som nebola vobec hladna a to som sa vodou nenalievala nejako vela normalne som mala 2dc poharik a vždy som si z neho odpila a myslím že som nevypila viac ako 2,5l za cely den neviem ako je to možne ale možno som s ytm už podvedome ratala že pride tento den a fakt okrem toho čo som podvečer ochutnala polievku ako je dochutena som nezjedla nič 😕

no a dovolena rozhodli sme sa s mm že pojdeme do grecka ale počkame na last minut no leto je ešte daleko takže to nemusi byť takto no toto je teraz asi tak najnovšia verzia našej dovolenky 🙂))
každopadne v septembri

brmbolcek
8. feb 2011

@cikyta- ved tebe coskoror cvokne ! 😠 😠 😠 bez spanku je clovek grogy - neodychnuty 😠 😠 😠 ach jaj Sisi Sisi co nam ostava asi len jedno " kazdy vecer recitovat Silvinka " VIECKA MAS TAZKE , OCICKA ti KLIPKAJU A dokoliecka " aj ked mamina by skor zaspala ako ona sama " ma vydrz teda . dopriala by som ti taky 3-5 dnovy oddych aj ked viem ze by ti stacili aj 2hodky , co by si si len v klude nieco porobila 😉 😉 😉

@fopardi- si si prehovorila zaludocek na mensie susticko 😀 😀 😀 a ono neodvravalo a zvyklo si 😉 😉 😉 , to robi ta pevna vola 😵 😵 😵 A necitis sa slaba , netoci sa ti hlava z tak malo jedla ???
i mi sme sa rozhodli pre Grecko 😉 😉 😉 totiz chceli sme ist znova do Egypta ale ..... ale deje sa tam co sa deje .... tak sme zvolili inu destinaciu ...... 😉 😉 😉 manzel dostal poukaz z prace tak ani vela doplacat nebudeme iba vreckove vezmeme a ideme , len este vybrat to najsamlepsie a bude .... 🙂 🙂 🙂

... uz teraz si hovorim, ze tam prespim cely cas 😀 😀 😀 pri nasej 3hodinkovej cucoriedke nechame Starenecku 😉

lucula73
8. feb 2011

@fopardi tak super,že si to zvládla...my sme boli v grecku v septembri v r.2002 a bolo otrasné počasiee,domáci nám povedali,že za posledných 80 rokov tak nebolo ako vtedy,proste smola....ale pre deti je lepšie ,nie je taak teplo,my nemožme v septembri,kvoli škole 😠

@brmbolcek tak vy pojdete sami?ak som dobre pochopila...ja by som tiež nechala malého najradšej doma ale moj mm nechce o tom ani počuť,takže pre mňa to dovolenka moc nebude 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre