Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domcek
8. feb 2011

@chorale aj ty lezis stale na gauci ??? Ja ti to tiez robim....pravidelne denno denne.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale teraz sa stara a sli spolu aj Simonka ulozit.
Jasne, ze nasa duracelka pisti a vystraja ako najata.... kdeze spanok 😀
@katarina33 v skratke mame sa fajn a deticky sa snazia posluchat.. 😵 😵
A co sa tyka strihania ..tak ja som chcela dat Simonka strihat okolo roka a ked pocul
pri uchu bzucat strojcek tak zacal jacat ako najaty. A noznicky sa mu tiez nepacili.
Tak som mu sama musela pristrihnut aspon ofinku.
A Stellku nestrihame pouzivame sponocky. 😵

lucula73
8. feb 2011

@domcek aj my sme dnes použili sponočku 😀 😀 .nestihla som odfotiť..mm skoro odpadol,keď ho videl 🙂

domcek
8. feb 2011

@lucula73 😀 😀 😀 😀 😀
JA som si so Simonkom ked mal dva rokcy lakovala nechty....moj ocino to nesiel prezit ...on totizto neznasa aj ked si ako dospela lakujem nechty, mam ich dlhe alebo som namalovana...vraj prirodzena krasa je najlepsia... 😀 😅 😀

domcek
8. feb 2011

@lucula73 😀 😀 😀 😀 😀
JA som si so Simonkom ked mal dva rocky lakovala nechty....moj ocino to nesiel prezit ...on totizto neznasa aj ked si ako dospela lakujem nechty, mam ich dlhe alebo som namalovana...vraj prirodzena krasa je najlepsia... 😀 😅 😀

cikyta
autor
8. feb 2011

@katarina33 Strihali sme dohola v 10.mesiacoch.

brmbolcek
9. feb 2011

pekne ranecko 🙂 🙂 🙂

tak aku ste mali noc medulienky 😎 😎 😎

,,, u nas hmla ako kazde rano 😉 😉 😉 co dnes varite ? ja idem robit karfiolovu polievocku a merunkove palacinky 😉

@cikyta- dakujem za typ 😉 😉 😉

liviaf14
9. feb 2011

ahojte
včera som nemala ani šancu vás dočítať, drobec mi pišťal celý deň, bol nalepený na mne skoro stále v manduce, to bol teda deň. túto noc sme spali lepšie, aj ráno vstával s úsmevom, tak už bude snáď dobre. skúsim vás dočítať 😉
u nás svieti slniečko, tak super, aj keď ráno ešte mrzlo. 😎

liviaf14
9. feb 2011

tak a dočítané....

@brmbolcek ja dnes odmietam varenie, teda drobcovi varím (to mám rýchlo) ale my s mm dnes aj na chlebe hádam vydržíme, polievka ešte je, nechcem kuchyňu ani vidieť 😅 stále dokola.....

kočky, od kedy sa môže dávať vaječný bielok, môžem hneď od rôčika? ako ste dávali?

brmbolcek
9. feb 2011

tak ja uz navarene ... a teraz odpocivam , konecne ako si ma krize bolia a to mam este zehlit ale to sa mi uz von koncom nechce ☹ ☹ ☹ ale mna ked chyti rapel na upratovanie tak dam vsetko behom chvile doporiadku a do grundu 😀 😀 😀 tak naco sa nahlit ved praca mi neujde a treba aj sil nabrat 😉 😉 😉

..uz aj u nas vyslo slnko tak spuntik spinka pri otvorenom okne v kociku 😉 😉 😉 ale kazdu chvilku uz by sme mali byt hore 😉

@liviaf14- ty mas manducu ???ja nadnou rozmyslam , ako si snou spokojna ???

liviaf14
9. feb 2011

@brmbolcek ano používame ju od 5. mes. je to výborná vec, v lete sme chodili aj na trh, do obchodov s malým v nej, perfektná vec. dokonale sa na mne v nej ukľudní a veľakrát aj zaspí v nej, potom ho len šupnem do postele, aj včera večer tak 🙂

fopardi
9. feb 2011

ahojte u nas tiež pekne počasie noi nemožeme isť von defekt neopraveny 😠 a okrem toho sme sa boli dnes očkovať takže von isť nesmieme tak drobec spinka aspon že tak
včera som si asi zlomila palec -maličkek na volejbale no neviem či večer neskočim na pohotovosť lebo maliček je ako grula a fialovej farby

liviaf14
9. feb 2011

@fopardi grula je zemiak, že? 😀 no teda, radšej zbehni, ak by to malo byť zlomené. u nás je úplne nádherne slnečno, parádička 😎

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
9. feb 2011

@katarina33 Strihali sme ju sami strojčekom. Pozerala video v mobile (oblubene) a tak sme urobili šuch buch....
No zhustli...ono vlastne strihaním same o sebe nezhustnu,len sa "dobehne" dlžka kratších.....ale asi tak mierne jej akoby zhustli. My sme strihali hlavne z dôvodu " státia vláskov "-mysleli sme,že jej sadnu,ale prd makový sadli 😀

cikyta
autor
9. feb 2011

@katarina33 PRED:

cikyta
autor
9. feb 2011

@katarina33 A PO:

liviaf14
9. feb 2011

@cikyta z tejto trojice pridaných fotiek tá úplne prvá, sisa je tam celý tatino 🙂 v tých stojacich vláskoch je podarená. nášmu malému stojí taká štica na vrchu hlavy, tieto vlasy má aj najdlhšie zo všetkých.

liviaf14
9. feb 2011

hodím do albumu nášho strapúšika, ak chcete kuknite 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
9. feb 2011

ahojte
nestíham 😝 ...dúfam,že ste všetci ok
ja by som spala ,jak bačove šteňa,ale musím ešte ožehliť postelné prádlo do škôlky 😝
ako sa majú naše snažilky?už sem akosi nepíšu
@fopardi no pekne...športom k trvalej invalidite...ináč modriny a podliatiny super vyťahuje vínový obklad,čo najčastejšie(môžeš aj zvnútra použiť 😉 🙂 ),ale fakt to pomáha...odskúšané 😉

liviaf14
9. feb 2011

@katarina33 ďakujeme 😵

fopardi
9. feb 2011

@zefa ale zlomenu roku mi to vino nevylieči -že ? 😀

takže baby od zajtra fungujem z drobcom s jednou rukou 🙂 prave som sa vratila z pohotovosti ruka v sadre po lakeť 🙂
nu ž sranda musi byť
majte sa dobru noc

cikyta
autor
9. feb 2011

@fopardi čo ??? moje nervy. To mi je luto ☹ Máš to teda zlomené ? skore uzdravenie želám !!!

fopardi
10. feb 2011

@cikyta prežijem 🙂 ved žena si vždy nejako poradi 😀

kamka17
10. feb 2011

@fopardi no tak to teda super...ale zas kým neni zlomená noha 😉 😉 😉 a však my vieme, že ty si šikovnica šikovná, tak to nejako zvládneš 😉 😉 držím palce
no a pekné ránko prajeme všetkým...
nám sa choroba vrátila ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 teda mne ani tak nie, ako bublinke, kašle sa mi zdá ešte viac ako cez víkend, ale nemám jej ako pomôcť...teda neviem, ako by som jej pomohla, lebo však lieky berieme a dokyna keď ju v pondelok počúvala, tak priedušky boli ok...tak som z toho trochen na nervy, lebo mi jej je tak strašne ľúto ☹

lucula73
10. feb 2011

@kamka17 moja,kašeľ u detí je svinstvo..pokiaľ nemá teploty ,tak snáď len vydržať....niekedy to dlho trvá.....ale vy ste silné,určite to zvládnete...... 🙂 počkaj do zajtra,ak by sa ti nezdalo,choď ešte raz k dokine 🙂

kuspitka
10. feb 2011

ahojte,aj vy ste chorí?naša má teplotu a ja som zúfala tak ideme ku lekarke...

cikyta
autor
10. feb 2011

Ahojte.

@kamka17 Len bežkaj zase k dr.Ak po 3 dnoch neprišla ulava,ale naopak,už to nieje sranda a treba isť znovu k dr. Paulinka je velmi maličká. Treba isť k dr.pre istotu ☹ Aby sa jej to nerozširilo inde a viac a aby neprestala ešte aj papať... ☹

@kuspitka želám skore uzdravenie !

fopardi
10. feb 2011

aj my sme včera teplotovali ale to koli očkovaniu tak sa baby držte aby to deturencom skoro prešlo nam drobec nechcel na kašel nič tak som ho nenutila nechcel a prešlo mu všetko skoŕ ako mne čo som brala atb takže si vyberte čo je lepšie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre