• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
romy tak to je fakt super cena :wink:
30. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

prajem vam veseleho silvestra a krasny cely novy rok 2010 :slight_smile:
31. dec 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte - ja som ako vo vytrzeni. Dnes som bola zase v tescu kupit kura a natrafila som na nove vecicky. Set - body, dupacky, ciapocka, ponozky a podbradnik mali za 4.40 a tie blede dupacky s ciapkou za 2.10 - no nekup to. Cyki - dnes tesco zatvaraju skor ale neviem kedy - kukni si to na nete a ak stihnes, chod, lebo mali tam aj vylozene dupacky pre deti os 6 - 9 a aj od 9 do 12 mesiacov. Ceny boli rozne - od 3 eura do 7 eur, Oplati sa tam prejst.
31. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a v albume mam aj tie vecicky ale aj fotku bruska :grinning:

veseleho silvestra a vsetko dobre v novom roku prajem :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy kraaasne vecičky si kupila keby boli vypredaje aspon do maja -ach to by sme mali radosti no nie :slight_smile:
a aj bruško maš pekne :wink:
31. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem domka - vies aku mam radost z tych veciciek ? ja si ich furt obzeram, ukladam a zas rozkladam, som ako mala a usmievam sa na cely svet ako pipi
31. dec 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ja som taka istá už v obchode som to stale chytala do ruk a pozerala mm už nervozny že to mam nechať tak že si to popozeram doma a doma to stale obchytkavam :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.Romy-ten set máme aj my.Len ružový :grinning:
Nejdem do tesca a boh vie,či pôjdem aj do ZA vôbec,lebo mi "Syslík" ochorel :frowning2: Survi-mala si pravdu-Dnes sme boli u dr.a vravela,že má už síce dasienka napuchnute a zubky čochvíla budu,ale horučka je aj z chorôbky.
V noci sa dusila hnusným kašlom+soplíkmi.Stále som odsavala a hore bola s plačom každých 10 minut.Na nervy :angry:
31. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maska hybaj sem...
Tiež nás postielka hryzie a spíme len v lehátku,alebo kočíku.Šak bude chodiť tá moja malá v osemnástke ako kvasimodo zvonár matky božej :angry:
31. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy aj tehulky :slight_smile:

prajem vám krásny Silvester a šťastný Nový rok,aby sa všetkým splnili aj tie najtajnejšie sníčky.

ciky - no chú´da malé,musíte to nejak vydržať,viem že je to ťažké,také malé bábo...ale za 1-2 dni budeš mať pri sebe toho starého čertíka :wink: :grinning:
31. dec 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky ahojte

ja Vám všetkým prajem do r.2010 hlavne zdravie,ľahké pôrody a krásne detičky(aj tak sú všetky krásne)
31. dec 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy,no peknučne vecičky a tá cena,no super :slight_smile: a bruško tiež pekne rastie,je take akurat :wink:

ciky,to mi je ľuto s malou,radšej by som sa bola mylila :frowning2: ,aby ste mali krajšieho silvestra,ale snad vam Dr. dala nejake lieky a rychlo to prejde,len tie stresy,viem si to predstavit...ja som v strese už teraz ,ked si pomyslim,že taky drobček ochorie,ale to je život...a Ty si šikovna mamina,tak to zvladneš,držim palce,nech ste rychlo OK :wink:
31. dec 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky aj ja vám prajem veseleho Silvestra príjemnu zabavu ,šťastny Novy rok a vela vela uspechov a aby sme sa tu takto stretavali aj o rok o dva aj tri a ..... neprežente to s alkoholom :grinning:
31. dec 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Želám šťastný Nový rok,
milé zlate tehulky,
ved o chvílu budete mať
svoje krásne bambulky.
Želám šťastný Novy rok,
milé zlate maminky,
nech tu máme všetci svorne,
všetky ZDRAVE bábiky. :dizzy_face:
31. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stastny novy rok, plny porozumenia, pohody, radosti, no najma zdravia vam prajem :slight_smile:
1. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby šťastný nový rok a vela zdravia v novom roku. :slight_smile:
ciky snad to mala čoskoro vyleží a ty si zas budeš užívať tie radosti čo k tomu patria.

survi už máš zbalené ? Ty sa už tiež budeš čochvíla vytešovať z babatka :grinning:
1. jan 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

romy,no taška zbalena už asi 3tyždne :wink: tak už len čakame....ale tych poslednych 5 tyždňov sa mi zda velmi naročnych v porovnani s tymi predchadzajucimi...už aby to bolo :slight_smile:
1. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj Romy-nech už to je :frowning2: Zápasíme s kvapkami,sirupčekmi i chutnou cibulovou šťavou :angry: a veru-je to doslova boj na život a smrť.Zvyčajne Sisi vyhrá :rolling_eyes:
1. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky :frowning2: tak nech vam choroba skoro prejde :wink:
1. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Domi-pevne verím,že je hluposť:
-"Ako na Nový rok,tak po celý rok! :angry: )( :sweat_smile: )

Dali ste si nejaké záväzky,kočky?
1. jan 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ciky ja veru nie :slight_smile: , kašlem na zaväzky x rokov som sa snažila zhodiť kilečka na povodnu vahu a konečne som sa zmierila s tym že to asi tak lahko nepojde tak kašlem na to -no nie ved možno to s babom pojde samo dole
1. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šťastný nový rok želám :slight_smile: ,veľa lásky,zdravia ,porozumenia a hlavne nech je plodný tento rôčik.
1. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ja som aj rozmyslala ale nikdy ziadny nesplnim, tak mi mm povedal ze co spekulujem ze ja mam zavazok porodit zdrave babatko - takze tak.
A ako to ze sisa vyhrava? CO ?
1. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Romy-vyhrá :grinning: Vypluje mi to do tváre :grinning:
1. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky prejavuje ti tym jej sympatie k tebe ... xixi

ja som si tiez nedala zavazok, akosi som zabudla :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Wolfi-asi hej. :grinning: Ešte to má dovolene,ale ked začne rozprávať,tak si to s nou vydiskutujem.
2. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zatial mi povie len:
Aďa,Baba,Dada,Mám,drr,
takže kominikácia-alias "krovaci" :grinning:
2. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky neboj ona za chvílu umeni repertoar a to bude do pi... a tak podobne :grinning:
2. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domi-noooo musím priznať,že to už mala kde počuť :sweat_smile: Hamba mi.
Ale to ona vyprovokovala :grinning:

Ale už si dávam pozor,lebo ma už riadne pozoruje a napodobnuje :sweat_smile:
2. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jaj ciky ked začne chodiť do školky to len bude ja mam 2 synovcov a poviem ti je to huste ale to maš ešte daleko
2. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok