Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

fopardi
15. feb 2011

@surviver ved to a dnes som bola ešte aj ako doprovod 🙂
aj kaderničku som stihla tak som rada no a vo štvrtok pokračujeme 😀

surviver
15. feb 2011

@fopardi no šikovnica si a ako dieta? už si sa važila? či sa nechavaš prekvapit 😉

fopardi
15. feb 2011

@surviver no neviem neviem naposledy t bolo +0,5kg 🙂))) ale tak ved idmee dalej tak uvidime ked ja každy xden porušim

surviver
15. feb 2011

@fopardi neboj v lete bude menej chutit,tak to pojde rychlejšie 😉

surviver
16. feb 2011

pekne ranko 🙂 ,včera som to tu zamykala,tak dnes odomykam 😀 ...možte pismenkovat 😉

u nas je tak pod mrakom,dufam,že nezačne pršat 😠 ,lebo by sme chceli ist von...

cikyta
autor
16. feb 2011

ŽElám pekný dnik...aj ked tie oblaky su otras depresivne... 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
16. feb 2011

@katarina33 Fuha Katka,tak to nepoteší.....máte také obdobie teraz.....ale to prejde a zase vyjde slniečko 🙂 Deťurence su velmi náladove chvílkami 😉 Za chvílku bude fajn 😉

cikyta
autor
16. feb 2011

@katarina33 😀 supeeer pred a po. Nellka je nádherná kočka 😀

kuspitka
16. feb 2011

Ahojte.
neviete ci deto mozu granko?

cikyta
autor
16. feb 2011

@kuspitka ja davam.

kuspitka
16. feb 2011

@cikyta a od kedy jej davas?

cikyta
autor
16. feb 2011

@kuspitka Už neviem presne.......Asi od 15.mesiacov,ked som skušala zmeniť cecok na kravské mlieko,tak nech to má chuť.....tak nejak.Nechcela vôbec dlho. Napokon som zmenila plnotučne mlieko na polotučne a veru tak každý druhý den vypije 50-100 ml kakavka,čo je uplný uspech u nás !!!Lebo my len MM.

chorale1
16. feb 2011

ahojte, ja len v krátkosti dnes akosi nestíham
@katarina33 no kočka malá Nelynka 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fopardi
16. feb 2011

@kuspitka granko ja zatial nedavam (ale tvoja je staršia ) ale suseda bola v nemocnici a tam jej drobcovi davali caro a tak mu občas robim caro ale nezalievam z vodou ale urobim nutrilon a do toho mu primiešam aj trochu cara a jaaaaaaj mu chuti

lucula73
16. feb 2011

ahojte
nestíham ale dočítam vás,obidvaja sú chorí,mňa bolí hlava už druhý deň,dnes mám v sebe tretiu tabletu...uf,ale aspoň deti už lepšie,teploty klesli,aj keď matúško má stále zvýšenú....asi pojdeme predsa len k tej doktorke 😠

aspoň vy sa držkajte,nech ste zdravučkí 🙂

@katarina33 no kočka riadna to je....a ty si už odstavila? 🙂

kuspitka
16. feb 2011

@fopardi moja to mi nechce.ani granko nechce.

fopardi
16. feb 2011

@kuspitka jaj a take čo su do mlieka napriklad bananove prichu=te si nesku=šala ? laebo ked nechce tak ju nenuť nech pije len čiste mliečko , či ani to nechce?

kuspitka
16. feb 2011

@fopardi ani ciste mlieko a my take ochutene nemozeme ,ze bananove.ma nato alergiu.

cikyta
autor
16. feb 2011

@katarina33 Ano kojim. Chlapa mám už mesiac preč 😠

fopardi
16. feb 2011

@kuspitka tak čo jej potom davaš?

cikyta
autor
16. feb 2011
cikyta
autor
16. feb 2011

@katarina33 Ale ak nepojde preč na druhý týžden,tak tento výkend odučame...

fopardi
16. feb 2011

@cikyta tak vela šťastia pri odučani 😉

lucula73
16. feb 2011

@cikyta a máš nejaký plán,ako na to?lebo neviem,či ti bude víkend stačiť 😉

@kuspitka a nazáklade čoho vám zistili,že nemože mlieko?lebo si spomínam,že keď ste mali asi 6-7 mesiacov,si jej dávala pribináčika,tam je tiež mliečna bielkovina,to sa mi videlo skoro.... 😕
ja som kakao neskúšala ešte do mlieka,ale my pijeme sunar,celkom mu chutí,máme aj tie ochutené,tak uvidíme 😉

ale minule malý zuril,lebo jeho setra jedla nutelu 😀 ,dala som mu na chlebík tak natenučko,tak to sprášil,no nebolo mu nič,tam sú aj orechy či čo,ale nedám mu už,musí chlapec vydržať

fopardi
16. feb 2011

@lucula73 ja som dala malemu minule syr a tiež iba raz lebo vraj sa može až po roku ale tiež mu šmakalo až si mlaskal že mnam mnam
a ako sa inač mate?už je detičkam lepšie?

lucula73
16. feb 2011

@fopardi už je lepšie,máme dáky čudný vírus,lebo obidvom skáče teplota,raz je a raz nie,ale už len do 38,dúfam,že už hore nepojde 🙂
a syry možeš skúsiť...napr lučinu,alebo kiri..tam nie sú ečka a málo soli....aj mojmu chutili syry,aj tvrdý som mu párkrát postruhala na chlebík,ale teraaz nechce žiaden,ani maslo,občas lekvár,celkovo nechce nejak pečivo

fopardi
16. feb 2011

@lucula73 no tak našmu celkom chuti už som mu aj ja skusila dať maslo ale to loen tak trochu som postrašila a on mi zje skoro všetko okrem jablka a hrušky mu chuti všetko ale teraz ma v mode to čo ja mu dam na lyžičke do ust on vyberie a poipozera a vrati späť do ust no a niečo mu kicne na zem niečo pretlači cez prsty no ... obedy mame zaujimave

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre