Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
14. jan 2010

ahojte dnes som bola na hematologii a včera čo mi dal doktor tie tabletky na vkladanie tak na letaku sa píše že sa može objaviť krvacanie a rano čuduj sa svetu krv som myslela že ma cekne tak som čakala že čo teraz ale našťastie toho nebolo vela no dnes som sa dohodla že si dam na par dni menšiu davku clexanu ale potom si mam naspäť začať pichať vyššiu davku ale zajtra musím volať aj gynek. že čo so mnou ked krvacam po tych tabletach 😒

cikyta
autor
14. jan 2010

Juju Domika.To mi je luto.Máš to šarapatu teda ☹ Hádam nájdete riešenie v iných tabletách,alebo čo 😒

domika9
14. jan 2010

možno povie že to nevadi lebo v letaku je písane aj že to prekrvuje sliznicu a vidím že to nieje krvacanie až uplne zvnutra (od krčku ) lebo vidím že vitok nieje prekrvacany tak uvidím čo mi na to zajtra povie 😒

cikyta
autor
14. jan 2010

Aha.Tak zajtra držím palce.Som na vás zvedavá. 😉

romy01
15. jan 2010

juj domka - to su ale peripetie, teda chudatko moje, ty si to cele akosi odserkavas. Uz aby to bolo vsetko OK.
ciky v poho, len sa obavam ze mne uz nepomoze nic - ani ta vystroj 😀

cikyta
autor
15. jan 2010

Ahojte.Romy 😀 hádam nie.

romy01
15. jan 2010

no veru ano, ja ti neviem ako dalej - kolko kg asi este mozem pribrat v druhej polovici tehu ? Ty si kedy najviac priberala ?

cikyta
autor
15. jan 2010

Myslím,že v 2.trimestry.Aj v 1.čosi.No dosť som grcala.Priam prudom a všetko 😝No a na konci už bolo +20kg 😀Teraz vážim ešte menej,ako pred otehotnením 😖

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
15. jan 2010

No super Katka-oni sa stým nepáraju 😀

romy01
15. jan 2010

katka parada, tak to je ozaj rychlost. My sme boli vcera s mamou v obchodoch a mam nove vecicky - kuk fotky -buduca babka sa rozšupla 😀

zefa
15. jan 2010

ahojte...romy babky si to užívajú..aj moja mama toto robila hoci som jej to zakázala...a "babka" z USA sa nesrala,poslala balík ,ktorý mal aj mm problém zodvihnúť(sme to všetko ani nestihli mať na sebe)

ja som za celé tehu pribrala 15kg..najviac sa priberá naposledy,pretože to už sa babatku ukladá tuk pod kožu...prvé 3 mes.som síce nevracala,ale nebola som schopná nič jesť(som sa musela fest nútiť),všetko smrdelo,všetko bolo bééé 😀 😀 😀 potom to prešlo a ako deti rástli,tak zas sa nedalo jesť(to som na raňajky pol rožka a dosť,po 2 hodinách druhá polka 😉 )..s pôrodnice som šla o 3 kg ľahšia(síce som tak nevyzerala 😉 😀 )

domika9
15. jan 2010

ahojte tak dnes som nemala ani bodku krvi tak ja už fakt neviem čo to ma znamenať tak som ani dr. nevolala uvidím ako bude cez vikend a prinajhoršom pojdem na pohotovosť
opravujem včerajší vitok na vytok 😀 😀 😀 😀

domika9
15. jan 2010

katka pofoť vecičky som zvedava

cikyta
autor
15. jan 2010

No ja by nezakazovala nikomu nič kupovať 😀 Len to nemám komu ☹ Nemá kto kupovať a tí,čo by aj mohli,nekupujú.

Domika-super! Ja mám taku radosť z vás! Hádam sa už chlapček ukludnil a nebude mamičenku takto plašiť 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
15. jan 2010

ved to ciky snad bude už klud aj s tym prekliatým vytokom aj špinením aj krvacaním aj neviem s čím minule som čítala že len 15 percent tehotnych žien v sučastnosti nema problem v tehotenstve ked si predstavím ako mi babka vravela že ona vlačila kvadre na dom a ani nevedela že je v 3 mesiaci a normalne všade chodila robiť čo trebalo či seno voziť atd. tak dnešne ženy ani zakašlať nemožu lebo sa boja dalšieho potratu a neviem čoho tak kam asi spejeme ☹

cikyta
autor
15. jan 2010

No Domi,ale to boli volakedy ine "pracantky"vytrenovane,svalnate,takže im to problém nerobilo.Vtedy ked pohladili dieťa,tak mu skoro ublížili mozolom.
A ked som sa raz na taketo čosi pýtala mami,že prečo nebolo volakedy tolko potratov atd...povedala mi že:
-Ale čo nebolo! Bolo,len sa o tom tolko nehovorilo!

domika9
15. jan 2010

aj to je možne ciky ale ja myslím že ženy nemali až tolko problemov

domika9
16. jan 2010

ahojte spachtošky tak som pridala aktualitu do albumu
dnes ma rano zase čakalo nemile prekvapenie a rozhodla som sa že napíšem o tom krajkovi čo si myslí z čoho to mam

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
16. jan 2010

ahojky

domka, to su neprijemne veci, bodaj by to uz preslo.

kukla som tvoju fotecku - ja sa na teba podobam uz teraz 🙂

domika9
16. jan 2010

písla som Krajkovi tak snad mi poradi som ochotna ísť aj do Martina tak uvidíme

cikyta
autor
17. jan 2010

Domika.ako? Myslím na teba stále.... ☹

domika9
17. jan 2010

dnes to bolo skoro ok krv nebola ale trošku špinenie ale fakt len trošku písala som krajkovi ale zatial to tam ani admin nezaradil tak uvidím

domika9
17. jan 2010

toto može byť aj s tych tabliet čo mi dal dr. na vkladanie lebo tam píše že prekrvuju sliznicu ale neviem či ich vysadiť či vydržať alebo čo ja viem čo - stale ked prídem ku dr. tak ani naznak po špineni tak ktovie či si dr. aj nemyslí že mi kus preskakuje v hlave , on robi až od jednej poobede každy den a dovtedy mam ja vytok čisty

zefa
17. jan 2010

domi neboj všetko bude ok..držím palce 😉

domika9
17. jan 2010

ciky mala nema chybu tie vlasky nie a nie sadnuť 😀

cikyta
autor
17. jan 2010

Domika,ja som brala 3 krát v tehotnosti čípky na výtoky.A vždy som ich nedobrala.Velmi mi vytekali a svrbelo to ako ďas! 😠A aj dr.vravela,že nemusím dobrať celé balenie. Výtoky som mala aj mám. 😒
A keby som z nejakých liekov krvácala,ASI by som ich nebrala.A duplom v tehotenstve.
Viem,že je to možno nezodpovedne a možno by som robila chybu,ale toto píšem len svoj názor.Nič proti tebe Domika! Určite nie.Sama vieš,čo je dôležite a ja ti len držím palce a velmi prajem,nech ti táto "šarapata"skončí 😒
Domi-no veru máme my tie vlásky.Sodoma...Neviem čo to bude dalej.Čo s nimi vymyslíme 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre