Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
17. sep 2008

Havka.Ciernu časť mám,len ja chcem v PN pokračovať a to mi mali napísať na zelený papier,že ma dáva na pokračovanie PN od dnes.No uvidím čo mi v Heliose zajtra na to povedia. 🙄

gabika24
17. sep 2008

ciky, mne na zelenú časť nič nepísali, len som odovzdala čiernu pn môjmu doktorovi a normálne pokračovala v pn tam. ani termín ivf nepísali, ten som povedala môjmu dokymu ja a ten si potom podľa toho vyrátal termín pôrodu - veď si to pamätáš, nie? teda máš to aj v prepúšťacej správe po zákroku, to stačí...

zuzla, aké dve PN, prosím ťa?

cikyta
autor
17. sep 2008

Gabika.Moja gynekologička vymýšla s tým zeleným papierom-vraj aby nebol problém v soc.poisťovni.Viem aj termín pôrodu od Krajkoviča,aj den spojenia vajíčka so spermiou,aj den ET.Ale mojej doktorke to proste nestačí a chce,aby mi dr.v helíku napísal do teh.knižky nejaký dátum IVF.Mojej gynekologičke je ťažko niečo vysvetlovať niekedy 😠

domcek1111
17. sep 2008

ahojte babenky, tak vás zdravím, a ohlasujem, že mám v albumčeku moje prvé sono 😵 😵 😵 ..všetko je v poriadku, som taká šťastná..idem za 2 týždne a keď bude biť srdiečko,tak sa s nimi rozlúčim, ako dnes cikyta...

cikyta
autor
17. sep 2008

No výborne Domcek!BLAHOZELAM TI 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

domcek1111
17. sep 2008

počúvaj cikyta kedy si bola v heliku...?museli sme sa asi minúť.... 😠

cikyta
autor
17. sep 2008

Netuším.možno 7:00 až 7:15?Ale bola to sekunda.

zuzla80
17. sep 2008

Gabika to je len ak si platíš doplnkové nemocenské poistenie - tak v takom prípade, ak ťa vypíšu na PNku, a chceš si uplatniť nárok aj z doplnkového poistenie, tak vtedy potrebuješ mať vypísane 2PNky - ja som to nevedela a musela som všetkých obvolávať.

Domček gratulujeeeem - krásna fotečka 🙂 😵

zuzla80
17. sep 2008

Domček a boli obaja dokinovia, v ktorej ambulancii bol Krajko a kde Gaťová?

domcek1111
17. sep 2008

ďakujem..... 😵 zuzla ja som bola skoro ráno-už o 6:45., takže bol tam len Krajko...on bol v tej prvej ambulancii...
cikyta, dnes bol Krajko fešák 😎 😀 ....mal bielu bundičku do pása, ktorá mu fakt sekla... 😀

cikyta
autor
17. sep 2008

No bol fešák,ale nebol na mna velmi milý.Som si zvykla , že je milunký,ale dnes bol ako taký úradník na pošte. 🙄

domcek1111
17. sep 2008

zuzla ja ti veľmi držím zajtra palčeky, aby si tiež počula biť srdiečko , ako dnes cikyta!!!!!!!!!!!!! 😵

domcek1111
17. sep 2008

hej u mňa v pohode-bol milý..možno preto, lebo bol so mnou v ambulanciii manžel (má totiž 2 metre..) tak sa možno zľakol....... 😀 😀 😀
hej a je zas nová recepčná, videli ste?...a tej druhej rečepčnej už vidno krásne bruško 😵 ....pýtala som sa, ako sa má, vraj dobre....

cikyta
autor
17. sep 2008

Veru zuzla.Ideš aj s mužom.Bude vám do plaču z toho krásneho šoku!Riadne si ten okamih zajtra zapamätaj! 🙂 A ty Domcek zas nabudúce!

zuzla80
17. sep 2008

Ďakujem domček, normálne mám strach 😒 Dúfam, že bude všetko v poriadku.
Cikytka idem s mužíkom, ten okamih si mužík nechce nechať újsť a musí nás tam odviesť, lebo my sme až z KE 🙂 Ale baby ja by som radšej išla ku Gaťovej, ja viem, že vy ste viac na Krajka 😀 , ale mne viac vyhovuje ona.

Inak tie recepčné tam boli poslednú dobu stále dve - som nevedela, že ta čo je tam dlhšie, že je tehulka. Ona bola taká zlatá keď sme dostali prvú fotku, tak nám gratulovala 🙂

domcek1111
17. sep 2008

no tá čo vám gratulovala zuzla, tak to je tá tehuľka..a druhá tam bola, taká na krátko ostihaná...tá tam už nieje...
mne je to tiež jedno, kde idem či ku Gáťovej, alebo ku Krajkovi..ale lepšie mi je v ordinácii v tej prvej, lebo tam nemusím ísť na tú kozu... 😀
ináč zuzla brala si niečo také ako je dezert, alebo víno....?????

cikyta
autor
17. sep 2008

Krajko našiel všetko hned na UTZ a Gaťová sa tam hrabkala.Aj ked dnes by mi bolo lepšie u Gaťovej ked bol taký namosurený Krajko. 😠 Recepčná je tehulka?Ledva sa zabehla,už ide preč.No horor.Aj tak tá,čo tam bola začiatkom roka bola NAJ-lepšia.Milá a ohromne šikovná!

domcek1111
17. sep 2008

zuzla a strach má každá jedná z nás, je to normálne....ja budem stresovať za 2 týždne... 😒

cikyta
autor
17. sep 2008

No ozaj dávali ste čosi?My nie.

domcek1111
17. sep 2008

no baby poviem vám, že dnes som bulila pred Krajkom, ale bolo mi to jedno, lebo to bolo moje prvé sono, takže ma to fakt dojalo....2 krát mi blahoželal!!!!! 😵

hava77
17. sep 2008

ta recepcna co tam bola na zaciatku roka tak tu volal moj chlap ze "zmoknute kuře", stale mala vlasy dupkom a nejak moc sa o seba nestarala
ale tato tehulka bola fakt mila....ma aj dobru pamat na mena, nemusela som jej ani vraviet 😉

zuzla80
17. sep 2008

Baby nie ja som nedávala nič ale keď sa malé narodí, tak určite sa pôjdeme poďakovať, ale teraz ešte nič dávať nebudem, podľa mňa je to skoro.
Ja viem, že Krajko je o niečo šikovnejší, ale pre mňa je Gaťová viac ľudskejšia - nehovorím, že Krajko nieje, ale tiež som u neho vystihla nie raz takú pochmúrnu náladu, ale veď na to má právo, pri toľkých ľuďoch.

To fakt ďalšia recepčná - ja som myslela, že hovoríš o tej druhej. No tak to sa im tam riadne strieda. A presne Cikytka, aj mne sa najviac páči ta prvá. Škoda, že odišla

cikyta
autor
17. sep 2008

No ja mám opačnú skúsenosť,alebo si ich pletieme hava.Ale to je jedno.Dávala si čosi dr.?

domcek1111
17. sep 2008

hava hej veľmi je zlatučká, stále spolu kecneme..dnes som jej povedala, že pekné má bruško....

cikyta
autor
17. sep 2008

No ja som mala asi klapky na očiach.Nevidela som jej bruško,ale to asi zato,že som bola v 2 šokoch.Prvý zo srdiečka a druhý z platenia. 🙂

domcek1111
17. sep 2008

ja viem, my sme sa manželom uvažovali, ak sa narodí malé, tak tam pošleme foto maličkého a samozrejme aj nejaký veľký kôš!!!!

hava77
17. sep 2008

mne krajko stastie nepriniesol ale gatova, ked mi posledny ET robil krajko tak som pred sestrickou povedala ze radsej by som sice gatovu..... a bola taka zlata ze ma potom prisla poplut pre stastie 🙂 a dobre to dopadlo 🙂
ale na utz mi je jedno ci idem k nej alebo ku krajkovi 😉 tam uz nema co pokazit 😀
ja som sa rozhodla ze nebudeme davat nic, predsa len sme im dali dost penazi, nas dve ivf stali 100 000,-
ked bude male na svete posleme fotku a podakovanie 🙂
a samozrejme ze sa zastavime po surodenca 😀

domcek1111
17. sep 2008

no cikyta ja som mala od teba, že si nič neplatí..... a pozerám obrázok 40 a prenatálny ultrazvuk 500....a za minulajšok sme zabudli dať 20 Sk za vystavenie receptu, tak dnes nám to naúčtovali!!!!!! 😠

hava77
17. sep 2008

no ta prva recepcna bola zlata a profesionalka 🙂 ale vzdy si spomeniem ako muz vravi zmoknute kuře 😀
pamatate si aj tu co potom zaucala? taka co sa z toho vsetkeho nesla spamatat? ale bola tam velmi kratko, asi pochopila ze to nie je nic pre nu

zuzla80
17. sep 2008

Havka aj mne keď mi robila KET Gaťová tak sa to podarilo, ale dopadlo to zle a teraz mi ET robil Krajko, lebo Gaťová mala dovču, ale po odbere mi len povedala, že sa teší keď nám bude robiť prenatálne sono a pohladkala ma po chrbte. My s ňou máme neskutočne dobrý vzťah, a aj preto radšej idem k nej na utz, už nás zdraví od dverí. Ale počas stimulky som chodila ku komu prišlo, vtedy to bolo jedno.
Proste obaja sú super 🙂 🙂

No Havka od tých 100babiek tiež nie sme ďaleko 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre