• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
ciky no tak to sa uz tesim .... xixi
18. feb 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Domi-vizerá to ako prst :frowning2:
18. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Wolfi-tak najprv som sa natierala elasti-Q,ale bolo to málo kremu a rýchlo sa mínal za tie prachy.Tak som si potom kúpila Bonella cream a to bolo žužo!!!Vonave-hm....
18. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Je to priamo na strie krem.
18. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonella cream .. ten sa chystam si kupit
a kde si ho kupovala v lekarni ?
18. feb 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej v lekárni.
18. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky :grinning: :grinning: :grinning: neboj ,ked mne ešte nevzali deti kôli modrinám,tak snád ani tebe kôli prvej :wink: naší sú furt modrý a ked náááhodou nemajú, sa kukáme či sú to určo naše deti :sweat_smile: :sweat_smile:
18. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zefa,len my máme stále niekde modrinu ked ideme k dr.A furt inde :slight_smile: A vždy sa dr.na nu opýta. :grinning:
18. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zefa mas krasny album, hahaha som sa zasmiala na tej fotke kde su take male a kukaju jeden na druheho tak zlato vyplieštajú okále :grinning: :grinning: :grinning:

ciky neboj, nemusis sa blbo citit, proste mala zacina lozit a to sa bez havarii nezaobide.

domka chudatko, ale zajtra sa pri nakupoch odreagujes.
18. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to su ozaj bohovske fotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ozaj-dnes ma pri mojom šťasti ešte oplula taká stara žena.Odmrmlila si cez zábradlie a rovno na mna.Bola to taká smradlucha a 100% pribrzdená,mala nabok hlavu a šomrala si...
Baby-tie nervy!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: by ma porazilo
18. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky vidím že si si dnešok užila ako aj ja :grinning: :grinning:
romy zajtra na teba myslím :wink:
18. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky mala si ju kopnut .. fuj co vsetko sa tebe neprihodi
18. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ja tiež ked som šla ku dr. tak sa ma vždy pytal že čo to tu mate a som sa vtedy citila ako keby ma mm bil ale už vie že picham tak sa nepyta
18. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domi-no moja,ty si len oddýchni a už neabsolvuj také behačky. :unamused:
Wolfi-no to hej.A by ma možno aj osrala! Ved také individum-to nevieš čo možeš čakať :angry: Len som hubovala popod nos.
18. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ciky ono sa to ešte len začne ked začnem vybavovať matersku ešte šťastie že po porode všetko obeha mm
18. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som rada že ideme zajtra na nakup konečne som sa dočkala snad nič do toho nepríde
18. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky..aj mňa sa dr.stále pýta,ale aj z toho dôvodu,že či im zas netreba zobrať krv na železo(to sa bežne robia modriny a berie sa to ako jeden z príznakov na nedostatok železa v tele :wink: to len také info)..ale zas je pravda,že oni sú jak slepúšikovia..otočia hlavu na bok a idú príp.bežia..to nestihneš ani ústa otvoriť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..koľkokrát sa stalo,že sa zrazili a to sú iné pecky a tie hrče :frowning2: to napr. boli v bežke,ja som sa obliekala,pretiahla som si tričko cez hlavu a oni na tom pultíku na bežke :fearful: ,mali sme jednu tú starú stoličku na krmenie ešte po nás a tá mala aj taký schodík..Samko tam bol 1x a hned sa začal stavať v tej stoličke(som ju mala zloženú na výšku,pretože druhú sme mali plastovú zn.IKEA..no dalej už nejdem aby tehuľky predčasne nerodili :sweat_smile:

ad foto..dakujem..oni dlho museli byť stále na sebe,pretože bez seba boli mrzutý..a to sa tam práve zobudili..a to mám kopec takých momentiek len ja som lenivá robiť albumy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

domi..príjemný nákup a pozor na bruško,teplo sa obleč..v PL je furt chladnejšie
idem haji ...dobrú noc
18. feb 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zefa my ideme do obchodu nie na trhy takže myslím že aj bunda ostane v aute :wink:
18. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko :grinning: u nas to vyzera na slniecko :sunglasses:

Domi - tak dobre dnes nakupte, urcite budes vytesena.
Vcera som volala do toho kojeneckeho, ze mi neposlali potvrdzujuci mail a tam prijemny chlapik mi povedal, ze mi ho poslali hned v ten den, tak som ho poprosila, nech mi ho poslu este raz a kedze stale nic nechodilo, dala som im mm adresu, tam to prislo hned. Tak som sa naserkala na ten post.sk a spravila som si inu adresu. Lucul, aby sa to nestalo aj tebe. Oni su teda dost promptni :wink:
19. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky

tento tazden zas usiel ako voda. Som sa musela mm pytat ze co je za den. Domka, prajem velke nakupy :slight_smile:
19. feb 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.Domi-príjemný nákupik želam.Zefa-hm...dik za info o železe.Môže byť,že trošku chýba :frowning2:

Inak-k dr. sme nešli.Zaspali sme,lebo nemáme horučky a ocko nás nakope,ked príde domov :sweat_smile: Co už.
19. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, strasne dlho som tu nebola. My uz mame štyri mesiace a pridam foto.
19. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jej Ela-aké krásne modre očká! Samko je nádherný! :slight_smile:
19. feb 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj..ďalší modrooký Samko :wink:
19. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

jej ela,krásne očká...

katka - ani mne neprišiel ten potvrdzujúci mail...musím sa opýtať.... :angry:

domi - potom sa nám ohlás...
19. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky - veď keď nemá teploty,tak načo by ste tam chodili....

ja som bola dnes v Martine v nemocnici vybaviť malému u detskej plúciarky jednu vakcináciu,na ktorú má nárok,aby nedostal zápal pluc,tak tam ešte pojdeme aj s ním,len poisťovna musí schváliť tú vakcínu,vraj stjí 15 000....sila :unamused:
19. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajj baby ja dnes ani spať nebudem aka som šťastna prešťastna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ku večeru hodím fotečky a info čo za kolko a ake :grinning:

romy odfotila som ti tvoj kočiar
19. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok