Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
22. feb 2010

Luculka,ak nefuka a je bezvetrie-tak zima by namala vadiť.Aspon dr.mi tak vravela.Lebo som mala Sisu choru a takto mi odpovedala... 😉

lucula73
22. feb 2010

ciky - neveim,asi nefúka 😀 ,sa mi inak drieme,asi to vyriešim inak...mm zobral malú na Klak sánkovať,tak som sama,no mala by som to využiť.. 😉

cikyta
autor
22. feb 2010

Hm...Tak aj to je riešenie.Dobru nocku.... 🙂

lucula73
22. feb 2010

pomoc,už je hore,spánok odkladám.. ☹

cikyta
autor
22. feb 2010

Lucul-poznáme!!! 😀 Sa tu rehlim škodoradostne 😀 😀 😀 Promin.
Hold-Matusko je špekulant-vyšťaví mamičku do nitky 😀 😀 😀 Ziadne spanie!!!

domika9
22. feb 2010

ahojte tak teraz som sa dotalak pc
romy prave som sa dočítala že chodia v Nowom targu do obchodu čo sa vola leklerk tak sa skus na neho opytať ked tam budete , ale neviem čo to je zač či nejaky obchodak alebo len jeden obchod zo všetkym

domika9
22. feb 2010

lucul prišla mi ta deka do autosedačky dnes a celkomsa mi pači nieje ani nejako extra hruba ani tenka proste taka akurat

v noci sme mali skušku na spartakiadu maly sa tak mrvil joj alesom radal ked je taky aktívny toasi preto že som mu včera dopriala deci červeneho 😀 😀 😀

domika9
22. feb 2010

mna začína nejako čoraz častejšie chytaťtaka čudna bolesť ako som užspomínala akokeby krčok take pichanie a stava sa mi to čoraz častejšie žeby to boli tí poslíčkovia ? napríklad dnes som to cítila asi 4-5x

romy01
22. feb 2010

ahojte

dnes som mala aktivny den - hned rano ked som sa uz odvalila z postele o osmej a zazrela som slniecko tak ma to tak prebralo, ze som stihla ranajky, zehlenie, aerobik a komplet byt poriadit - teda podlahy prach, kupelnu a wc - no a potom som si dala obed a zas ma odvalilo a zaspala som na gauci pre telke. Este som mala naplane ist von sa prejst, no ale sa riadne zoskaredilo, tak som si zapalila sviecku a eukaliptovy olej a je mi fajn.

zefa- som sa riadne zasmiala nad tou tvojou misskou - ze lak na nechty namiesto lizatka - hahahahahahahaha

domka, dik, veru pokukam po nete, nech tu cestu riadne zuzitkujeme.

lucul, ta basnicka mala nieco do seba co povies?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
22. feb 2010

ahoj kati, veru tebe sa to uz nezadrzatelne blizi. Boze uz coskoro sa budes vytesovat z maleho vonaveho uzlicka.
A maet vybrate nejake favoritne mena ?

cikyta
autor
22. feb 2010

Domika odpisem tu:
-Počkaj ked porodíš,ešte dobre 3 dni sa ti bude zdať,ho citiš ešte v brušku,ako kope.Teda ja som to citila dobre 3 dni ešte.

domika9
22. feb 2010

😀 ciky pojdem za lekarom nech pozre či tam nieje ešte sestrička alebo braček že ho citim v brušku 😀 😀 😀

lucula73
22. feb 2010

ciky -inak to je fakt pravda s tým cítením v brušku,ja som ešte po porode mala pocit,že ma kope,myslela som,že mám halucinácie,pri prvom sa mi to nestalo 😀

domika9
22. feb 2010

dobre vedieť neže naozaj poviem doktorom že tam ešte jedno zabudli 😀
nieže ma zavru na psychšku že mi udrelo do hlavy 🙂

domika9
22. feb 2010

ale to asi ako sa maternica sťahuje tak asi preto ten pocit , čo vy nato?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
22. feb 2010

Lucul-Domika 😀 To je ina sranda 😀
Katka-fasa stolík!!!!!Uplne super nápad! 😉 Hahaha

domika9
22. feb 2010

katka 😀

lucula73
22. feb 2010

katka - super stolík 😀

lucula73
22. feb 2010

domika - asi tými sťahmi maternice to bude,ja som bola tiež vyvalená,raz som sa dokonca aj chytila za brucho,že ma koplo... 😉

inak dobrú nocku prajem 😔

domcek
23. feb 2010

Ahojte dievcata,
ja sa ozyvam len sporadicky nasa slecna ma rada ked je stredobodom pozornosti tak sa jej venujem len jej 😀
Poniektorym sa to tehu riadne krati drzkam palce nech je vsetko ok.
My pekne rastieme a spinkame. Velky brat sa stara ale hneva v skole.. 😠

cikyta
autor
23. feb 2010

Domcek ahoj.To je fajn,ked je Stellka taká prešpekulovaná!hahaha.A velký brat nech sa polepší v škole,aby mohol učiť maličku sestričku 🙂

romy01
23. feb 2010

kati super podnos, len co je pravda.
ahoj domcek - jeeeje ze uz mate mesiac to ale leti

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
23. feb 2010

katarinka ja si to nejdem odoberať nieje to ešte na takej urovni že by sa to oplatilo neda sa to použiť na hocijaku važnu chorobu len na niektore a ešte k tomu to ma trvanlivosť len niekolko rokov
možno ked budu čakať naše detičky detičky tak to sa to už oplati
tolko moj nazor

lucula73
23. feb 2010

katarinka - mám podobný názor ako domika 😉

ciky - to čo si napísala,že "italiano"? 😀 ,som sa dobre pobavila...

lucula73
23. feb 2010

joj ciky,to som ti chcela odpísať do druhej témy... 🙂

a mne zajtra príde zásielka z kojeneckého,lebo tomu mojmu očúranému chrústikovi nemám čo obliecť,keď ho prebalujem,tak už si dávam pozor,to ma neočúral dávnejšie,ale stále je precikaný,aj v noci ho musím prezliekať,potom sa preberie a oči ako gombičky nie a nie spať.... 😠

cikyta
autor
23. feb 2010

Lucul 😀 Ved rozmýšlam,čo mi to tu píšeš... 😅 Fakt si aj ty Italiano 😀 😀 😀
Ale nie.Matusko je taký výzorovo.Krásny,hnedý,ako Sisa.Proste žiadny bledý suchý blondak s modrými očami,čo ked trošku slniečko zasvieti,už má pluzgiere a kožku ako "kroch kroch" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre