Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
27. feb 2010

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

cikyta
autor
27. feb 2010

Díky Domi 😀

domika9
27. feb 2010

ciky ved to bol des a musím pekne popytať wolfi že odteraz už len s medzerami 😀 😀 😀

cikyta
autor
28. feb 2010

Si šikovnica Domika 😉

domika9
28. feb 2010

ahojte peknu nedelu prajem

dnes som sa stihla trošku z rana vytočiť ale fakt len mierne kedže som si povedala že to nestoji za moje nervy
včera ako sme mali rozbombadovanu kuchynu tak sme sa šli najesť dole ku svokre vzala som naš obed z piatku a tam sme si to zohriali , druhe jedlo sme dojedli a polievka ešte ostala a večer som zabudla ísť po nu už som bola unavena -no zabudla som
dnes som poslala mm nech ide po nu a prišiel z hrncom a mi vravi že už ju asi jesť nebudeme lebo že ju nedali do chladničky 😠 😠 😠 tak fasa vravím prečo to spravili ? a potom prišla svokra a že či sme to chceli ešte jesť že ona ju chcela dať PSOVI chapete tomu ? ja varím pre zvierata asi tak som povedal mm čo si o tom myslím že vždy ked ich volam na obed alebo niečo tak zjdeia len s povinnosti a nikdy to svokra nedoje asi mi chce ukazať že to asi neviem tak ako ona až nato že ona v mojom veku variť nevedela tak asi v tomto je problem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zefa
28. feb 2010

ahojte..tak neviem ako sa to napravilo či to domika ..lebo ja som písala adminkám,nech to napravia ak vedia

cikyta
autor
28. feb 2010

Bože Domi- ☹ Len dýchaj zhlboka.Kašli na nu 😠

maska1
28. feb 2010

ahojte drndy 😉
domi vyser sa na také hlúposti, aj keď viem, že to človeka riadne vytočí 😠 ale ty sa teraz musíš vytešovať a nie si nervy ničiť na svokre 😎

domika9
28. feb 2010

baby už to neriešim kašlem na to svet nestoji na jednej polievke ale bola fajna a mala som na nu chuť 😒

dnes som robila segedak a terza ma boli žaludok - teda myslím že to je žaludok lebo je to kus nalavo od žaludka - tak ktovie čo to tam je za organ momentalne natlačeny

domika9
28. feb 2010

maska a vy sa ako mate? drobček poslucha?

domika9
28. feb 2010

maska a čo sa vam stalo že maly bol na operacii? ☹ som pozerala album

maska1
28. feb 2010

ahoj domi 😉 akurát čakám, kedy sa malý zobudí a ideme kúpať 🙂
máme sa ok už....malý bol chorý, mal vysoké teploty a zapálené hrdielko ☹ tak bral aj atb, a z tých atb má chúďa srajdičku, ale už pomaly ustupuje
akurát dnes som hovorila, že na to, že má tri mesiace, tak už si toho dosť vytrpel...už stihol ísť aj pod narkózu, operovali ho, tri týždne na to zasa dostal vysoké teploty, ale pfuj pfuj už je dobre, tak sa vytešujeme 🙂
ale je zlatý 😉
a ty ako??? vychutnávaš si tehu?? a hlavne si ešte vychutnaj nočný spánok, lebo keď bude bábo, toho veľa nenaspíš 😀

maska1
28. feb 2010

ale nič vážne...malý mal od narodenia pred pravým uškom, taký výrastok tukový, tak mu to plastický chirurg odstránil 😉

maska1
28. feb 2010

no už musím utekať...malý je hore zatiaľ pa 😉

domika9
28. feb 2010

no ved ten moj nočny spanok - ešteže su OH lebo v noci ma velmi bolia klby alebo neviem zaspať a potom rano by som si schrupla 🙂
niekedy v noci rozmyšlam že ake to bude ked budeme mať vedla postele postielku a v nej našeho milačika v jeden den sa neviem dočkať a v iny den mam pochybnosti ale to asi všetky baby v očakavani
tak sa snažím sa nato pripraviť ako najlepšie viem a snad to spolu s mm zvladneme
tehotenstvo si užívam aj ked sem- tam nejaky zadrhel nastane ale inač je to super aj mi to bude chybať

domika9
28. feb 2010

tak ešteže nič važnejšie 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
28. feb 2010

katka od 5.3 som už na materskej
nuž katka tak asi sa drobec už tlačí 😉

brmbolcek
28. feb 2010

domika- uz mate meno pre drobca ? 🙂 🙂 🙂

domika9
28. feb 2010

ano brmbolcek meno už mame 😉

domika9
28. feb 2010

jaj v teme apríl 2010 sa začína rodiť nejako skoro ale čo už 🙂

brmbolcek
28. feb 2010

a prezradis ? 🙂 ci je to tajne, to by som sa nahladala 😉 😉 😉

brmbolcek
28. feb 2010

marne hladam, nic som nenasla ☹ ☹ ☹ , skusim zajtra hladat dalej 🙂 🙂 🙂

na teraz prajem dobru nocku a sladke snicky pa pa 🙂 🙂 🙂

domika9
28. feb 2010

nie nie neprezradím až ked sa narodí dam echo 😀

domika9
28. feb 2010

ved vravím ciky že sa to nejako rozbieha jedno babo už je narodene , jedna prave leží na porodnej sale a jedna bude v najbližších dnoch , to znamena že za chvílu pride aj na mna 😅

cikyta
autor
28. feb 2010

Domika,máš ešte kopec času.Ja som si písala s aprílovkami (aj píšem) a ked začali v marci rodiť tie,čo mali terminy napr.1.4.tak som bola v šoku a bála som sa,že sa to blíži...a nezaujimalo ma,že ja mám termín na 28.4.Proste brala som to ako apríl a hotovo.
Ešte tu budeš s nami minimálne mesiac-dohoda??? Musiš 🙂

domika9
28. feb 2010

no rada ciky 🙂 ale ja sa necitim že by som mala teraz ísť rodiť ale zas je pravda že za 5 minut moiže byť situacia ina
(ako necitim sa v tom zmysle že ešte citim že držím pokope aj ked tie čudne bolesti už pocitujem každy den )
ale včera som si popratal všetky vrchne skrinky v kuchyni 😀 😀 😀

domika9
28. feb 2010

v spalni mam tiež popratane poličky v skrini , tak ešte zvladnuť velkonočne upratovanie a až tak možem ísť rodiť 😀

brmbolcek
1. mar 2010

Domika- ty si ale partizan 😉 😉 😉 trosku tusim ale pockam si na ortiel osudu a potom porovnam 🙂 🙂 🙂

ciky...- dakujem za link 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre