• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
ahojte,

katka držím palčeky....

domi - my sme včera kúpili v Kauflande plienky Pampers sleep and play,také oranžové 3-6 kg,po 70ks v balíku,mali za super cenu,0,14 euro za kus....,aj zelené pampersky v tescu sú drahšie,normálne som nechápala, sú omnoho drahšie,aj v tescu,aj v drogerii tevos...tam všade stoja viac ako 0,20-0,24 centov...
a čo je najdoležitejšie,neboli sme za dva dni ešte precikaný... :wink:,tak nám sadli.

kamoška mala dvojičky,kupovala v kauflande tie Wickies,ona bola spokojná,ale ja som ich nemala.
14. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zefa :frowning2: ,čajík,citronik,medík vyskúšaj....ja to poznám,tiež sa na mňa kadečo lepí...
14. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul dik to ja fakt super cena ja som pozerala aj tu z netu by som objednala tie najlacnesieplienky tam maju tiež tak nejako vychadzaju a predavaju huggies a pampers

katka je možno už v najlepšom :sweat_smile:
14. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zefa a ty počkaj kym bude tma a pritisni manželika :grinning: :grinning: :grinning: a hned si fit
14. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, som v najlepsom :grinning:
dala som si poobednu kavicku s kolacikom, zatial sa nic nedeje, akurat brusko tvrdne, dokonca sme sa boli v tomto hnusnom pocasi aj prejst :wink: najblizsie idem do nemocky v utorok, tak som zvedava.
som rada, ze na mna myslite :slight_smile:
14. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...no len sa ešte najedz :wink: :slight_smile:

domi ja viem..to treba ešte cesnak na prsia aby to mm rozotrel :grinning: :grinning:
14. mar 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak si doma ? a my že už rodíš ale už si určite blizko :slight_smile:
my sme dnes boli na navšteve , teraz sme prišli domov

zefa asi posluchla moje rady :grinning: :grinning: :grinning:

lucul bola som v tom kauflande a plienky mali všetky take velke že sme nekupili žiadne budem musieť ísť do tesca
14. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj zefa tak ty si tu :wink:
14. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky čože ste dnes zaspali?
ja som bola včera taka unavena že až a to som nič včera nerobila len som sa odviezla autom na navštevu a naspäť tak nechapem -normalne som spala až do vyše osmej
15. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sniezik sa nam chumeli...... stale 2v1, babatko asi caka na tu jar :wink:
idem ja do obchodu, trochu sa prejst
Domi - ja mam pocit, ze posledne dva tyzdne som prespala, som stale unavena.....
15. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

aj ja som stále unavená,neviete z čoho? :angry: :grinning:

zajtra by mi mala prísť hojdačka pre malého,lebo toto naše nosenie na rukách je už hrozné,len či sa mu v nej bude páčiť :confused:
15. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

katka ty nas ale napinas :grinning: :grinning: :grinning: Ja ze uz dnes napises ze uz mas babo a ty ze ides do obchodu, Ja z teba odpadnem.
15. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim prichod z obchodu, bez nasledkov, ale skoro to nedopadlo dobre, ma smyklo na tom nasom kopci a trochu natiahlo, tak to zabolelo.... ale uz to preslo, dnes uz len papuckova kultura, pre istotu :wink:

Lucul, potom hod foto hojdacky, som zvedava :confused:
15. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tu sa dnes zavčasu rána ženili všetci čerti či čo..som bola u dok.a skoro ma odvialo :angry:
ja som brutál chorá..no však ide veľká noc pomaly a to ja buď okolo Vianoc marodím alebo cez Veľkú noc..už sa mi aj herpes na ústa dal :angry: idem skontrolovať pošty a zaľahnúť s deťmi,čo som neurobila ani neviem kedy naposledy...pa
15. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som dnes bola cvajdať :slight_smile: bola som pozrieť kamaratku sme sa vykecali do dobrej chuti jaj jak nam bolo dobre
15. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes som si objednala plienky z netu haggies aj pampers jedny ma vyjdu 0,13 euro a druhe myslím ccca 0,14 tak som zvedava ako nam budu sedieť
15. mar 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby to nevyzeralo domi,že tu dnes píšeš sama :grinning: :grinning:

teda my sme ani jedny tvoje objednané nemohli...haggies kúpil tatino,pretože v tescu nemali tescové..no a po každom cvrknutí boli total mokrý..to ako keby mali látkové plienky(mali vtedy 5 mes.a ja som s nimi bola na chate)...a pampers...cvrkli a urobili sa z toho gélu,ktorým sú napustené také guličky a vyžralo riťky :angry: :angry: :angry: ...potom som raz zas z núdze kúpila jednoťácke...tie sú na vrchu potiahnuté igelitom..keďže bolo leto,Nancy sa z toho zapálila šušunka(tam kde bude mať raz ...)doteraz to má také tmavšie...tot moje skúsenosti s plienkami...ostatné druhy až takú šarapatu nenarobili,lenže fakt nám vyhovovali len tie tescové....smola,niektorým nič nevadí a môžeš kupovať plienky podľa akcie..nuž my sme nakupovali ked malo tesco akciu.. :frowning2: ..mňa len štve,že ani jedny plienky nerobia skúškové balenia napr.4-5 ks...takto by si si to v pohode odskúšala a nemusela kupovať celý pakel :confounded:
dobrú noc
15. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zefa dik za zachranu včera :grinning:

zefa oni by aj robili male balenie ale ptom by ťa vyšla jedna plienka nie na 5 sk ale na 7 ako je to zo všetkym - uvidíme ako budu sedieť nam inak na to neprídeme pokial ich nevyskušame :wink:
16. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky.

teda my uz zas mame kopu snehu, ta zima asi nikdy neskonci
16. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko romy veru včera sme odkladali zimnu vystroj ale neviem či to ešte nevytiahneme :slight_smile:
16. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič idem si dať spršku a idem niečo robiť
16. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mala ísť katka do poradne myslím , že? že sa tu ešte dnes neukazala ,.......... žeby?
16. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

a kde ste dnes zase

domi...ak máš neaké kámošky čo už majú deti si skús odkúpiť zopár od nich na skúšku :wink:
16. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to prave nemam s takym maličkym babom iba take 3 ročne a vyše ročne a ved v pohodke už som objednala a ked nebudu pasovať predam niekomu
16. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

veru,katku si tam už asi nechali...

dnes máme uplakaný deň,tak som sa sem dostala až teraz,prišla nám aj tá hojda,no som zvedavá,kolko v nej vydrží,dnes asi 20 min..a by ste neverili,čo sa dá za ten čas všeličo stihnúť :wink:
16. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj foto som hodila... :slight_smile:
16. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som si dnes ušila zavinovačku na krst idem ju dať do albumu :wink:
16. mar 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul ja čo poznam mamičky tak su velmi spokojne s lehatkami tak snad bude aj naš drobec spokojny v tom našom :wink:
16. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ciky potom pošli kusok na koštofffffku z tej torty

baby netrpol vam vrch brucha ? mne sa to stavalo iba v noci ale dnes to citim aj takto cez den na lavej strane
16. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domika-ty si šikovná!!!!!!!!!!Prečo si nenapísala v albume,že si si ju šila?Si sa s tým mohla živiť :wink:
16. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok