Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

surviver
25. mar 2010

ahojte 🙂
jennys tak ja mam zavinovačku so suchym zipsom plus mašla na previazanie,ale nie som s tym spokojna,je to take labilne,možno do kočiara,ale ked davam malemu jest,tak sa mi furt vrti a neda sa mi dobre chytit...tak použivam tie klasicke biele zavinovačky ,čo som ešte ja v nich vyrastla/perinky/ v tom je maly.taky pevny,dobre sa drži aj sa kludne bez vrtenie napapa 🙂 ...toť moja skusenost 😉

cikyta
autor
25. mar 2010

Jennys-gratulujem ku chlapčekom.
Kup tenšie zavinovačky-ak máš na výber.Neviem,ako vizerá tenšia a hrubšia.Ja som mala rovnako hrube a netuším,či to bola tenšia,či hrubšia.Ja som mala jednu na šnurky,druhu na suchý zips.Tá na šnurky bola fajn,lebo aj v nemocnici som hned s takou manipulovala a lepšie sa držalo bábo,kedže bolo na pevno uviazane.Aj cudzím sa lepšie v takej držalo.Aj sa dobre s takou kojilo.V tej,na suchý zips mi v náručí bábo lietalo a tá na suchý zips bola fajn v kočiku.Ked bolo teplo,tak som ju použila ako na peknu prikrývku,bez zavadzajucich šnurok.Takže so šnurkami na doma,na suchý zips von. 😉

cikyta
autor
25. mar 2010

Suhlasim so Survi 😀 Máme rovnaký názor 😉

surviver
25. mar 2010

ciky 🙂 😀 🙂

domika9
25. mar 2010

baby a nemali ste v tych zavinovčkach taku kokosovu vypln na chrbatiku čo sa da vybrať? lebo ja mam take

surviver
25. mar 2010

domika nie,ja mam taku žltu karovanu z kojeneckeho...nema kokos,len tak vatelina či čo??

domika9
25. mar 2010

ja som si kupila v polsku za 7 ečiek a ma na celom chrbte tu kokosovu vypln

surviver
25. mar 2010

tak uvidiš,možno Ti v nej bude pohodlne držat maleho 😉 a ked nie ,tak aspon on bude mat chrbatik na tvrdom

domika9
25. mar 2010

ved hej uvidíme aj tak moc dlho asi v zavinovačke nebude lebo bude už teplo tak by som ho nerada prehrievala lebo to je vraj horšie ako ked by mu mala byť trošku zima

cikyta
autor
25. mar 2010

Domika s tou výplnou je to super.Ja som nemala ☹
Inak-ešte teraz ju občas prikrývam zavinovačkou 😉 Takže ich využívam aj po roku 😀

surviver
25. mar 2010

no hej,ale moj maly ma už cez 2 mesiace a stale ho mam v zavinovačke,lebo to je este take labilne telo,že mam pocit,že ho polamem,ked ho len tak na rukach prevlačam 😀 ale on už pomaly nechce zavinovačku,lebo si rad pokopka...tak ho nosim po byte aj tak len bez nej,,,ale papa jedine vzavinovačke na to si zvykol 🙂

romy01
25. mar 2010

😀 cafte baby.

Ja sa chystam v aprili do polska a tam zrejme kupim aj zavinovacku. Tu v MT su po 13 eur tie tensie a su na suchy zips, Na nete som videla uz aj za 7 eur ale ja by som si ich radsej pozrela nazivo

kati Nelka je ako z rozpravky tam kde zíva. no je bohovská 😀 😀 😀

lucula73
25. mar 2010

ahojte

ja mám tiež na suchý zips z kojeneckého,no nie som veľmi spokojná,lebo sa mi nedala stiahnuť,ten suchý zips je na jednu šírku...a teraz v nej už veľmi nechce byť,stále kope,tak ten spodok vykopne a potom mi vypadáva tade von....

romy01
25. mar 2010

baby dobre vediet, zatial sa zda ze bude lepsie zhanat zavinovacku na snurky

zefa
25. mar 2010

ahojte
no vidím,že ešte nerodíme 😉
jennys..gratulujem a uškrňam sa tu....časom pochopíš 😉 🙂 🙂
ad.zavinovačky..romy ..ak chceš príd ja ti požičiam tie klasické.. mám aj výplne,aj štvorcové aj podlhovasté..ušetríš dengi 😉 naozaj sú najlepšie,možno preto ich naše matere odložili 😉

ciky ako prerábate?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
25. mar 2010

😀 😀 😀 katka musíš porodiť aj tu 😀 😀 😀

domika9
25. mar 2010

katarinka nevie skus cez fotoblog

ja čo mam tie zavinovačky tak jednu časť sucheho zipsu mam našitu vodorovne a druhu zvislo čiže si to možeš posuvať

lienika
25. mar 2010

katka úplne hore máš nastavenia tak si tam klikni a potom choď do tehotenstvo a rodina a tam si vymaž termín pôrodu, tak nejak by to malo fungovať..xixi....a gratulujem k Nelinke, je nádherná 🙂

cikyta
autor
25. mar 2010

Zefa neprerábame.Sme momentálne "bezdomovci".

Domika,ten sucháč môžeš posuvať,ale nie velmi . Má to malu vôlu.Možno 15cm.To je málo.

domika9
25. mar 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ta ja ešte neviem 😀

ciky a čože už ste odovzadali kluče od stareho bytu? 😀 😀 😀 a teraz byvate kde ? v cukrarni? 🙂

jennys
25. mar 2010

Ahojte, tak díky za rady ohľadom tých zavinovačiek, takže som sa rozhodla že kupovať ich nebudem s tým suchým zipsom. Ja mám inak po Lucke dve, jednu štvorcovú a jednu podlhovastú. Asi si zoženiem ešte jednu podlhovastú a nebudem to riešiť. Ale teraz som všade videla len tie štvorcové, ja som s tými zavinovačkami bola spokojná len som chcela aspoň jednu náhradnú navyše. Takže budem zhánať už len podlhovastú.
KATKA gratulujem k Nelke, tak pekne si to spolu užívajte a zvykajte si na seba 🙂 A prajem hlavne veľa zdravia...
ZEFA ako si to myslela, že sa uškŕňaš a časom pochopím? No dvaja chlapci to viem, že bude zaberák...budem si aj vlasy trhať 😀 Ale teším sa, dúfala som že aspoň jedno bude chlapec ale aj keby boli dve dievčatká tak je to super, to by boli baby v prevahe a manžel by musel poslúchať, takto budú v prevahe chlapi. Včera som mu povedala, že už viem prečo kupoval začiatkom roka tú autodráhu.
A inak som našla jeden zdá sa mi super obchod, na vecičky, dobré ceny.
http://www.kojenecke-obleceni.eu/

lienika
25. mar 2010

CIKY 😀 to máš v pohode..ešte že sa oteplilo 😀 😀 😀
...a k tým zavinovačkám ako tu čítam tak som tuším spravila dobre, že som si kúpila len jednu na suchý zips, hoci som mala v pláne viac...pravdepodobne budem viac používať obyčajné šnurovacie, ktoré ešte moja mamina poodkladala po mne a sestre 😉

domika9
25. mar 2010

jennys ja som z toho obchodu objednavala všetky vecičky a som velmi spokojna 😉

wolfskinka
25. mar 2010

no baby dali sme tour de france po obchodoch s kocikmi v martine a nic sme nevybrali .... a pri jednom ma matej tak zacal kopat nepacil sa mu asi ... xixi lebo bol v ruzovej farbe , tak uz sme zamietli aj camarello aj Vmax a Chicco

domika9
25. mar 2010

wolfi držím palce do dalšieho vyberu 😉

surviver
25. mar 2010

wolfi ,tak skuste spravit vylet do Ostravy,v avion shoping park je jeden obchod a celkom dost kočikov tam maju 🙂

wolfskinka
25. mar 2010

domika dik ... uz som z toho zufala, to co som nasla na nete co sa mi pacilo a ked sme to videli nazivo tak sa nam to vobec nepacilo ☹

domika9
25. mar 2010

a nechcete isť pozrieť do polska?

wolfskinka
25. mar 2010

domi do polska chceme ist po velkej noci ale nemtusim kde .. teda mam jeden kontakt v Nowom targu, neviem kde este chodia ludia na taketo veci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre