Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

fopardi
8. feb 2011

@brmbolcek idete bez malej? fuha ja by som tam prave naopak nespala 😀

lucula73
8. feb 2011

@fopardi no ja by som práveže konečne spala 😀 😀

brmbolcek
8. feb 2011

@lucula- jj , treba vyuzit moznosti .... a dovolenka cloveku velmi dobre padne , ist s malym dietatom tak to nie je dovolenka clovek si neodychne , s detmi treba ist vtedy ked su uz vacsie a uvedomuju si ze su na dovolenke v inom prostredi atd....

@ fopardi - ja sa tesim na ten spanok 😀 😀 😀 😀 😀 @lucula 73- pospim aj za teba 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
8. feb 2011

posielam na precitanie pre maminy aj nemaminy , ktore dojcia 🙂 🙂 🙂 http://www.najmama.sk/clanok/226278/cim-vsetkym...

domcek
8. feb 2011

Ahojte dievcata,
Tak mi sme tiez sli spat o 22,15 a o hodinu uz velky plac.....
@cikyta kedy tie nase dve cicozavyslacky uz budu konecne spat?
Inac som od teba odkukala kakaukovanie no u nas sa neosvedcilo. Mlieko vo flasi je beeeee
a flasa len tak letela.. 😖
A teraz ranajkuje kukuricne chrubky lebo od rana je stale na cice a toto je jedine co si bola ochotna zobrat..
Aproppo dovolenky nooo tak mi ideme terat lyzovat cez jarne prazdniny. Teda ja asi tazko kedze stadu treba varit a o deti sa starat. Tak mna si beru ako chuvu a opatrovatelku ... 🙄 ktovie mozno sa zazrakom aspon 1x na lyze postavim.
A v lete chceme ist tiez konecne k moru, a stale zvazujeme ci s malou alebo bez nej. MM vravi, ze ked pojdeme s malou to ani dovolenka nebude kedze je to divoch. A ja si to myslim tiez ale poznate ....si to uz neviem bez nej predstavit. Ale aj koli Simonkovi ju asi nechame doma a uzijeme si to v trojici.

cikyta
autor
8. feb 2011

@domcek Daj jej do pohárika so slamkou. Vtedy ju ani nezaujíma ČO pije,ale AKO pije 😀

lucula73
8. feb 2011

@brmbolcek ja s tebou úplne súhlasím,že s malým dieťaťom nie je dovolenka...ale mojmu mm to proste nevysvetlím 😠

@domcek my máme presne tú istú dilemu....ach jaj...zháňame ubytovanie s dvomi izbami,ale je to o kus drahšie a v jednej izbe sa tlačiť ee...hlavne kvoli veronike.

domcek
8. feb 2011

@cikyta ma poharik a ani stoho nechce, slamku som este neskusala vyskusam teda
A ona s flase pije resp. papa len ked nevidi mamu na obzore a uz je zufalo hladna.. 😔
Ale ona je taky nepriatel jedla ako ja ked som bola mala... 😅
Ideme von lebo zacala lyncovat Simonkove vystavene auticke ...idem to rychlo ukladat lebo ma ten zahlusi!!!

lucula73
8. feb 2011

@domcek a kam idete?my tiež ideme,ale neviem kam 😀 😀 😀 .som uplne vyvalená,týždeň pred jarnými prázdninami som písala asi na 10 miest a takmer všetko je obsadené ☹ .a my potrebujeme dve izby 😀

domcek
8. feb 2011

@lucula myslis na lyzovacku?
No do Rohacov. Ale to tam moja teta ma chatu, takze tak.
No idem potom ked bude trochu klud ak zaspi popisem.

lucula73
8. feb 2011

@domcek no to máte super,chatu by som brala 🙂

lucula73
8. feb 2011

@domcek 😀 😀 .teraz som si prečítala..............u nás nápodobne...pred príchodom zo školy musím všetky Nikine hračky upratať na povodné miesto,lebo nás zahluší.no nie vždy sa mi to podarí tak presne presne 😠 😀 .zopár ich už znefunkčnil,tak si dávam pozor,čo berie do ruky,zase všetko zničiť mu nedovolím 🙂

lucula73
8. feb 2011

no my ideme do školy po drndu a na prechádzku...tak pekný deň zatiaľ 😉

fopardi
8. feb 2011

@brmbolcek vobec sa necitim slaba prave naopak to koleso okolo pasa mi neskutočne prekažalo v pohybe za malym lebo treba byť stale nejako skrčena alebo sedieť na zemi pri nom a hrať sa snim a ked trebalo vstať tak som bola už ako tank fakt a teraz je to ovela ovela lepšie inač včera som sa važila tak od začiatku chudnutia je to -7kg a napriklad dnes som zjedla na ranajyk 2ks ovocia ako kaže dieta a doobedu som si dala nejaky termix či niečo take a vobec niesom hladan asi som fakt mala tenžaludok už ako krava a furt som do seba niečo pchala takže tak

@cikyta neboj ked budem mať 45kg tak potom sa zas dam do partie s tebou a budeme spolu priberať 😉 😀
skore uzdravenie prajem

@lucula73 no kym som chodila do roboty tak sme mali všetci jednotnu dovolenku v lete a nedalo sa to posunuť a vždy sme ju mali v najväčšej sezone čiže ceny zajazdov su vtedy najvyššie poledne julove týždne takže vtedy určite nehrozila taka dovolenka že september atd no kym je drobec ako tak maly tak by sme to možno využili ceny su vtedy dobre mm si može zobrať dovolenku kedy jemu vyhovuje a netreba sa riadiť tou mojou lebo ved ja budem na vovolenke ešte nejaky ten čas 🙂))

fopardi
8. feb 2011

no baby a s tymi dovolenkami ja by som si nevedela predstaviť žeby som maleho nechala doma ale každe dieťatko je ine ja napriklad ho nedavam ani kočikovať svokre a pod . nieže by som jej nedoverovlaa ale necitim sa tak dobre bola s nim asi 2x ona vonku aj to 1x ked som mala zapal prsnika a 40teplotu a 2x ked bol mm doma s malym a ja som si niečo potrebovla vybaviť tak mm sa mal o neho starať tak mu prišlo vhod ho dať svokre von -čo ma dosť zarazilo nie preto že by ona nemohla ale raz ho takto necham a mm sa z toho hned vyvliekol že jeho bolel chrbat 😠 -ženy možu aj odpadavať ale to je v pohode a ... radšej to nejdem rozoberať lebo taketo vyhovorky ma neskutočne znervoznuju

u nas dnes celkom pekne počasie no my mame defekt na kolese takže dnes sme boli iba na chvilu doobedu von na rukach u starej mamy teda prastarej mamy

fopardi
8. feb 2011

a ešte ku tym dovolenkam 🙂 včera sice hlasili že asi bude menej zajazdov do leta koli tomu egyptu a tunisku ale verim že sa nam niečo ujde a nebudem sklamana -ale myslím že bude menšia zlava na lastminut lebo si budu vedomi že to ludia budu brať viac ako po ine roky -no uvidím e ved nakoniec kym nemam podlisanu zmluvu tak sa nespolieham lebo u mna je to tak že kedy sa tešim tak to nevyjde

brmbolcek
8. feb 2011

@fopardi- no vcera hlasili, ze na tento rok budu rusit egypt..... bo nie su potraviny a hotely su prazdne bo nemaju z coho varit ......
.... i ja budem myslienkami pri malickej ked budeme dovolenkovat , ....ale budem mat maminu pri malej tak sa vobec nebojim, ktovie kedy by bola takato moznost hm.... 😉 😉 😉 pokym mozme tak pojdeme , ved ked je clovek oddychnuty hned sa mi lepsie zije ... nasej @cikyta...... by som take nieco dopriala by to bolo pre nu raaaaaaaaaaaaaaaaaj

cikyta
autor
8. feb 2011

@brmbolcek Ale jaj. Ved aj tu na svk sa budem cítiť ako v Egypte. Aspon pre tento krát 😅 po tej ich kríze 😀

brmbolcek
8. feb 2011

@ciky ...- aj 2dni v tatrach byt tak si oddychnuta ako by si bola na kraji sveta 😉 😉 😉

brmbolcek
8. feb 2011

@cikyta- jaj viesco som chcela od teba ? zhanam tie hackovane ciapocky na leto a Sisinke som take videla na foto.... kde by som si mohla vybrat a zaroven kupit take prijatelne ceny ,..... verim, ze mi budes vediet poradit , moja 😉 😉 😉

cikyta
autor
8. feb 2011

@brmbolcek napíš pani s nickom
vieraema
Ona ti pošle vzorky mailom,lebo ked dala tie vzorky tu na mk v bazary,tak jej to zmazali admini. 🙂

cikyta
autor
8. feb 2011

@brmbolcek bez Sisi by som si oddýchla aj pred domom na lavičke 😀 ak by som mala byť uplne sama,inak by nemalo význam niekam s mojou pijavičkou chodiť 😀

cikyta
autor
8. feb 2011

Kokos také sme prišli domov špinave................... 😠 ešte aj predavačka ma upozornila v drogerke na to,že mám kilo blata okolo pása 😠

chorale1
8. feb 2011

@domcek ,@cikyta dievčatá vy fakt potrebujete aspoň jednu noc sa poriadne vyspať. ja vám to tak prajem 😉 my to máme tiež pestré ale zatiaľ až tak ako vy nie.
ste toho inak riadne popísali, ja tak pomenej stíham. lebo doobeda sme mali návštevu, cez obed sme išli von a prišli sme poobede. teraz hrajú fotbal moji chlapi tak mám chvíľku času 🙂

domcek
8. feb 2011

Ahojte tak aj mi sme boli vonku.
A teraz Stellka konecne trochu zalomila. No a tato tiez na gauci vraj je unaveny.....a z coho do kelu??!!! 😕 🙄 😠
Idem radsej zehlit lebo ma porazi ...este sa musim so Simonkom poucit.
@cikyta ja mam obcas aspon v sprche sukromie...aj ked posledne dni musi moja polovicka sediet na wcku oproti sprche aby ma mala vydela inac jaci ako sialena.

domcek
8. feb 2011

Co som to tam stiahla za link sa ospravedlnujem to su nervy..hih 😅

cikyta
autor
8. feb 2011

@domcek A to ked ti Stellka zaspala o 17:47 tak pojde ešte večer??? 😅
No moja by šla až na druhý den 😀

domcek
8. feb 2011

@cikyta vsak ani ked nespi nejde spat skor ako 23,00 takze dnes kedze cely den nespala tak ju to asi uz zlozilo.
A spat pojde asi okolo polnoci.... 😅 😅 😅 😅

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorale1
8. feb 2011

@domcek nič si z toho nerob mne dnes mm povedal že on je strašne unavený kde som mu povedala že nič by sa nestalo keby išiel on uspať malého. tak som mu povedala že nech mi prepáči že ja cez deň h....o robím iba sa vyvaľujem na gauči 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre