Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

surviver
15. dec 2010

@denis19 a ani ja nič ešte nemam,ale šak hadam ešte stihame upiect,tych par sucharikov 😉

denis19
15. dec 2010

@surviver máš pravdu a jak ríká ciky....cukrárny existují 🙂 Tak to držím palec na toho souroence 😕

surviver
15. dec 2010

@denis19 dakujeme 🙂

denis19
15. dec 2010

@surviver tak to vubec nemáš zač...také máme snehuláčky,ale asi pujdou rozpustit 😲

surviver
15. dec 2010

@denis19 prečo?? 😔 už nechcete dalšie babo?

denis19
15. dec 2010

@surviver myslím,že jsem už stará na další pokus...... 😲

lucula73
15. dec 2010

ahojte

tak moj drobec sa už chladí na balkone 😀 ..........a ja namiesto roboty som si pustila pc 😠 😝

@surviver ahoj,aj ja držím palčeky,nech vám ten súrodenec vyjde 🙂
@denis19 to si nemyslím,že si na to stará....myslím,že aspoň za pokus by to stálo,nie? 😉

zefa
15. dec 2010

@denis19 si pipi?veď sme ešte mladé ani neboli 😉 🙂

surviver
15. dec 2010

@denis19 no tiež si myslim,že nie si stara,ale šak vy s mužičkom najlepšie viete,že ako si to prestavujete 😉 🙂

@lucula73 no dikes 😉 a moj maly sa nechce chladit,on sa tu už od 6.00 hreje pri radiatore,lebo objavil,že je to teple 😀 a nie nie spat,snad tak o 11.30 ho odpali 😉

lucula73
15. dec 2010

@zefa 😀

lucula73
15. dec 2010

@surviver no to máte riadnu výdrž,moj spal dnes výnimočne do 7 už 9.45 ho odvalilo 😉

surviver
15. dec 2010

@lucula73 no aj ja sa divim,kde sa to v nom berie,keby bolo po mojom,tak o 8.40 spim 😀

lucula73
15. dec 2010

@surviver 😀 😀 .moja reč,taký utlm som mala okolo 8,som ymslela,že ma vystrie na koberci 😀

cikyta
autor
15. dec 2010

Ahojte..............

@denis19 kolko máš snehuliačikov?

denis19
15. dec 2010

@cikyta
@zefa
@surviver
@lucula73
holky, takže dekuji moc,ale 39 je fakticky požehnaný vek a dekuji i za karolínku,ale neumím si predstavit rodit po čtyricítce a ješte i stíhat dítku zlatému 🙂 a máme dva snehuláčky 🙂 což je super..jedine tak KET,ale to by muselo být hned a to si neumím predstavit a IVF už jako samoplátce je také náročný..... 🙂
Co deláte devčata....my dnes máme kontrolu nožiček,ikdyž nevím proč,asi honí body dr a cácorka mi ted usnula, pred jídlem a odchodem no klasika ne?

surviver
15. dec 2010

no odpalilo nas o 11.05 😀

denis19
15. dec 2010

@surviver jsme lepší 🙂 nás 11:04 🙂 takže za chvilu vstáváme

surviver
15. dec 2010

@denis19 no my nerobime nič vynimočne dnes,len pojdeme na velky nakup,lebo už neni čo jest....a s tymi bodmi aj mne to tak niekedy pride,my sme tak na neurolu chodili ☹

surviver
15. dec 2010

@denis19 no to aj my tak 30-45 minut,je naša mierka 😀

cikyta
autor
15. dec 2010

@denis19 máš pravdu.

denis19
15. dec 2010

@surviver no c nadeláme...už to nejak vydržím, ješte nás ted čekají oči, neurologie a pneumologie...jestli neco nechytí tak to bude zázrak!!!!

surviver
15. dec 2010

@denis19 no presne najhoršie je to ,že sa drobci vlačia po nemockach kde zbytočne na nich naskaču bacily...

denis19
15. dec 2010

@cikyta myslíš jako s tím dítkem?

@surviver tak a my jsme vzhuru, takže dnes lámeme rekord...bylo to celých 26 minutek 😀

cikyta
autor
15. dec 2010

@denis19 Ano. 39-40 rokov je už dosť,ale zase su 40-tničky,čo maju stavbu tela 34 ročnej ženy...tak to je ťažko povedať.

surviver
15. dec 2010

@denis19 fakt??? no my ešte chrnime....ale ja si myslim,že Karolinka je tak inteligentne dieta,že vie ,že ma povinosti,tak vstala skor 😉 ..tak sa držte paaa

cikyta
autor
15. dec 2010

@denis19 želám rýchle obehanie po dr.dnes 😉 A hlavne len VYBORNE vysledky! 🙂

cikyta
autor
15. dec 2010

@denis19 Cestou sa stav u mna.Potrebujem hodiť ešte jednu pohladnicu na poštu pre sanatorium Helios. Uplne som na nu zabudla. 😅 A u nás maju obednu prestávku a potom má prestávku zase Sisa v postielke,takže neviem,či to zase stihnem dnes 😀

brmbolcek
15. dec 2010

pekne popoludnicko , zelame 🙂 🙂 🙂

tak mi sme dnes zaspinkali o 8:30 do 11:00h. pekne sme sa napapkali a poriadne sme sa aj stihli pokakuskat 😀 😀 😀 , @denis,takze znova bola u nas hygiena ako mam pofotene v albume 😀 😀 😀 a uz aj zase spinkame , stihla som poupratovat , oprat , zem poumyvat povysavat , navarit atd... no a este nemam prach utrety a buduci tyzden budem chciet perinky prezliect , no a u nas doma som este nic nepiekla , ale aj to sa zmeni ..... 😉 😉 😉 uz sme presli z 80ml na krasnych 100ml. 😉 😉 😉

@surviver - tak to sa tesakujem s tebou ked budes druhy krat tehuhu 😉 😉 😉 , riesite to od augusta a stale akosi nic , no mozno po tom roku sa postasti , drzim palceky a Timurko sa potesi taktiez,... 😉 😉 😉

vsetky pekne zdravime a zelame pekny dnik 🙂 🙂 🙂

chorale1
15. dec 2010

ahojte,
prepáčte ja vás akosi zanedbávam ale posledné dva dni mám pocit že deň ani nemal 24 hodin.a dnes ma v noci ešte aj hrdlo začalo bolieť takže paráda ☹ ale v noci som hned lieky dala a stále kloktám poctivo tak hádam prejde. len aby to drobec nechytil lebo ma porazí.

cikyta
autor
15. dec 2010

Ahojky..........
Vždy ked dám do lyžičky vigantol a nakvapkám tam aj moje mliečko a šupnem to Sise do pusy tak ona sa zalízne a povie:
-Mňám ! Parádne mlíčko !

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre