Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lucula73
4. feb 2011

@domcek 🙂 no je to zabijak času,ale v noci času dosť 😀

fopardi
4. feb 2011

@lucula73 ahoj odkial maš ten vzorovany valec ? laebo sčim to robiš ten vzor na tych šatach ?

fopardi
4. feb 2011

@lucula73 prekrasna torta

cikyta
autor
4. feb 2011

@lucula73 Veronike všetko najlepšie !!!
Tá torta je nádherná 🙂 Velmi !

Pridala som foto...

cikyta
autor
4. feb 2011

Sisa mi tu ešte blúdi a práve stupla ockovi po ruke so slovami:
- O promiň ! Som nechtela ! 😀 😀 😀

lucula73
5. feb 2011

ďakujem vám dievčence 🙂

@fopardi to je otláčacia podložka,som si kúpila dávnejšie,ale až teraz som ju skúšala..... 😉

lucula73
5. feb 2011

@cikyta ´dakujeme za prianie...
no tá tvoja Sisi nemá chybu 😀

zefa
5. feb 2011

trošku neskôr,ale predsa..Veronikám všetko naj

liviaf14
5. feb 2011

ahojte 😵
veronikám všetko naj naj 😉
u nás je víkendová pohoda, varíme, drobec sa hrá, a mama sa ide trochu skrášliť 😀 nech môžem ísť do sveta trošku /po nákupoch......../

@cikyta ciky počuj, ty máš doma malú češku, za chvíľku si tu budú s denis vypisovať 😀

chorale1
5. feb 2011

@lucula73 tak teda klobúk dolu. fakt šikuľka, neviem neviem či si neobjednám nejakú tortu. tento rok máme v rodine veľa výročí tak pouvažujem 🙂

cikyta
autor
5. feb 2011

Ahojte.
Hádajte,kto mi vylial celý kýbel vody na plávačku v obývačke ????? 😠 Pomoc 🙄

kamka17
5. feb 2011

@cikyta ups 😕 😕 😕 😕 no chudák podlaha a chudák mamina, že to musí utierať 😅 😅
a tá čeština jej teda celkom aj ide, skús pridať ešte ďalšie jazyky, lebo však malé deti sa učia najrýchlejšie 😀 😀
no a my sme naporiadok chorí ☹ ☹ mne síce trochu kašeľ poľavil, ale práve ma začalo bolieť hrdlo, to že ma bolí celý človek ani nehovorím a najhoršie na svete je to, že bublinka má dnes celý deň zvýšenú teplotu a začala kašľať presne tak škaredo ako ja a ja neviem, čo s ňou... ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 som sa dočítala, že do 38 sa teplota nemusí zrážať, tak uvidíme, čo bude do rána, lebo na pohotovosť sa mi veru ísť nechce, tam budú davy ľudí...čo som včera pozerala správy, tak niekde sa tá chrípka blíži k epidémii...ach jo 😒 😒

lucula73
5. feb 2011

ďaakujem ešte raz všetkým aj za veroniku.... 🙂
akurát mi drobec zaspal,prvý raz tak,že vypil mlieko,otočil sa na bok a do 5 minút odfukoval...čo sa deje? 😕 🙂
@chorale1 🙂 .no ak si pre ňu prídeš,tak ti upečiem 😉

domcek
5. feb 2011

Ahojte,
Siske sa zas nieco super podarilo....chuda mamina. 😲
Nasa slecna dnes cely den tak sialene pistala mi este teraz huci v uciach.
No asi sa rada pocuva..
Inac som total vytocena na mimibazare som si objednala konkretne 12.1. korzet cierny k sukni na ples co sme boli pred tyzdnom a este stale nedosiel a dama nema za potrebi ani sa ozvat.... 😠 😠
SOm jej napisala, ze ho chcem ale ma sa mi prebezne ozvat ako stoji objednavka ...
Ma vytaca taketo jednanie...
Keby som mala kde zohnat tak sa na to vykaslem...Ale buducu sobotu ideme znovu na ples a ja fakt nemam co na seba...a v tom istom nemozem bude tak kopa ludi co boli aj na tom prvom a est je to aj na tom istom mieste.
Aj tie saty co som mala bola z nudze cnost kedze korzet nedosiel. 😖 😲

kamka17
6. feb 2011

tak my sme predsa len ešte večer absolvovali tú pohotovosť... 😒 😒 ale teda lieky jej dala len tie, čo už doma mám, len vyššie dávky a poradila, čo treba robiť...no a bublinka v noci spala celkom dobre, tak dúfajme, že aj dnešok zvládneme a ustúpi tá sprostá choroba...bože, mali by zakázať malým deťom, aby boli choré 😔 😔
@domcek no tak to by ma tiež naštvalo, lebo človek sa na niečo spolieha a potom je z toho len stres...inak ja som si práve spomenula, že som tiež jednej pani predávala, resp za poštovné posielala detský hrebienok a kefkou v origoš balení...som jej to poslala asi na piaty deň, s tým, že ešte prašule neboli pripísané, reku však hádam prídu...a doteraz prašule vlastne neprišli...ale tak nerobím z toho kovbojku, lebo tých pár korún ma nezabije, ale princíp je v pr...li...ale to len tak pomimo...
@cikyta ako dopadla podlaha?? dúfam, že sa vám nezačne vydúvať alebo niečo, lebo však u nás sa tiež už párkrát sem tam niečo vylialo a niektoré dosky sa trochen vydúvajú, resp, okraje sú také vystúpené...
@liviaf14 čo pekné si si nakúpila???
no a teda samozrejme pekný deň prajem všetkým 😎 😎

chorale1
6. feb 2011

dobré ránko,
@kamka17 ty nemôžeš spať dievča zlaté 🙂 ale nie ved u nás to je tiež tak. dobre že sste išli na pohotovosť, ja som zasa taká že hned bežím. a ked sme boli s adamkom bola som rada že som nečakala do pondelka aj ked v podstate to prd pomohlo lebo mu to aj tak zišlo na priedušky ale možno vdaka liekom nedostal teploty, ťažko povedať. náš mladý pánko sedí akurát na nočníku a rozhadzuje hračky. pozdravujeme paulínku a posielame pusinku 😉

kamka17
6. feb 2011

@chorale1 hehe..keby išlo len o moje spanie, tak spím aj tri dni v kuse 😀 😀 však to poznáš 😉 😉
Paulínka ďakuje Adamkovi a praje príjemné nočníkovanie 😎 😎

chorale1
6. feb 2011

@kamka17 ja som neni moc spachtoš, som typ že radšej si idem zavčasu ľahnúť ale ráno som zavčasu hore 🙂 dnes sme tu asi len my dve 😉 zobudil sa mi čertík takže bežím papa

liviaf14
6. feb 2011

ahojte, peknú nedeľu všetkým 😵 😵 😵
@kamka17 kupovali sme bežné veci do domácnosti, pre mňa teraz na materskej je aj nákup vo veľkom obchode spoločenská príležitosť 😀 😀 😀 😀 😀 som rada, že vypadnem z domu občas 😉
držím palce, nech ste rýchlo zdraví 😉
poslednú noc sme mali otrasnú, drobček každú chvíľku buntošil, plakal zo sna, pricucával sa, klasika 😠
práve spinká, tak si doma užívame chvíľku ticha 🙂

cikyta
autor
6. feb 2011

Ahojte.

@kamka17 no toho vyduvania sa boji ocko....on bol alergický už len na to,ak tam sem tam kvapla voda,takže teraz mal skoro srdcovu zástavu z toho,čo sa nám valilo po obávačke za vlnu 😖
No uvidíme...čo to spraví...
Inak hlásim,že sme chorí..........ocko prišiel chorý a už sme aj my dve a parádne 🙄

cikyta
autor
6. feb 2011

Počuvajte "holky fitnesky",čo teraz chudnete:
Nechcete kupiť AB TRONIC X2 ?
Predava sa za 59 € , ale ja ho predavam za 30 €.
Je uplne nový aj s dvoma gelmi a dietnym plánom.
My sme ho použili 2 krát a teraz nemám naň čas a zbytočne nám stojí v skrini. Zajtra ho dám na bazar s fotkami.
Vlastne bol kupovaný na to,aby mi skleslo po porode brucho,ale to mi skleslo aj bez neho 😝

fopardi
6. feb 2011

@liviaf14 presne moja reč nakup v obchode na nezaplatenie

@cikyta ja isto nie -teraz riešim kde pozhanam nejake lacne golfky v dobrom stave najlešie tak do 10eur 🙂))

fopardi
6. feb 2011

@cikyta my sme mali vytopenu kuchynu a okrem skrinky nerozpuchlo nič 😉 tak neboj možno to nebude take hrozne 🙂

lucula73
6. feb 2011

@cikyta ja mám doma až dve také blbosti -aj bicykel stacionárny aj trenažer a nič z toho nepoužívame 😠

brmbolcek
7. feb 2011

pekne ranecko 🙂 🙂 🙂

ako sa mame po vikende ? 😵 😵 😵

chorale1
7. feb 2011

krásny slnečný dník 🙂
konečne slniečko, bože až tak som ožila. už som bola aj kočík z pivnice vybrať, aby sme mohli ísť poobede von.
@fopardi
@lucula73 idem sa k vám pridať so zhadzovaním kileček 🙂 na jar budem papať viac zeleninky a menej ostatného ale kým to bude tak som sa rozhodla chodiť aspoň raz do týždňa na zumbu. nech aspoň niečo robím a niekde chodím 🙂 chcem dať tak 5 - 6 kg dole, aby som sa vpratala aspoň do vecí čo som nosila predtým.

liviaf14
7. feb 2011

ahojte, konečne som zapla PC, od rána som varila, drobec mi tu vymýšľal a teraz spí už hodinu, takže očakávam zobudenie každú chvíľku. krpec môj malinký dospáva otrasnú noc 😖
aj nám stojí v rohu v spálni "orbitrek", mne sa na ňom dobre kedysi cvičilo, ale teraz po pôrode vôbec na to nemám čas, ale rada by som znovu začala, pekne pri telke a fičíme 😉 😀

fopardi
7. feb 2011

@chorale1 pod pod aspon sa nam bude lepšie chudnuť 😉

cikyta
autor
7. feb 2011

No toto hrúza 😀
Prispievam na MK do dvoch tem a momentálne už nemám kde,lebo v prvej-aprílovej teme su všetky tehulky a fakt neviem,o čom sa s nimi ako netehulka možem baviť (teda,ak mám v srdiečku tužbu po druhom 😔 )
A v druhej teme TU sa zase chudne 😀 a to je to posledné,čo by som ku šťastiu potrebovala 😀

liviaf14
7. feb 2011

@cikyta ciky, ja určite nechudnem 🙂 🙂 🙂
baby, konečne sa nám prerezal prvý zúbok - hurááááááááááááá, dočkali sme sa, po toľkých prerevaných nociach 😅 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre