Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
16. apr 2010

baby pisala mi admin a vraj sa to asi bude dať vratiť ten album späť čo som si zmazala 🙂

domika9
16. apr 2010

ta kde ste ušli ?

surviver
16. apr 2010

ahojte babulky 🙂 tak už mi je lepšie,boli sme sa prejst a čerstvy vzduch spravi svoje 😉

jennys,maly spi so mno v posteli od polnoci až do rana...

domi,Ty sa nestresuj,každe dieta je ine a to tvoje može byt zlatušik kludnučky,takže neboj bude ok 😉 a drž sa v porodnici 😵

brmbolček,a vieš ,že sa do toho carefouru chystame...ale zajtra,tak ak uvidim tehulku,tak jej budem mavat 😀

zefa,pupik mame,ale on to ma asi z refluxu...už sme riešili hlad,koliky ,reflux...a furt nevieme čo to je 😒 ale hadam to čoskoro prejde

a všetkym prajem pohodovy vikend čauko 🙂 a dakujem za "vypočutie" 🙂 😉

domika9
16. apr 2010

survi radšej ratam s tym že maly bude ,,naročnejšie dieťa,, a budem radšej mil,o prekvapena ako ratať s tym že to bude anjelik kudnučky a prekvapí ma realita 😉 čo ma aj tak prekvapí lebo myslím že nemam ponatia čo všetko treba s babom robiť 🙂

zefa
16. apr 2010

domi..v heliose anjelikov kľudnučkých nerobia 😉 😀 😀
som si dnes bola pre recept u Krajka a ten sa ma medzi dverami pýta,že čo sa mi stalo?..máte kruhy pod očami väčšie ako ked som vás videl naposledy 😉 😉 srandista jeden...že nebojte bude ešte horšie

domika9
16. apr 2010

😀 si mala povedať že si spala v noci len 40minut namiesto 60 ako si zvyknuta

zefa
16. apr 2010

ale sú anjelikovia kľudnučký...ked spinkajú 😉 vtedy ú najsamkrajší 😀 😀 😀

wolfskinka
16. apr 2010

ahojte,

domi ty tu co este strasis, no chod uz do porodnice ved to bude maly slonik, ked sa narodi ...

no ja som dnes nestihala, bola som s mamou na oebde a na nakupoch, potom kuknut v robote a potom este u tety a prisla som domov o 16,00 a zalahla a doteraz som spala ... to zu neni pre mna tie maratony

ciky, survi kupila som tie bvankusiky do podprdy v carrefoure 30ks za 3,58 eura aka je to cena ?

zefa
16. apr 2010

a vy čo dnes všetky spíte? 😕 😅

wolfskinka
16. apr 2010

zefa ja nespim ale uz sa pomaly zberam ...

romy01
16. apr 2010

domi ja si myslim ze nebude taky velky. Kukala som tu stranku co si mi poslala, a nie je to tak ze dieta pribera tyh 250 g tyzdenne - podla tej tabulky sa pribera od 180g do 250 g a kazdy tyzden je to ine. Takze klud, neboj. keby hento bola pravda tak by som musela ja porodit dieta 4300g tazke a to je blbost to by som musela mat sakra silnu cukrovku alebo to mat v genoch. A pritom ja som mala pri narodeni 3150 g a mm mal iba 2920 g - som to vcera pozerala v kartach. Takze klud.

Baby dnes som bola na dalsom teste cukru tak mi drzte palce. Aj ked dokina povedala ze je to len pre istotu a nepredpoklada ziadnu cukrovku

zefa
16. apr 2010

romy...ja som vážila 4120g a môj o 3r.starší brácho 4200g...a mama pred tehu vážila 45 kg..pribrala 18 kg a cukrovku dostala až dáááávno po pôrode z iných príčin

a kašlite na tabuľky...moje deti ani v tehu ,ani teraz nezapadajú do nijakých tabuliek...my sme furt popredu,váhovo,rastovo,vývojovo...dokonca ani na genetike pre dvojičky nemajú tabuľky ,takže nevedia ani vypočítať či budú postihnuté abo nie 😉 🙂

zefa
16. apr 2010

no tak tu "zhasínam" dobrú noc 😉

cikyta
autor
16. apr 2010

Wolfi-tesco tampony stoja 59 sk 30 ks.
Domi,ty si tu???Ako na poradni???

cikyta
autor
16. apr 2010

Aha Domi.Už som čítala,ako bolo na poradni.............................tak držím palčeky na výkend. 😵 Držkaj sa kočka. 😉

domika9
16. apr 2010

😖 bojim bojim
ale prajem dobru noc papa majte sa

cikyta
autor
16. apr 2010

neboj.tešakuj sa......ja viem........každá sme sa báli. 😉
myslím na teba pápá.................................................. 🙂

wolfskinka
16. apr 2010

ciky dik, domi drzim palceky .... dufam, ze ked sa zobudim bude tu sprava ze maly domik je na svete 😵

zefa
16. apr 2010

pssst..ticho! už som tu zhasla,tak spite! 😀 😀 😀

wolfskinka
16. apr 2010

rozkaz zaliezam do psotele 😀

domika9
17. apr 2010

tak a hore sa vstavame spachtošky 😀 😀 😀 hlavne ciky a zefa 😀 😀 😀

zefa
17. apr 2010

ti dám ,že spachtošky...ja fičím od 6.00h 😉 😝

domika9
17. apr 2010

ved viem na koho naražam -nie 😀 tak ako vyspata do ružova ?
ja som dnes umyla okno vy obyvačke lebo bolo strašne od dažda ale maly sa ani nehemží nieto žeby chcel ísť von

wolfskinka
17. apr 2010

domi neboj pojde, hod si horucu vanu a sexik a pojde von uvidis a fitlopta ....

domika9
17. apr 2010

wolfi skušam všetko okrem sexíku a nechce ísť 😒 asi fakt čaka až na ten povodny termín

zefa
17. apr 2010

zas nevyspatá,ale to preto,že včera som sa dozvedela desnú správu,ktorú sem nemôžem napísať..tehotným sa to nemá

wolfskinka
17. apr 2010

kedy si mala ten povodny termin ?

domika9
17. apr 2010

wolfi krajko vyratal 24.4 ale povedal že asi bude skor
podla PM 23.4
a podla sona 16.4 tak si vyber

zefa aj ja som sa včera dozvedela zlu spravu v teme apríl 2010 zomrelo dalšie babo 😢 a pritom bolo uplne v poriadku dr. sa nechce robiť cisarsky rez tak radšej riskuju toto ☹

wolfskinka
17. apr 2010

dommi ani nestraste s takymito spravami ... mne krajko povedal, ked som bola v 7tt ze 27.7., podla PM mi to vychadza 24.7. a moj gynekolog sa zatial nevyjdaril, do knizky mi napisal to co povedal krajko a ked som sa ho na sone pytala ze aky je maly velky tak povedal, ze len odhadom , ale v 30tt idem do heliosu na sono tak sa spytam tam, tam mi hadam povedia, ale ked beriem do uvahy ze cisarske robia skor o tyzden, tak ratam tak cca 17.7. , ale uvidime co si nas maly vymysli

cikyta
autor
17. apr 2010

Ahojte.
Heš so zlými správami...
Mne je od rána nanič z tej sopky 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre