Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
28. apr 2010

romy a to s tym bruskom sa ti bude dobre nakupovat ... xixi

zefa
28. apr 2010

ahojte

jennys...dávaj na seba pozor a rýchlo sa vyzdrav

wolfi...ja som mala požičané Philips,ale moc som to nevyužila...doma vôbec a na chate málo,pretože deti mi spali pod slivkou a ja som obdaleč niečo robila(tam nie je zas taký obrovský pozemok aby ich nebolo počuť)...a samé by som ich za svet nikdy nenechala ako napr.Zuzka Bajzovie,ked šla do baru 😉 ak bývaš v rodinnom dome a robíš niečo na záhrade sa to ešte dá využiť 😉

romy01
28. apr 2010

No tak vylet sa nekona, Zistila som ze 1 maja a 3 maja su v Polsku sviatky a mm nechce riskovat, zeby boli obchody zavrete a ze budu preplnene cesty. TAk zas to odkladame. Mam pocit ze sa tam do porodu uz asi ani nevyberieme 😢

surviver
28. apr 2010

wolfi my mame tiež Philips vysielačky,ale zatial sme ich moc nevyužili,kedže maly v postielke nechce spat,takže sam zatial nikdy neostava...možno ked podrastie a sam pospi v detskej a ja budem inde,tak to viac využijeme,ale zatial sme to za tri mesiace použili asi 10 krat...

lucula73
28. apr 2010

ahojte

wolfi my máme vysielačku aj s kamerou,od Topcomu.....ja to teda používam každý deň...ale len pretol ebo ja ho na tej kamere aj vidím a večer napr. keď sa začne mrviť,tak už mu dávam rýchlo papať,nech sa nepreberie celkom,strčím flašu a on spí dalej...na tomto sa mi to osvedčilo.....
alebo do záhrady keď idem vešať prádlo....tak beriem so sebou...no
no v byte vám to možno nebude treba.

romy01
28. apr 2010

wolfi , my byvame v byte tak o vysielacke neuvazujem. Vy mate domcek ?

wolfskinka
28. apr 2010

romy my tiez byvame v byte, len ked budeme my v obyvacke a matej bude spinkat v spalni tak aby sme poculi ked sa zamrvi ... preto sa pytam ake mate skusenosti,

romy01
28. apr 2010

jaj, no si riadny pedant. Ja teda dufam ze maleho budeme pocut - lebo ked bude spinkat necham dvere pootvorene. ALe mozno po tyzdni zistim ze by sa to zislo. Tak uvidim.

wolfskinka
28. apr 2010

romy ved preto sa pytam, ze kto ma ake skusenosti ...

kefalinek
28. apr 2010

romy, wolfskinka my vysielacku mame ale len preto, ze byvam v rodinnom dome a ked mala spi a je pekne tak som vonku v zahradke, neviem ale v byte to asi moc nevyuzijes, pretoze isto ho zapocujes, to sa nemusite bat.

jennys
28. apr 2010

Ahojte,
keď už píšete o tých vysielačkách tak podľa mňa sa to oplatí kupovať ak máte dom, v byte je to podľa mňa zbytočné. Možno len keby ste mali tak, že spálňu kde spíte len dvaja bez dieťaťa a detská izba s dieťaťom by bola dosť od ruky, na druhom konci bytu, aby ste počuli dieťa v noci keby niečo.
Ja som bola dnes na gastre ale doktor tam nebol. Sestrička ma ale objednala zajtra ráno na krv a že zajtra budú aj výsledky, takže zajtra budem múdrejšia. Skočila som aj ku gynekológovi, ten povedal, že uvidíme podľa výsledkov, keby zajtra niečo nebolo OK, v piatok ráno mám s tým prísť. Stále neviem nič ale stále sa škriabem. Zatiaľ to nemám také extrémne ako pri Lucke tak uvidím. sestrička vravela, že mi malí môžu tlačiť na pečienku. Inak to býva spojené so žlčníkom ale ja žlčník nemám a ešte aj lieky beriem, som myslela že toto tehu bude už v pohode ale na gastre doktor minule vravel, že ku koncu tehu sa to môže zhoršovať. Tak zajtra sa hádam dozviem na čom som. Možno to nakoniec bude len prechodné, ktovie.

jennys
28. apr 2010

KEFALINEk kedy testuješ????

cikyta
autor
28. apr 2010

Domika je v nemocke zase ☹
Už 3 dni má 40-ky horučky a znovu ju zašívali nanovo ☹
Tu je foto Matuška:

jennys
28. apr 2010

CIKY tak ju pozdravuj a verím, že sa čím skôr dá do poriadku. A čo ju zle zašili? Matúško je zlatý, on tam je s ňou alebo ako?

lucula73
28. apr 2010

ahojte

domika ☹ 😢 ,teda vobec jej nezávidím,znovu šiť........

ciky nevieš prečo?čo jej to hnisalo?dúfam,že malý je snou.....

cikyta
autor
28. apr 2010

Neviem.Napíšem jej. ☹

cikyta
autor
28. apr 2010

Tak vraj má zapal bud z mliečka,alebo zápal maternice.Nevedia dr.povedať na 100%. ☹
Matuska jej nosia na kojenie.Leží tam v nemocke s nou vlastne. 😉

jennys
28. apr 2010

CIKY tak aspoň malého môže mať pri sebe. skôr to vidím na ten zápal maternice keďže ju museli znova zašívať, teda myslím si. Možno po pôrode jej tam niečo ostalo, nevybrali všetko, väčšinou preto sa mi zdá že bývajú tieto zápaly. Ale však keď sa vráti tak hádam napíše viac. Držím palce aby tam nemusela byť dlho.

zefa
28. apr 2010

maličký je cmukíííí cmuk...ja jej zajtra zavolám chudatko naše

lucula73
28. apr 2010

zefa,tak ju pozdrav od nás a podaj nové infošky,hádam budú pozitívne....

wolfskinka
28. apr 2010

zefa pozdravujem aj ja a prajem nech su cim skor obidvaja domka

romy01
29. apr 2010

ahojte kočky.

DOmka - drž sa mojko, nech to rachlo prejde. Dúfam že tie teploty nebudu mat vplyv na mliecko. MAtusko je zlatulinkyyyy. CMUK

maska1
29. apr 2010

ahojte dievčatá 😉 prišla som vás na skok kuknúť ako sa mi máte 😎
domika gratulujem k Matúškovi je nááádherný a ty sa rýchlo vylieč, nech ste doma pri ocinkovi 🙂
ciky siske gratulujem k prvému rôčiku, je kráááásna baba z nej 😅
my sme žiaľbohu zasa chorí, Kubko má zase po dvoch mesiacoch zasa zápal hrdielka a vysoké teploty, tak sa liečime ☹
len najhoršie je, že mi nechce vôbec piť, tak mu musím dávať na silu 😢 ale zvládneme to spolu
pridala som nové fotky, rastie ako z vody, však už má 8200 g a vyše 70 cm a to má ešte len 5 mesiacov
drže sa mi tu, všetky vás zdravím, nejdem menovať, aby som na niekoho nezabudla, prídem vás niekedy opäť pozdraviť 😎

maska1
29. apr 2010

tu vám posielam jeden krásny slnečný úsmev od Kubka

zefa
29. apr 2010

ahojte

maska..no to je krásny úsmev..a rýchlo sa vyliečte

volala som domike..nechala aj ona pozdraviť a tešila sa,že na ňu myslíme...no berie antib.a mooožno ju pustia zajtra,ani nevie čo jej bolo..mala začínajúci zápal,ale nevie čoho...ant.už asi zabrali,len malý jej málo pije...no taký je život-vždy nám dá nejakú skúšku..držím jej palčeky

uragániky zaspali ...idem umyť aspoň jedno okno(už poletuje peľ a okná mám žlté)

cikyta
autor
29. apr 2010

Maska-díky moc!!!!!!!
Kubko je užastný!!!!!!!!!!Na koho je?

maska1
29. apr 2010

ciky Kubko je na mangela, ale také dôležité veci ako nos, uši, dlhé ruky a dlhé prsty má po mne 😀 a oči neviem po kom má také nááádherné modré asi po mojej mame

cikyta
autor
29. apr 2010

Tak ho máte krásne podeleného 😉

To Sisa má po mne len šušuru ☹ Aj to neviem na 100%,lebo ona ju ju má milion krát krajšiu 😀 😅

zefa
29. apr 2010

ciky 😀 😀 😀 😀

maska1
29. apr 2010

😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre