Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

surviver
3. dec 2009

katarinka mne pomahali sušene slivky vo velkom množstve a tiež ak som večer zjedla 2-3 kiwi,tak skus 😉

wolfskinka
3. dec 2009

baby nemate tu niektora problem s pletou? mam same vyrazky a neviem co s tým ?

cikyta
autor
3. dec 2009

Katka,je to teh.príznak.
Inak mna slivky dohnali do nemocky v 9tt a ležala som tam 3 dni.Vracala som a non stop "liapala". 😀
Wolfi-Ja som mala opačný problém.Mala som nádhernu pleť.Ani bedárik.Nič.Za celý život som ju taku nemala.
Takže Wolfi-zrejme to bude chlapček 😉

cikyta
autor
3. dec 2009

Dnes mi Sisa hrýzla zástrčky v predlžovačke a moc nechýbalo,stalo by sa nešťastie.Mám zodrate kolená-ako som skočila k nej a ked som to večer hovorila mužovi,ten mi povedal,že:
-No a si predstav,ako by jej ešte len potom stáli vlásky (kedže ich má už teraz také 😀 )

pecka
4. dec 2009

Dobre ranko vsetkym 😉

katarinka mne pomahali tiez susene slivky (z cerstvych mi bolo tiez nejako blivno 😝 ), potom este ked som si dala 1-2 jablka vecer, alebo kompot......marhulovy alebo slivkovy.

wolfi gratulujem k srdiecku 😵 😵 😵 ..... ja ti tiez moc neporadim k tym vyrazkam, tiez som mala v celom tehu uplne dokonalu plet.....v zivote som taku nemala, a to cakame chlapca, takze je to indi-vindi. Hormony si robia s nami co chcu..... 😉 😉

afrika
4. dec 2009

cikytka neviem do ktorej témy ti to napísať, ale tá tvoja Silvinka má náááááádherné fotky. odkáž jej to. fakt je na nich úžasná. taká malá modelka. tie vlásky jej tak hore "dupkom" stále stoja?

surviver
4. dec 2009

Dobre ranko 🙂

liviaf14
4. dec 2009

ahojte 🙂
wolfi, ja som mala strašne vyrážkovú pleť v 3. a 4. mesiaci, počas celého leta, vyzerala som strašneeee. 😢
ale potom niekedy v 5. mes. nastal obrat a pleť mám takú peknú ako nikdy v živote 😅 len neviem dokedy mi to vydrží 😀 a čakám chlapčeka.... takže hormóniky pracujú

cikyta
autor
4. dec 2009

Ahojte.
Afrika-dakujeme.No veru,tie vlásky jej tak stále stoja.Ťahaju sa hore a točia dozadu.
Snažila som sa ich nejak "hrebenom navigovať",ale neuspešne. 😀

cikyta
autor
4. dec 2009

Surviver-dobre ranko. 🙂

romy01
4. dec 2009

dobre ranko

wolfka na to asi nie je ziadny recept, je to hormonalne takze len vydrzat. Ja mam tiez terz teraz plet cistu, ale v puberte som bola ako . . . nechcem ani pomysliet ale vyzerala som otrasne. Nepomahalo nic ziadne kremy ani cistiace vody az raz mi ujko poradil len tak lokalne si tie vyrazky potierat alpou - ta ich vysusuje a dezinfikuje. Pomohlo to na tych 70% a o tych zvysnyc 30 % som prisla az po 20tke . Inak uz 10 rokov kazdy tyzden si davam protizapalovy pletovy pealing a masku a zda sa ze to pomaha.

Cikyta ako si to myslela s tymi vybavovackami ? Ja som mala taku predstavu ze ked sa baby naridi tak mu vyberieme meno - este kym budeme v nemocnici - takze by nemal byt problem aby mi vystavili pre mimi rodny list, nie ?

A inak ja som zase pocula ze ked ma zena vyrazky v tehu ze to byva dievcatko, lebo dievca berie mame krasu - ale ono su to asi len povery a nie vzdy to plati.

cikyta
autor
4. dec 2009

Romy-myslela som to tak,že ked už si doma s bábom,rodným listom,prepušťaciou správou atd...tak po pár dnoch,čo si doma na seba zvyknete máš v chuť ju volať inak ale-už je neskoro,lebo máš už vo všetkých dokumentoch napísane meno a nestojí to zato znovu behať a meniť to.Aj skrz to behanie,aj skrz to,že sa budu všetcia dívať na teba , ako na debila 😅
Mne berie krásu dievča až teraz! Nemám čas sa o seba starať 😀

domika9
5. dec 2009

halo pekne ranko prajem 🙂

cikyta
autor
5. dec 2009

AHOJ domika.To tu nejak vymrelo 😕

domika9
5. dec 2009

ciky asi každy vikenduje 🙂

lucula73
5. dec 2009

ahojte,
ja som zase strašne chorá,beriem zase antibiotiká,je mi na h....tak som celý deň ležala,len teraz čakám na polnoc,aby som si dala lieky,aj malej...to som zase chytila od nej...je mi z toho nafigu...
ak mi bude lepšie,samozrejme nakuknem častejšie. 😉 ☹

tak sa pekne držkajte,nech sa na vás nič nenalepí.

dobrú nocku. 😔

kuspitka
6. dec 2009

Ahojte dievcata ako sa mate?
lucula to mi je velmi luto,ze si chora.

tak ja som este cela 😅

domika9
6. dec 2009

ahojte kuspi tak asi budeš predsa rodiť na vianoce 🙂
mne sa zase začali snívať blbosti celu noc sa prehadzujem z boka na bok a ked zaspím tak take blbostimi idu na oči že až 😒
v pondelok idem do poradne tak to bude asi z toho loebo sa mi snivalo že som bola v poradni ale brutal tak asi zase stresujemaby bolo všetko ok
lucul tak sa len pekne lieč -ono to je zakon schvalnosti ked sa chceš vyhnuť všetkym chorobam takv tedy lapneš všetko 😒

lucula73
6. dec 2009

domi ahoj,
dnes troooošičku lepšie,no hrdlo ma bolí,ako by mi mandle vyberali a to žiadne nemám... 😒
ja idem zajtra svojej obvodnej ráno,naobed do poradne,po 4 týždňoch,aj mám strach no dúfam,že drobec bude ok,nejak slabo kope.

kuspi - tak sa ešte drž,už to nejak vydrž,budete mať krásny darček pod stromček 🙂

surviver
6. dec 2009

pekny večer 🙂

luculka,tak to je fakt smola s tou chorobou,ale snad si teraz všetko "odchoruješ" a drobček potom už bude mat taku imunitu,že ho nič neprekvapi 😉 😉 Drž sa zajtra,a že sa menej hybe,on je asi tiež chudačik možno troška oťapeny z tych liekov,tak sa neboj,aj ked viem,že sa budeš báť,lebo asi každy stresuje ak sa mu zda,že male sa menej hybe...

domika a Ty spapaj večer viac sladkosti a namiesto tych divych snov,budeš mat sladke sničky 😵

lucula73
6. dec 2009

survi ahojček,nakukla som,lebo som sama doma,malúm mi zoibrala mama a mm je v nočnej...doteraz som skoro spala,čo budem robiť v noci,neviem... 😒

a zajtra uvidím,však sa potom ohlásim. 😉

aj tebe to pekne pribúda,kurnik,ja som v tvojom tt už rodila..

cikyta
autor
6. dec 2009

Kuspit-tvoje bruško ukazuje pôrod na termín,tak sa neponáhlaj 😉

cikyta
autor
6. dec 2009

Lucul-skore uzdravenie a papaj vela vitamínikov. 🙂

domika9
6. dec 2009

survi ked sladke mi nechuti 😒 teraz som zjedla asi 1cm z margotky a to ked som nebola tehu by som zjedla aj 3 cele za sebou a teraz ništ 🙂 som zvedava aku budem mať zajtra vahu

surviver
7. dec 2009

Ahojte 🙂

luculka,nestraš ma s tym porodom,ešte mam hadam čas 😉

domika,tak ked Ti nechuti sladke,tak aspon vela nepriberieš,maš vyhodu...a hlavne teraz ked idu vianoce 😀

domika9
7. dec 2009

halo dievčata kde sa flakate
my sme včera zažili prvu riadnu diskoteku v brušku tak sa vytešujeme aj sa mi hned lepšie spalo aspon nejaky dokaz že drobec je tam 🙂

surviver
7. dec 2009

domika,no to je super,verim že sa Ti až lepšie žije...a teraz to bude už len silnejšie 😉 stale dlhšie a dlhšie diskošky Ta čakaju 😀

lucula73
7. dec 2009

ahojte,
už som aj ja doma od doktorov.....mám toho akurát dosť.
drobček je dosť veľký,vraj o 1-2 týždne vačší oproti tabulke...no asi bude po svojom dvojmetrovom ocinovi. 😀
teraz idem do poradne až za 5 týždňov,lebo tam majú nejaké volno po novom roku,dúfam,že tú poradňu ešte stihnem 😉

idem si ľahnúť a oddýchnuť,lebo ešte som aj riadne nachladnutá,beriem penicilín ☹

domika9
7. dec 2009

ahojte tak aj ja sa hlasim po poradni zatial všetko ok drobec rastie od poslednej poradne som pribrala 1kilečko takže som oficialne 0,5kg + od povodnej vahy drobec ma skoro 400gramov
lucula aj ja idem do poradne až za 5týždnov ☹ ved to bude o nervy tak dlho čakať ale zajtra idem volať jednemu doktorovi o 4D tak snad nas vezme ešte do vianoc 🙂
a pohlavie sme sa nedozvedeli dnes takže bud na 4D alebo až možno v januári 😒 tak dlho čakať to je des
a dnes som sa prihovorila jednej mamičke čo ma ten kočiar čo mam ja vyhliadnuty že ako je s nim spokojna tak si ho celkom chvalila aj mi ho dala vyskušať aj s babätkom 🙂 zlata bola povedali čo im trošku na nom vadi ale že inač su spokojní tak fajne

lucula73
7. dec 2009

domika ahoj,čo sa drobec hanbil?asi to bude baba,keď nechcela ukázať 😉
je to o nervy čakať 5 týždňov,mne ostáva len dúfať,že dovtedy vydržím....doki vie,že som rodila v 35tt,no dnes mi povedal,že to sa nedá nejak ovplyvniť,čo sa má stať,sa stane,zatiaľ všetko ok,aj krčok nezmenený,tak som,povedala,že si nebudem kaziť Vianoce negatívnymi myšlien kami,nie? 🙂

a kde sú dnes ostatné babulky? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre