Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lucula73
7. dec 2009

domika - ja som včera inak zistila,že v tej krabici som mala papier a na ňom bol pripnutý ten kod na 10%zľavu....skoro som to vyhodila do koša....tak idem ešte objednať pár vecí z kojeneckého,ale asi už len 68 -čku,menšie neviem...a chcela by som aj tie fľaše,čo majú teraz v akcii...

domika9
7. dec 2009

tie flaše chcem aj ja objednať len pozri dobre tam je napísane že ten kod možeš použiť do konca roka alebo tak nejako aby si to potom nepremeškala
a ja tiež budem teraz objednavať už tie väčšie maju tam krasne vecičky

lucula73
7. dec 2009

domika-aj mne to platí len do konca roka...takže ešte do Vianoc..
a tebe sa to ktorý kočík páči,čo si dnes skúšala?

cikyta
autor
7. dec 2009

Zdravím tehulky a Domike gratulujem ku kopančekom 😅

domika9
7. dec 2009

ciky dik 😉
lucul casualplay s4 -ešte stale vedie 🙂 🙂 🙂

domika9
7. dec 2009

no lucul neviem neviem či to bude baba on asi pohlavie ani nepozeral najskor meral a vravel sestričke udaje tak som nechcela skakať do rečí potom skončil tak som nestihla ani fotku pytať ale hlavne že to vychadza ok podla meraní a tak som sa aspon potom opytala či nebolo vidno pohlaviea povedal že to jeešte maličke
ale viem že on velminechce skoro vravieť asi až ked si je ako-tak isty predsa aby som samožno nenamotala na jedno a bolo by druhe ale uvidím čo zajtra mi povedia ked budem volať o 4D
no a ja budem asi medzi sviatky objednavať aby som to stihla a ked pošlu další kupon tak objednam zas 😀 😀

domika9
7. dec 2009

ked ja to zatial nemam ani kam dať vyprazdnila som jeden šuflík v komode a ten je už plny a to mam plienky hodene v skrini musím počkať z takym väčším nakupovaním až po novom roku ked prerobíme izbu a kupime komodu

cikyta
autor
7. dec 2009

Presne tak Domika.Po novom roku nakupuj.Budu parádne akcie a výhodne pokupiš 😉

domika9
8. dec 2009

ciky včera som bola v tescu tak som šla mrknuť medzi detske vecičky no hruza tie sady čo su pobalene napr . po 3ks alebo po 5ks tak obla potrhany -nemaš z čoho vybrať 😒 tak som ani nič nekupila

cikyta
autor
8. dec 2009

Domika.No teraz je to dotrhane aj tu v MT.Zmenili letne veci na zimne a momentálne kašlu na to,lebo hned po Vianociach tam šlahnu 70-80% akcie a ešte len potom narobia ludia bordel 😀 😀 😀 😀

domika9
8. dec 2009

🙂 ja sa teším ked daju riadnu akciu
vtedy ako sa vojde do tesca tak všetko daju tam hned ku vchodu a to tam vystavia aj nočniky postielky , vaničky
dnes som sa objednala na 4D sono v pondelok idem tak sa vytešujem ale ta cena 😅 totoal brutal 55eur za samotny ultrazvuk +3eura ked chceš fotku (každa fotka 3eura) alebo ked chceš dvd tak 10eur asi si dam dvd no uvidím čo povie ešte mm

domika9
8. dec 2009

aleasi ma vyhreší či somnormalna 55eur +10 😅 asi bude bitka po zadku 😀

cikyta
autor
8. dec 2009

To ideš do Helíku? Mna tam vyšla fotka zo sona 40 sk, 500 sk sono a vtedy 4 D bolo 4 000sk-myslím.

cikyta
autor
8. dec 2009

Na 4D mi dal muž sk na vianoce (on nechcel 4D,ale ja hej.) A napokon bol z tých penazí baldachýn 😀

surviver
8. dec 2009

Ahojte kočandy 🙂

domika,penazi je to dosť,ale zase je to len raz,maximalne 2-3 krat v živote...take okamihy sa neopakuju,tak si myslim,že to stoji za to a ani muž nebude proti,ved uvidiš...

surviver
8. dec 2009

ciky Ty si brala magnezko tiež do konca 36tt???

domika9
8. dec 2009

ciky idem do popradu tu to robi jeden doktor tak načo ísť do martina a zaplatím za to skoro rovnako
ale mm som vravela že budem dnes volať o 4D tak nenamietal a v konečnom dosledku myslím že aj on bude rad ked predycha tu cenu 🙂

lucula73
8. dec 2009

domika - tak v pondelok sa možno dozvieš....ja som nebola na 4D,mňa v tom moj konzervatívny mm nepodporil,tak som to nechala tak,mohla som ísť poza chrbát sama,ale som nakoniec nebola...u mojho gyndoša stojí 2000 Sk aj s dvd...podľa mňa je to len obchod..

lucula73
8. dec 2009

baby ešte jeden dotaz....rozmýšľali ste o odbere pupočníkovej krvi? 😕 je to dosť peňazí,stále ma to máta,ale fakt neviem...to využitie sa mi vidí dosť slabé,ale zase na druhej strane veda ide rýchlo dopredu....

romy01
8. dec 2009

ahojte, len som nakukla a zas idem het, bo mam kopu zehlenia. Ja mam sono v 12 tt zajtra tak mi drzte palce nech je vsetko OK

lucula73
8. dec 2009

romy- bude všetko ok,uvidíš...a ideš do Helíku?

domika9
8. dec 2009

no lucul o tom odbere ani nerozmyšlam nemožeš ho použiť prikaždej chorobe a okrem toho že zaplatíš pri narodeni peknu kopu penazi tak platíš každy rok za uskladnenie a použitie je iba do myslím 10rokov veku dieťaťa a potom sa to už použiť neda a to ti nikto dopredu nepovie 😒

surviver
8. dec 2009

luculka o tej krvi stale rozmyšlame,nie sme ešte rozhodnuti...jeden tyžden,že dame ,druhy tyžden,že je to asi len o peniazoch,tak fakt neviem ako sa rozhodneme...da sa to aj na poslednu chvilu v porodnici povedat či chceš alebo nie....

kuspitka
8. dec 2009

Ahojte.aj my sme to chceli,ale ked nam povedal,ze to nemozeme pouzit tak nechceme.

surviver
8. dec 2009

kuspi,prečo to nemožte použit? koli tym spermiam? ma to nejaky suvis?

lucula73
8. dec 2009

tak ste na tom asi tak ako ja...raz hej,raz nie,ale asi skor nie... 😒

domika9
8. dec 2009

lucul v druhej teme som ti prekopírovala ten recept

romy01
8. dec 2009

lucula idem k doktorke Staroveckej , ona robi vv nemocnici v MT.
Inak tu v MT vraj ponukaju odber pupocnikovej krvi zdarma ale iba ak na darovanie - to jest ze ak ju niekto iny bude potrebovt tak ju neodlozia. A v telke minule davali ze je to dobre pri liecbe leukemie

domika9
8. dec 2009

ja tiež myslím že možno o 10-15 rokov to bude viac využitelne a bude sa to dať určite maraziť na dlhšie ale teraz ked to je len v plienkach tak za to pytaju vela penazi robi to len jedna firma na slovensku tak nevedia čo by pytali uvidíme možno ked budu rodiť naše deti tak to bude uplne bežne a bude to stať možno 50eur tak potom -prečo nie? ale teraz eee

surviver
8. dec 2009

lucul moj argument,že prečo Ano je aj ten,že male babetko stoji dost penazi cela vybavička,kočiar,monitor,detska izba, všelijake dečky a flaška a cumle a serepetičky....to nas stalo kopec penazi,ale v konečnom dosledku su to veci bez ktorych by sa dalo žit...tak tych 25000,za to zmrazenie sa mi zda už len taka kvapka v mori,sice taka väčšia kvapka 😉 a že ak by to mohlo niekedy pomoct,tak to stoji za to....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre