Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

fopardi
8. okt 2010

joj ale čo sa mi stalo ked mali prísť tak niečo pred tym mal ísť maly spať ale nijak raz spať nie a nie uspaval ho mm vzdal to uspavala som ho ja nič a tak potom už prišli a ja že po čase že ho idem uspať a nič potom za chvilu zas a furt bol tak ykusok nervozny a potom nakoniec na treti pokus zaspal a ked vstal tak si myslím už aj prešlo 3 hodiny odkedy papal že mu idem urobiť jesť a potom že ešte počkam lebo ood rana velmi nechcel tak som že mu urobim až ked si zapytala lebo potom mi toho nezje vela napriklad ako rano 40ml tak ale stale bol taky nervozny ale a ja že čo mu je ono to vlastne ta nervozita trvala od obeda tak mi to nejako nedosšlo že aj sa vyspal a on už chcell papať tak som to ja matka som nezistila hned že chce ham ham 😀 😀 😀
ale ako vravím od rana mi dnes špekuloval ani zemiačik na obed nechcel iba trošku odjedol a dosť za tym som mu davala mliečko a tiež nevypil všetko a tak že mu nejdem davať po troch hodinach 🙂
ale veru až tak nepomohlo lebo pootk´m už bol nervozny z nich ale tak nie velmi len tak v norme

lucula73
8. okt 2010

kuk 😉

no baby, stým varením máte pravdu....ja tiež nestíham variť,keď bola veronika malá,bývali sme u našich,tam varila mamina,som to neriešila....ale teraz....buď večer,alebo ak je mm doma ,tak sa mi dá aj dooobedu...a veru tento rok sme boli veľa razy sa napapať v reštike....eštš že máme gastrolístky 😝

a stou "bitkou" je to pravda.....ja som cápala veroniku po zadku a ona mi to začala vracať naspať....ale zas niekedy pekné slovo nepomože 😠

a matúš je tiež taký beťár,ale už vie,kedy robí zle,zatiaľ mu len prstom hrozíme.,... 🙂

chorale1
9. okt 2010

@cikyta ja som tiež stále ako slamená vdova sama. ked nie je v robote tak je u rodičov a pomáha na dome. hlavne že ked sme my prerrábali tak sa ani nespýtali či netreba pomôcť. ale to neriešim. musím sa už vybrať aj ja ku vám na návštevu, alebo urob siske výlet busom a prídte k nám. budeme radi 😉

chorale1
9. okt 2010

ozaj ciky videla som podľa papučiek pre karolínku že si bola v antony. čo mali dobré?

denis19
9. okt 2010

Dobré ránko....krásné papučky co? a to ted už máme i overálek k tomu 😀 Antony je super, jen škoda, že hou nás zrušili 😠
Co plánujete devčata na dnes...tedamimo varení 😀 😀 😀

lucula73
9. okt 2010

@denis19 ahoj,aj u nás zrušili predajňu Antony,no žeby končili? 😕 ,veľa vecí som tam kupovala ešte Veronike...ale v poslednej dobe všetko čo som kúpila,sa mi po prvom opratí začalo párať,išlo ma poraziť,tak som to prestala kupovať 😠

chorale1
9. okt 2010

ja som tam tiež kúpila pár vecí. a neviem či ho idú aj u nás zrušiť ale na začiatku augusta bol letak že výpredaj a počula som že končia. ked som tam však bola a opýtala sa či končia a dokedy je výpredaj tak mi povedali iba že budú dalej a ceny budú nižšie. že sa trocha z výpredajových zvýšia ale iba mierne tak neviem. ja som tam kúpila synovcovi aj nášmu drobcovi už na jar krásne menžestráky a za 3,30 ved to ani menžester nekúpim.
@denis19 my ideme k babke lebo ocko išiel ku svojim rodičom drevo píliť tak tam by kľud nebol. preto ideme k babke.

fopardi
9. okt 2010

ahojte tak my dnes čakame jednu cudziu tetu čo sa nam ozvala na inzerat lebo chcem predať priemyselny stroj tak sa pride pozrieť teda ak si to nerozmyslí no a inač nič take pojdem asistovať mm pri oprave ujoveho auta tak my sa budeme s malym pozerať a oni budu opravovať

cikyta
autor
9. okt 2010

Ahojte............
No tu bol výpredaj Antony,no nič tam už nemali a čo mali,bola pôvodná cena.Ved uvidíme 😉 Ešte je tu aj Tinko-je to rovnaká kvalita za rovnaku cenu ako antony 😀

Chorale-dnes mi príde brat na výkend,ale na druhý týžden sa možme dohodnuť 😉

cikyta
autor
9. okt 2010

Rano nechal tašku s nákupom muž doma a bežal do práce............................no na nešťastie bola Sisa v kuchyni skôr,ako ja........................(kuk album) 😀

fopardi
9. okt 2010

@cikyta no mate to fakt vesele s malou je to riadny beťar ani si nevie predstaviť čo nas čaka včera tu boli od nas z roboty baby tak sa nasmiali že toto ešte nevideli naš maly nebol ani chvílu v klude nohy vkuse akokeby plaval a ked neplaval tak podskakoval -a bol sice kludny ked spal asi polhodinu 🙂 ale inač vkuse niečo robil

cikyta
autor
9. okt 2010

@fopardi 😀 😀 😀

No dnes som jednou nohou vysavala,druhou ju hojdala na hojdačke na dverách,jednou rukou som sem tam niečo zhltla a druhou rukou varila..............................Výsledok:
-stále som hladná.
-Mäso mi zhorelo a chutí otrasne.
-Sisa išla spať hladná (lebo už revala)

No a to mi príde o pol 4 brat na návštevu do zajtra,tak kmitám aspon seba zušlachtiť,izbu spriechodniť atd... 😅

denis19
9. okt 2010

@cikyta tak to jsi kouzelník i s tím výsledkem 😀 Preji krásný pobyt s bratrem a no stress 😀
@fopardi aspoň víš, že je zdravý a plný síly, naše také stále kope nohami a já jsem unavená z toho víc než ona 😀 😀

fopardi
9. okt 2010

teraz zaspal tak neviem kedy pojde spaž na noc no som zvedava kedy vstane

denis19
9. okt 2010

@fopardi no naše se práve vzbudila, tak si kladu podobnou otázku 😲

fopardi
9. okt 2010

@denis19 no tak spal len polhodinku vdaka mne -som ho zobudila mojou vravou a tak som ho pekne o siedmej tradične okupala a šiel spať bol síce trošku problem ho uspať ale už spinka milačik moj 🙂

denis19
9. okt 2010

@fopardi také už hají aše slečinka, ta naštestí usíná sama v prubehu pul minuty!!!! huráááá

fopardi
9. okt 2010

baby možete mi niektora kliknuť na fopardi a pozrite či vam ukaže moj album dik

benne
9. okt 2010

@fopardi nie, neukázalo mi 😉

fopardi
9. okt 2010

@benne počkaj momentik

fopardi
9. okt 2010

@benne teraz potvrd ip-čku a skus znova

fopardi
10. okt 2010

ahojte pekne ranko prajem ja som ho až take pkne nemala maly bol naposledy v noci hore o 1.30 a odvtedy spal až do rana a medzitym hadajte čo -no čo ? vytopilo nam kuchynu ide ma rajbnuť praskol alebo povolil sa ventil na zimnu vodu cela skrinka pod umyvadlom je napuchnuta -bude sa coce dať použiť ale ešte netuším v akom stave je podlaha po dnou kedže to zatial nemame odtiahnute a ked zapneme na plno podlahove kuranie tak nas asi čaka vymena podlahy a to mame kuchynu spojenu s chodbou takže peknych par metrov hadam zatial len stresujem a nebude to potrebne ale som nasra..

cikyta
autor
10. okt 2010

Ahojte...

@fopardi

denis19
10. okt 2010

@fopardi mne ukazuje tvuj albumík 😀
A preji všem krásné slunečné ránko!!!!
No s tím hezkým ránem jsem to asi prehnala, jak jsem si ted prečetla co se událo u fopardi....to je moje noční mora...vytopení z čehokoliv...tak preji pevné nervy a dej vedet co a jak....
@cikyta tak jak užíváte s bratrem víkendu? Je krásne, tak možná jste i venku..... 🙂

cikyta
autor
10. okt 2010

Práve sme vstali...........Sisa išla do obchodu s ockom a bratom............ja sa musím umyť,učesať,prezliecť.....no fakt že sa mi chce 🙄 (v noci som bola zase asi 78 krát hore 😠 vdaka mojej užastnej dcerenke 😅 )

Zelám krásny dnik maminkám aj detičkám !!!! Hor sa na slniečko !!!!!!!! Hlásia tuhu zimu,tak ešte treba posledné luče pokradnuť slniečku 😉

denis19
10. okt 2010

@cikyta jojo je treba nabrat déčko a pripravit se na zimu...holka jak potom funguješ behem dne, když tak často vstáváš k Siske????Nechápu!

cikyta
autor
10. okt 2010

Práve som zistila,že Antony šiju tu v MT a v podnik.predajni maju výpredaj od pondelku do piatku od 9 do 17:OO hod.večera už za 2,20 € 😅 A vraj šiju iba ráno,tak sa tam asi zamestnám.Mne už je jedno,kde budem robiť,len nech je to na 1 smenu-rannu.A šiť viem 😉 Tak uvidíme! 😉

denis19
10. okt 2010

@cikyta Ty si nevedela, že to je MT firma???No toto...to jsem vedela i já 😲 a to je co ríci...a už se chystáš do práce? A co jsi vlastne delala pred MD????

cikyta
autor
10. okt 2010

@denis19 Vedela som len o Tinkovi a zrejme sa mi to s ním spájalo.Ani odtialto nepochádzam,tak som sa to nemala ako dozvedieť ... 😒

chorale1
10. okt 2010

@cikyta ciky na generálnom riaditeľstve má sídlo aj krajčírstvo aj predajňa antony. ak nevieš kde to je trasu ti podrobne napíšem do IP. pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre