Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
9. dec 2009

ahoj katka, ja mam od kamosky DVD cvicenie pre tehotne ale este som to nevidela, tak neviem ci tam pouzivaju fit loptu, no hadam hej a neviem odkial si ale v kazdom vacsom meste sa urcite tomuto venuju fit centra - u nas je niekolko fitiek co robia tie´to veci pre tehotne - aj cvicenia aj joga pre tehule tu je a kadeco.

cikyta
autor
9. dec 2009

Romy-gratulujem ku krásnemu UTZ a na pohlavie nieje skoro v 12tt.Ak sa dr.pohrá,je to vidieť. 😉
Katka-aj ja som chcela cvičiť,ale potom som to vzdala.My sme mali na nástenke u gyndoša reklamu na to - kde to je atd...Musíš len tak nejak pokukať,Inak nevem poradiť.
Domika-Noooooooo najprv som išla prestať zo dna na den s fajčením.Lenže to nešlo.Potom som fajčila už len pri venčení psa a v robote cez prestávku.Potom už len potajomky so psom-pred mužom som klamala,že už nefajčím a napokon som prestala.Celé prestanie trvalo tak zo 3 týždne 😅
A fajčila som od 15 rokov tak 10 ks cigariet denne.

cikyta
autor
9. dec 2009

Inak klbiky máme OK!

domika9
9. dec 2009

ale ciky aj tak si dobra mm už prestaval nieraz a zatial sa nejako vždy ku tomu vratil raz nefajčil tri mesiace a potom si zapalil a bolo to spať aj naplaste som mu kupila ale su dodnes v kupelni položene par krat ich použil ale cigaretka lepšia 🙂

a super že mate klbik ok
ja idem zajtra na cely den preč idem rano na krv potom s mm do roboty a potom na kontrolu a zase ku mm do roboty tak budem mať kus zmenu -ktoru momentalne velmi vítam 🙂 🙂

lucula73
9. dec 2009

ciky - tak super,že klbiky sú ok,Siska ti može pokojne vstávať a behať....však počkaj za chvílku,moja chodila od 8,5 mesiaca za jednu ruku,no sama sa pustila až keď mala presne rok,to sme už mali skoro všetci zodraté platničky na chrbte.. 🙂

domi tak si uži zajtrajší deň,ja som sa dnes trochu flákala,hoci sa bojím,aby som nechytila ešte aj dáku chrípku.

dobrú nocku.

cikyta
autor
10. dec 2009

Lucul- 😀

surviver
10. dec 2009

ahojte 🙂

romy,tak super,že sono dopadlo dobre, a bude to chlapček,to aj mne podla tych mojich pozorovani vychadza,ved som Ti už vravela... 😉

ciky,tak fajn,že mala ma nožičky v poriadku,aspon budeš určite kludnejšia,že o jeden problem menej 🙂

cikyta
autor
10. dec 2009

No dievčatá-super.Silvia bude mať pytačooooooooooooooooooooooooooov! 😀

cikyta
autor
10. dec 2009

A vyhrá ten najstrapatejší,nech k sebe ladia 😉

surviver
10. dec 2009

ciky 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
10. dec 2009

Cafte baby

tak ja si od rana pustam dookola tu jednu minutu toho nasho sona - no je to ale super film , neviem sa vynadivat a asi viem ze co dokina povazovala za pipik. Nieco mu tam dole plava medzi nohami 😀 😀 😀

No xiky ten nas krpec ak sa poda do mojej fajty tak ten bude riadne vlasaty a vlasy bude mat tmave - od nas mame vsetci kopu vlasov cely zivot, no ak bude na mojho tak bude blondak a az tak hustu hrivu mat nebude.
A inak urcite bude mat modre oci - to mame aj my aj draheho familia - co povies na takeho pytaca ?

domika9
10. dec 2009

ahojte tak som doma dnessom mala super den príjemna zmena 🙂

na hematologii 😅 až tak dobre nebolo okrem heparínu si budem musieť pichať aj B12 🙂 asi som malo opichana 😀 😀 😀 ale čo už
a clexan mi zvyšili davku ale mam zas na mesiac pokoj 🙂

cikyta
autor
10. dec 2009

Baby,Silvinka je zdravá a nezdedila po mne tie trombofilné mutácie!
Už máme rozhodnutie z genetiky. 😵 Jupiky!

lucula73
10. dec 2009

ciky ahoj,no to sú fakt potešujúce správičky,viem si to predstaviť... 😉 takže už len toho strapatého pytača zohnať 😀

surviver
10. dec 2009

ciky super,nožičky aj krvička su dobre,tak to je pre vas asi ten najkrajši vianočny darček 😉 nemusite zhanat po obchodoch 😉

surviver
10. dec 2009

luculka a Teba nebolo cely den,čo už vypekaš na sviatky 😀

lucula73
10. dec 2009

survi ahoj,veru sme behali,doobeda veľký nákup,poobede sme boli s malou na treningu a medzitým sme obehli 4 elektrá,no aspoň máme vybavenú moju mamu a svokru... 😉

surviver
10. dec 2009

tak Ty sa vôbec nešetriš 😠 Ale chapem vianoce sa bližia...

lucula73
10. dec 2009

survi - nemám inú možnosť,moj mm je bezo mňa stratený,respektíve by kúpil určite niečo,čo by sa mne nepáčilo.ale zajtra oddychujem,sľubujem. 😉
a dnes som si kúpila všetky suroviny na ten džúsový koláčik,tak som veľmi zvedavá naň,v sobotu ho spravím..

cikyta
autor
10. dec 2009

Viete,ona je celá muž.Uplne sa nanho podobá,aj nôžky má ako on a zomna nemá vôbec nič.(Tak som myslela,že ak niečo zomna má,bude to táto pliaga.Ale nieje 😅 )
Je tá Sisa vôbec moja??? 😀
Ale samozrejme,že sa teším 😉 výsledkom.Len viete,v tej správe každe 2 slovo lek.výraz,tak musím zajtra volať na genetiku,nech mi to povedia ešte slovensky,nech nič nezanedbám.
Lebo ked som si našla na nete tie výrazy,tak tam bolo písane,že sa to len skuma a nik presne nevie,čo to je.
No fasa,no fasa 😀

domika9
10. dec 2009

ciky super 🙂

romy01
10. dec 2009

ciky super, a neboj ona je urcite tvoja, no baby sa obvykle podaju na otcov a chlapci zas na maminy - aj ked sa stava aj opak

romy01
11. dec 2009

DObre ranko, nikde nikoho ?

surviver
11. dec 2009

Ahojte 🙂
no dnes išlo slniečko asi do Martina 😠 Lebo u nas nie je ☹

cikyta
autor
11. dec 2009

No Survi-ani tu nieje.Možno ho uchmatla Domika do Popradu. 😅

surviver
11. dec 2009

ciky,asi tak 😀 a ani sa neozyva,aby sme ho nepytali späť 😅

cikyta
autor
11. dec 2009

Alebo Lucula do PD,alebo Katka-bohvie kam 😅

cikyta
autor
11. dec 2009

Tehule a ktorá pôjde najbližšie pre bábätko? Asi Kuspitka,že?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre