Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
22. okt 2010

@lucula73 Vyskušaj si teraz,ked budeš písať tu a vložiš smajlíka,tak uvidíš z čoho je zložený.
(Ja som sa tiež raz dávno na to pýtala a tak to viem tiež len už ani neviem od koho) 😅

lucula73
22. okt 2010

@cikyta ty fakt...ale pamať na všetkých teda nemám 😀 ...o ďakujem ti za vysvetlenie 😉

cikyta
autor
22. okt 2010

@lucula73 Ja viem tiež naspamäť len "smejka,rehotníka,smutného a mrkajuceko......."Na ostatních mám už malu lebku 😅

lucula73
22. okt 2010

@cikyta ,však to ti stačí...musím sa ich naučiť 🙂
malý mi spí na balkone už hodinu aj pol,som zvedavá,kedy ho uložím,ani mm nie je doma,no budem tu mať veselo večer... 😠 ..a moj panelák je v keli 😝

cikyta
autor
22. okt 2010

@lucula73 😀 😀 😀 😀 😀
Mne spala 2 hodiny,no v noci vôbec.Takto nachladnute sme ešte nikdy neboli obidve.Muž sa nás bojí dotknuť 😀 Sise odsavam nos každých 15 minut a to kým jej odsavam už kvapká aj mne...............len ja mám už aj horučku.Sisa ešte nie.

cikyta
autor
22. okt 2010

@lucula73 tuto noc u nás išiel furt vysavač.Siskin plač z toho,že chce spať a dusí sa a suseda tu hulákala pri bujarom sexe...že išlo rozdrapiť od jedu už 🙄

lucula73
22. okt 2010

@cikyta 😀 😢 ..ja som nevedela,že si chorá......tak sa pekne liečte,ten soplík je riaddne otravný,to ti verím....a tá suseda..som sa pobavila,to je pekná koza teda 😠 😝

cikyta
autor
22. okt 2010

@lucula73 No a teraz ked mi robí Sisa :
-SAJAC
tak sodoma...
Však Fopi 😀?
Vykrúti mi sopel z môjho rapaveho nosu statočne 😀

lucula73
22. okt 2010

@cikyta 😀 ,takže nielen bradavky ti vytáča??? 😀

cikyta
autor
22. okt 2010

@lucula73 😀 😀 😀 Bradavky mi toči so slovom:
-gombík 😀
A nos so slovom:
-sajac 😀
Mužovi tak vytáča bradavicu na pleci,že "gombík"

fopardi
22. okt 2010

@cikyta mne je furt smiešne ked si nato spomeneim že sajac 🙂

@lucula73 no a torta je fakt nadherna

lucula73
22. okt 2010

@fopardi ďakujem.... 😉 ..má aj chybičky...ale celkom to ujde....zajtra je oslava,malý,teda moj synovec asi padne na zadok,vobec netuší 🙂

fopardi
22. okt 2010

@lucula73 no tak potom hod reakciu určite bude šalieť 😉

no idem ja pre dnešok do postele poradte čo zajtra variť , žebyx halušky či čo ja som už šalena z toho čo variť

fopardi
22. okt 2010

@cikyta ona si mysli že to je mliekomat tie tvoje bradavky 😀

lucula73
22. okt 2010

@fopardi o varení mi ani nehovor..ten istý problém,každý deň,alebo dva...zajtra varím sviečkovú a budeme mať aj na nedelu...amen. 🙂 😀

fopardi
23. okt 2010

ja idem v nedelu stehna piecť a dufam že bude aj na pondelok a buduci týžden spravim asi sviečkovu aj ja ! 🙂

chorale1
23. okt 2010

dobré ránko, ja som včera robila volá sa to že kura po grecky. ale je to normálne pečené kura so zemiakmi, cibuľou, mrkvou, cesnakom, horčicou. ja tak pečiem iba stehná. mm povedal že sa mi to fakt podarilo. no konečne nejaké uznanie 😉
ciky prajem skoré uzdravenie, mňa akokeby tiež chcelo tento týždeň niečo chytiť ale dopujem sa céčkom a homeopatikami. dúfam že to prejde.
lucul torta užasná, ja tak urobim z pochuťkovej smotany nanajvýš 😀 ale ked bude mať drobec narodeniny viem na koho sa obrátiť 😀

cikyta
autor
23. okt 2010

Ahojky..................
@chorale1 dakujem.Joj choroby by mali zakázať 🙄 😅
@lucula73 Ako oslávenec ? To musela byť iná radosť z tortičky.Juj! 🙂

lucula73
23. okt 2010

ahojte

@cikyta no ti poviem,ani nedýchal....vobec to nečakal,lebo doteraz mu robila tortičku moja mamina...a teraz sme doniesli niečo nové,nie okrúhle 🙂 ..on má už 9 rokov,s vláčikom sa už nehráva,ale má knižku o ňom,čo si číta sám dookola.... 😉

cikyta
autor
23. okt 2010

@lucula73 😀

fopardi
24. okt 2010

@lucula73 tak to musel byť krasne prekvapeny 🙂 ja som dnes skušala urobiť ružu len tak z nudy a celkom sa mi druha podarila 🙂

lucula73
24. okt 2010

@fopardi no tie ruže...to sa da urobiť všeliak a však oni aj sú všeliaké,nie? 😀
idem objednať abecedu a pokukám ešte čosi...budem piecť dve torty,lebo budeme mať krstiny,konečne,dve deti naraz,moj Matúško ,aj moja už 3ročná neterka... 🙂

fopardi
24. okt 2010

@lucula73 jaj tak to my sme už aj zabudli na krstiny 🙂

denis19
25. okt 2010

Dobré ránko ve spolek!!! Jak se vede? Verím, že @cikyta a Siska ničí dokonale bacily a jsou už na ceste k uzdravení!!!!

cikyta
autor
25. okt 2010

Ahojte všetky.......
No od včera kašlem ja a odo dnes Sisa. Tak tu od rána po sebe brecháme,ako psíkovia 🙄 Vonku leje,fuka a musím isť do drogeky kupiť to,čo každý mesiac potrebuje žena 🙄 takže musím,ale voooooooooobec sa mi nechce 🙄

denis19
25. okt 2010

@cikyta tak to máte doma pestro!!!! Kde jsi to chytla? Či to je vlastne i jedno...co? také musíme ven, ale až odpoledne a snad slečinka usne v kočárku, jinak to vidím na náročný den 😲 musím do DM a lékárny, naštestí vše máme na našem vybaveném sídlišti a tak nemusím nikam do mesta 😕

cikyta
autor
25. okt 2010

@denis19 Neviem kde som to chytila,len viem,že čo mi je ráno,do večera to má aj Sisa.Ráno cítim hrdlo,ku večeru aj Sisa.Zobudím sa so soplom a do večera ho má aj Sisa.Včera večer som začala kašlať a Sisa od dnes rána už kašle 😅 Fakt bohovo to sledovať,ako sa zamnou "tá malá vlečie" ☹ 😉
Horučku sme mali 1 den a obe naraz ! 😅

Aj my máme všetko pod nosom.Od lekárne po obchody.Bývame v uplnom centre 😅 Najhoršie je sa vobec vychystať von 🙂 🙄

cikyta
autor
25. okt 2010

Sobotu bol muž v mäsiarni so Sisou (ako každu sobotu...) a ten mäsiar mu hovori:
-Pane,možem mať taku smelu intimnu otázku??? Vy ste asi sám otecko s dcerkou,že? Lebo ešte som nikdy nevidel toto dieťatko s nikým ,len s vami.Vy nemáte maminku,alebo s vami nežije,že?

Fakt bohove.Muž sa na tom smeje,a mna ide uchytiť od jedu 😅

lucula73
25. okt 2010

@cikyta 🙂 ...a prečo?najlepššie bude,keď nabudúcu sobotu pojdeš so Silvinkou do masiarne ty 😀

cikyta
autor
25. okt 2010

@lucula73 no veru.Budeme tam musieť nabehnuť,ako šťastná rodinka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre