Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
26. okt 2010

@fopardi ano 😀 😀 😀 😀 super 😀 😀 😀 😀

chorale1
26. okt 2010

@fopardi výstižné

chorale1
26. okt 2010

@denis19 ano takú myslím. máš to odskúšané či nie? lebo ja dávam moje mlliečko, ale každý druhý deň na ráno máme bebu. ked som skúsila dať bebu na večeru tak to bolo horšie ako ked dávam moje.

zefa
26. okt 2010

keď naši už majú aj takéto veci...im sa fakt ťažko vyberá
ja som si dnes kúpila mama a ja ,pretože nás dvojičkové maminy oslovila jedna redaktorka(ale to asi bude až na druhé číslo),ale je tam Krajkovič pri nástenke a vidno tam aj našich 😉 🙂

cikyta
autor
26. okt 2010

@zefa tak im kup nejaký relaxačný pobyt niekde 🙂

chorale1
26. okt 2010

@zefa alebo darčekový kôš plný dobrôt a vitamínov

lucula73
26. okt 2010

kuk 🙂

no vidím,že som neni sama,čo som bolestné za pôrod nedostala 😠 ...mm mi povedal,že on to ešte nepočul,to ešte pri Veronike,vtedy som si kúpila sama 😀 ..a teraz som ddostala hodinky,ale od mojich zlatých rodičov,čo som vôbec nečakala 🙂

@zefa mne sa vidí najrozumnejší darčeková kôš,nejaký veľký a bohatý 😉

denis19
27. okt 2010

Dobré ránko!

@chorale1 nemám zkušenost s takovou kaší,proto se tak ptám. Já dávám malé do NUTRILONU HA originál do toho kasi HA,ale dávám jen poloviční dávku kaše a je to fajn, vydrží s jídlem až do rána a i spaní bylo fajn, jen ted je nejaká nepokojná už i v noci, neplače, nekňourá, jen sebou strašne mece....jako když byla malinká a to už nám nedelala, tak nevím jestli se mám znepokojovat....
@cikyta jak pokračujete v léčení se holky?

chorale1
27. okt 2010

@denis19 dobré ránko, my dávame stále moje mliečko, takže sa bojím do môjho mlieka pridávať niečo. ale včera som mu dala vyššiu dávku tak neviem či preto alebo už konečne po týždňovom hororovom spaní ide zmena k lepšiemu. ale pre istotu som ja nemohla spať. išlo ma poraziť 😠

denis19
27. okt 2010

@chorale1 no tak to také znám, tuto noc mi mnž navrhl spaní v obýváku ,a že on bude s malou, tak jsem po té nabídce chňapla a nemohla usnout, tak jsem opet skončila v ložnici 🙂 klasika. slyšela jsem ,že existuje kaše do materského mléka, to by mohlo být dobré ne?

chorale1
27. okt 2010

@denis19 ešte som nepočula o tom ale skúsim dať tuto zvýšenú dávku a uvidíme. gvv kjhh g- toto napísal adamko karolínke

cikyta
autor
27. okt 2010

Ahojte.......Ano,su také kašičky.
Bud sa zarabaju do vody,alebo materského mlieka,alebo umelého mlieka.
A su na dobre rano,aj na dobru noc.
Nieje dobre ich vymienať,lebo napríklad tá na dobre ráno obsahuje vela povzbudivých látok a kopec energie a tie na noc maju za ulohu držať v brušku....Takže ak sa budu meniť,može sa kludne stať,že tá na noc podaná cez den spôsobí,že bábo nebude hladné a už nebude chcieť papať a ked sa bude hýbať,bude ho pobolievať bruško.A ked sa dá noc tá,čo sa má cez den...može sa stať,že bábo bude nepokojne spinkať,lebo bude "plné energie".

chorale1
27. okt 2010

@cikyta zostaneme my zatiaľ iba pri mojom mliečku, dnes to už bolo dobré. dnes by sa tá kaša na dobru noc zišla maminke

denis19
27. okt 2010

@chorale1 adamko je velice milý, karolínka mu za to tu vríská jako na lesy a jde se z toho udusit a zakuckat 😀

@cikyta tak to je vyčerpávající odpoved 😲 My se vrátili z venku, spalo se ji celkem dobre, neboť je tesne pred jídlem, tudíž by mela býti hladová,ale má nejak moooc energie slečinka a jak ríkám, neskutečne huláká 😀

cikyta
autor
27. okt 2010

Pozor oznam:

Mala som taký návrh v IP od jednej z vás,že aby sme si dali tuto temu do sukromných tém.Ak by to chcel ešte niekto,napíšte mi IP.Ak bude tých suhlasov väčšina,urobíme to.Dobre? 😉

zefa
27. okt 2010

čafte
aj my sme sa rozhodli pre kôš...idem ho dať ku kámoške spraviť,upečiem tortu...korpusy už mám,dám do mraziaku a v piatok ozdobím,urobím chuťovky,lenže ja som v robote v sobotu...však načo by mi vyšli v ústreti keď nemusia 😠
@cikyta mne je to jedno či to zamkneš alebo nie....ako chceš 😉
ináč ja som kupovala Nestlé kaše a skoro som im to sama pojedla...mňáááám všetky ,aj tie ovsené na neskôr sú dobré.....ale vyskúšala som všetky značky a všetky mi chutili 😉 😀 😀 😀

cikyta
autor
27. okt 2010

@zefa Zle si ma pochopila.Nebol to môj nápad niečo zamkýnať........len sa chcem prispôsobiť väčšine a fakt ocením odpoved od každej 😉

Aj mne chutili tie kaše...teda,dokial som si neprečítala na niektorej,že obsahuje sušené materské mlieko....blééé 😝 😀

lucula73
27. okt 2010

@chorale1 ja som pridávala do mojho mliečka nemliečnu kašu Haami...majú asi dva tri druhy...ryžové s príchuťami...to kludn emožeš.....akúkoľvek nemliečnu 😉
@cikyta mne je tiež úplne jedno,nevidím dôvod načo zamykať temičku,ale ak si vačšina bude myslieť,že to je správne,tak sa prisposobím 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
27. okt 2010

@cikyta ty si prípad 😀 😀 ...keby to bolo také zlé,asi by ti dieťa toľko necicalo

chorale1
27. okt 2010

dobrú nôcku zajtra 😉

fopardi
27. okt 2010

@katarina33 gratulujem ale my sme vam predbehli 😉

ciky ja som za 🙂

cikyta
autor
28. okt 2010

@katarina33 Gratulujem ku 1.zubku 😉

@zefa dieťa ešte nevie,že existuju aj lepšie veci,ako mm (napr.coca cola,pivo 😀 ),preto cicia mm.

Včera sme boli vonku,aj v cukroške v detskom kutiku a inšie som nepočula od Sisi ku detičkám,len:
-Pozor ! Pozor ! Pozor ! 😀 😀 😀 😀 😀Má nove slovo,tak ho vo velkom používa 😀

No a bol tam plyšák s flaškou v ustach a Sisa hned:
-Pije kakačku ! Pije kakačku ! (kakavko akože 😀)

janicca
28. okt 2010

ahojte noooo už by som mohla konečne sem začať normálne aj prispievať úplne zabúdam že som tehuhu 😉 😵
mne to je fuk kludne zamkni a dúfam že ma sem potom pustíš 😀 😀 😀 😝

fopardi
28. okt 2010

😀 nehadžte to na ciky vymyslela som to ja s tym zamykanim a navrhla som to ciky či by sme to tu nezamkli 🙂 len ciky to tu napísala skor ako ja ale to je jedno ked by ste s tym suhlasili tak by sme to zamkli samozrejme všetky baby ktorych sa tema tyka a v buducnosti tykať bude by mali pristup

ale to bol len taky navrh ked nie tak nie 😉

fopardi
28. okt 2010

baby deju sa mi divne veci tento týžden som mala dostať mršku (ale viete ako to je u mna s tou pravidelnoosťou) a v 28 DC som špinila a odvtedy nič už treti den čakam kedy sa rozbehne a ono nič ani naznak len dnes ma palila zaha 😀

denis19
29. okt 2010

Dobré ránko ve spolek devčata a miminka..............jak se máte?

lucula73
29. okt 2010

pekný deň 🙂
@fopardi ahoj...žeby znova tehuľka? 😕 🙂 ..a testík si nerobila?
@denis19 my sa máme celkom fajn,len nič nestíham.... 😠

denis19
29. okt 2010

@lucula73 to zní nejak divne, že nestíhám, neverím 😀 my máme od rána lehkou teplotku a nervozku...rostou zoubky 😕

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre