Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

denis19
4. nov 2010

@cikyta dikas!!!!!!! 🙂 Máš pravdu a práve jsem se o tom bavila i smnž a necháme to tak, když pro ní nastane ten čas tak se otočí...a na nejaké tabulky se vyprdneme.......
A venku bylo dobre, že? Máte asi stejné počasí jako my anám se tam teda líbilo, dokonce i slečinka hodinu spala a to je výkon!!!!!!

denis19
4. nov 2010

😀 @cikyta no Ti povím, ty deti jsou nejak dopredu a to se ješte ani nevideli 😀

cikyta
autor
4. nov 2010

@denis19 😉

denis19
4. nov 2010

@cikyta musím Ti ukázat naší zpevačku 🙂

cikyta
autor
4. nov 2010

@denis19 No tá je kráááááásnááááááááááá! 🙂 Zlatulinká bambulka malinká.

chorale1
4. nov 2010

@denis19 nevadí že sa nevideli, hlavne že sa majú radi 😀 zajtra ukážem adamkovi jeho lásku, teraz už spinká. potom ti poviem čo povedal.ale je krásna bambuľa malá.

chorale1
4. nov 2010

@denis19 a tu je fotka pre karolínku

cikyta
autor
4. nov 2010

@chorale1 Modrooký blondáčik-tak toto bude iný lámač srdc 😀 😀 😀 😀 Nádherný Adamko!

cikyta
autor
4. nov 2010

A tu je svädok na vašu svadbu:

denis19
5. nov 2010

Dobré ránko!!!
Tak vám devčata povím, že je to krásne naplánované 🙂 A jinak ciky má pravdu to bude jiný lámač ženských srdíček a Siska to tam vše na té svatbe dá do late a ješte svedkovi pomotá hlavu tema svýma okálkama 😀

denis19
5. nov 2010

@cikyta
@chorale1 ale nam namíchali krásné deti,co????

chorale1
5. nov 2010

Dobré ránko,
@cikyta no ved my by sme aj Sisu brali ale tá ide s dobou a nacvičuje pohľady po oveľa mladších 😀 jej nestačí o rok mladší.
@denis19 no to fakt, krásne detičky. a všetky majú také krásne očká, či už Siska, Karolínka alebo Adamko.

denis19
5. nov 2010

@chorale1 jo to máš pravdu...oči mají nádherné...a že siskamá pohled ..to je pravda!!!!! 😀 karasavička 😀

chorale1
5. nov 2010

@denis19 ja ked sa pozriem na tvoju fotku do profilu tak ma stále napadne to isté - bože tá zasa varí a ja tu nečinnne sedím 😀 ked bude sisa zdravá musíme sa už konečne stretnúť, karolínka je daleko inak by sme išli aj ju pozrieť.

denis19
5. nov 2010

@chorale1 se máte ,že jste takto blízko sebe,aspoň vám je veseleji...ale i my se chystáme navštívit Romy a malého Timka....jen to musíme s mnž naplánovat, aby ješte nebyl sníh 😀 😀
Jinak mi slečinka ted usnula a to opet pred snídani,ona holka asi radeji usne, než by mela mít hladíka o minutu déle 😀

denis19
5. nov 2010

@chorale1 jo a bud v klidu, když se večer vrací mnž z práce a ucítí ,že se doma varilo, tak se lekne, že neco oslavujeme 😀 😀 😀 Jak máme karolínku, já ti to varení nejak nestíhám 🙂

chorale1
5. nov 2010

@denis19 vieš čo sme blízko a videli sme sa raz, minulý rok v lete. ale musíme to napraviť. ja zasa varím lebo však čo saa budeme dívať na seba 😀 moj muž je hladoš.a ja varím rada len tiež ako máme adamka tak väčšinou rýchle a dobré jedlá. ale zasa ak nie je navarené svet nespadne a vie si urobiť náhradu 😀 ja idem dať drobca spať za chvíľu, ešte sa baví v kresielku.

denis19
5. nov 2010

@chorale1 no a ten muj prcek usnul a spí jako dudek..nechápu 🙂 muj mnž našel zálibu ve varení, tak mu nevadí,že varím méne a varí on a je to pro zmenu zase neco jiného, než když varím já,ale v zásade je to stejné jídlo, jen on si trochu zmení korení a je to jiné 🙂 🙂 Jen ted už začnu zase postupne varit, neboť budu varit Karolínce..... 😕 jen jsem zjistila, žekdyž ji pripravuji zeleninové pyré z kupované zeleniny, tak se mi vyhází po tváričce a pokud ji dávám skleničkový Hipp tka je to ok, tak asi budu muset začít pestovat bio zeleninu 😲

zefa
5. nov 2010

ahojte
nestíham,dnes mám voľno práčka doprala,káva dopitá..idem do mesta vybavovať....
ja to stále hovorím,že v Heliose miešajú pekné deti,len trochen hyperaktívne...nebojte sa ..ešte budete spomínať ako bolo fajn ked sa moc nehýbali 😉 🙂 ..myslím to v dobrom...aj naši najprv cúvali a až potom išli dopredu 😅 ......ako ja som deti dávala na veľkú fitloptu ked sme boli u našich,deti to mali radi a aj to je jedna z možností napredovania pohybu...máme v rodine rehabilitačnú sestru a ona mi to odporučila,že ved skoro na každom cvičení na to deti dávajú...stačí ich dať na bruško a držať im nožičky a posúvať dopredu,dozadu,sem tam hopsať posediačky 😉

chorale1
5. nov 2010

@zefa ahoj moja. deň voľna a človek nevie čo skôr však? ale idem aj ja dievčence lebo od rána som prd spravila iba sedím za pc. takže idem makať, idem dať do práčky, do hrnca...poobede idem s kamarátkou do mesta na nákupy už aj čo to pod stromček takže chlapi budú gazdovať spolu.pa zatiaľ

lucula73
5. nov 2010

ahojte

@denis19 malému zistili vtedy,že má na nožičkách zvýšený svalový tonus,že ich má moc tuhé,preto sa nevie obrátiť...neviem,či to bola pravda,ale nám pomohli cvičenia... 🙂

a ja vobec netuším,čo dnes budem variť.... 😝

lucula73
5. nov 2010

@chorale1 no o darčekoch mi radšej nič nehovor,každý rok sa chystám že nakúpim čo to v predstihu a nemám ešte pre nikoho absolutne nič 😠

cikyta
autor
5. nov 2010

Ahojte dievčence..... 🙂

kamka17
5. nov 2010

čafte maminy 😉
hlásime sa z domu po prvej spoločnej noci...zlvádli sme ju myslím úspešne, teda poniektorí, lebo ja som nevyspatá, bublinka tak či tak od rána zase len spí a najviac si užil moj drahý, lebo chrápal celú noc 🙄 🙄
ale tak hádam nájdeme nejaký systém a hádam sa naučí poriadne papať z cicíka, nech nemusím tu s fľaškami strašiť každé tri hodiny 😖
a zajtra nám konečne dúfam prídu namontovať vstavanú skriňu, tak to tu aj začne konečne vyzerať ako v rodine s bábatkom, keď si všetko pekne popracem a poukladám na správne miesta 😅 😅

no a fotečky vašich troch anjelikov nemajú chybu, fakt sú nádehrní a Adamko s tými očami 😨 😉 😉

chorale1
5. nov 2010

ahojte
@lucula73 u nás fazuľová polievka a vyprážaný syr. zajtra asi bryndzové halušky. no o tých darčekoch mi tiež niečo hovor. vždy som mala dopredu pokúpené a minulý rok a asi aj tento na poslednú chvíľu.ale mne skôr ide o to že ked príde moja najlepšia kamarátka tak mi vraví že vieš v tom a v tom obchode a ja na ňu čumím že to kde je. tak mi povedala že ma musí zobrať do mesta lebo som mimo 😀 😀 😀
@cikyta dievčence už som myslela že sa neukážete.
@kamka17 ved vy ste šikuľky, vy to všetko zvládnete. mne sa tiež najviac páči ked muž povie - zasa som sa ho... vyspal kvoli malému a nevie ani kedy sme sa krmili. ale to hovoril ked bol adamko menší.a chrápal až ho bolo do druhej izby počuť 🙂

denis19
5. nov 2010

@zefa hopsat po sediačky s nimi, či je tam posadit držet a hopsat???dikas.

cikyta
autor
5. nov 2010

@kamka17 ahojky.........Tak ste zvládli prvu spoločnu noc. Je to teraz všetko také strašne,viem. A ver,že ešte si možno aj 2-3 krát trošku poplačeš,ked sa toho na teba vyruti vela teraz doma,ale potom ti pojde všetko hladučko,ako po masle...nájdete si spolu system,svoje rituály a bude to už len lepšie 😉 Sem tam zapriahneš chlapa-aby mal dôvod v noci chrápať a bude 😉
Ponukaj Paulínke do nemoty cicík a hádam mu príde na chuť a bude ťahať o dušu bambulka 😉 Cim bude väčšia,tým jej to pojde lepšie. Bude silnejšia a bude to fajn 🙂
No a keby aj nie.....už nejako dobojujete s pomocou ohrievačky tých pár mesiačikov 😉

Dnes spal s nami zase muž v spálni a noc to bola...........plná hrôzy. Furt bola Sisa hore,furt revala.Dokonca sa v spánku postavila aj so spacím vakom na manželskej postely a kebyže ju muž nezachytí v poslednej chvíly,tak by letela šípku dolu na podlahu 🙄

cikyta
autor
5. nov 2010

Tak mužovi idu 17.12.operovať tu ruku a vraj 2 týždne sa ani nenaje,lebo mu ju nejak zafixuju ku telu. A že ho mám dávať cikať. 😀
No tak prinajhoršom sa Sisa podelí o plienočky s ocinkom 😅

domcek
5. nov 2010

@cikyta a co druha ruka tu nebude moct pouzit.?! 😀 😀 😀
Hadam Sisa plienocku pozicia. 😉
Inac ti chlapi su asi vsade rovnaki moj tiez frfoce ze je nenaspaty a este len lahne na vankus a spi a mi este velka zabava min. 2hod. Tuto noc sme sli spat o 23,45. A do rana sme boli este 4x hore. A ja mam byt naspata.... 😅 😝 😀

cikyta
autor
5. nov 2010

@domcek No dá sa použiť,ale velmi málinko,lebo moj muž je pravák a idu mu operovať práve tu pravu ruku a ešte je tu jedna vážna skutočnosť:
-Je to chlap...
Takže v tom príde to bude prežívať minimálne tak,akoby mu amputovali obe ruky 😅

(Ale nie. Vtipkujem....ale aj tak...) 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre