Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lenulka34
20. jan 2011

@mariajuraj cele to trva asi 3 mesiace ..... musis mat najprv schvalenie od poistovne to trva asi tak do mesiaca .... a potom ta nastavia na hormonalnu liečbu co je vlastne cely jeden cyklus ..... na zaciatku sa tam nechdi casto az po nasadeni druhych hormonalnych injekcii sa tam chodi asi kazdy stvrty den .... cenovo je to podla mna individualne zalezi aky mate problem ... u nas bol problem u manzela a aj jemu bol robeny zakrok a ten sa hradil uplne cely a myslim ze to bolo okolo 1500 €

zuzanka7834
20. jan 2011

@zubrienocka jasne, ze sa Ti to mohlo podarit 🙂 A este budes aj najvacsia frajerka, ze Vam to vyslo bez lekarov 😉 Moj kolega nemohol mat dietatko asi 4 roky, potom sa dohodli, ze pojdu do Heliosu, aj tam isli a pri druhej navsteve uz bola jeho zena tehu - a to jej este ani nic nerobili, mozno zapracovala psychika 🙂 Vtedy to nevedeli este ani v heliku, lebo to bola len na folikulometrii a otehotniet musela tesne predtym 😉 😉 😉 Drzim vsetky paste 🙂
Ja som PN, lebo som este stale chora. Tak minimalne do stredy ostavam doma, hoci chcela by som aj dlhsie. Uvidim, co na to sef, budem mu musiet zakaslat do telefonu 😉

surviver
20. jan 2011

@domcek to akože fakt takto vam Stellka spava? moja,tak sa drž,neboj bude Ti to pripisane v nebičku k dobru 😉 ,ved ona sa za chvilu nauči aj spinkat a Ty si oddychneš...už nech je nedela 😉

surviver
20. jan 2011

@zuzanka7834 no tak len pekne nožky vyložit,zakašlat na šefa 😉 a bude dobre 🙂

cikyta
autor
20. jan 2011

@domcek Sisa zdraví Stellku a mrká na nu s vetou:
-Máme svoje tajomstvo 😉

Oni budu snád sestry ! 😠

zuzanka7834
20. jan 2011

@surviver Jeeej, akurat kukam, ze mas termin na 18.8., aj ten moj kolega, co som o nom pisala Zubrienocke ma taky isty termin 🙂 🙂 🙂 To bude super, letne babatka 😉
Ja sa snazim oddychovat, aj ked nie vzdy sa mi da lezat s vylozenymi nohami, ale aj tak dufam, ze Vas budeme nasledovat 😉

domcek
20. jan 2011

@cikyta, ze zdravime sestru. 😀
Konecne sme zaspali jasne, ze si musela trochu cicnut.
Bola tu svokra tak jacala ako najata, svokra ju chcela zobrat a ta len na mame nalepena.
No isli mi bubienky krasknut.
Sa mi herpes nad perou robi ...to preto ze idemer buduci tyzden na ten ples coooo..??? 😠 🙄
@surviver aj ja sa velmi tesim na nedelu. Stellka sa chce asi zbavit maminky.
Ale zato kilecka idu dolu aj ked do seba rvem cokoladu ako najata... 😀 😝

liviaf14
20. jan 2011

@domcek ty herpes a mne, vždy keď sme šli na ples, alebo aj pred našou svadbou, sa vždy všetky nechty dolámali, aj keď dovtedy som mala pekné dlhé, to bolo ako naschváľ vždy..... poznáme 😀

domcek
20. jan 2011

@liviaf14 no vsak krasavica s herpesom 😀

zefa
20. jan 2011

ahojte
okrem boľavej diere po zube ma bolí komplet celé hrdlo,nedá sa mi prehltať,tak som si dala olejový zábal aj Samkovi,pretože je chorí ...no dvaja marodi 😝
ahojte nové tehule a snažilky...kľudne sem chodievajte,budeme radiť a síííílno držať palce 😉
@zuzanka7834 asi som nepostrehla...už si po IUI čo IVF...každopádne držkám palce 😉

liviaf14
20. jan 2011

@zefa skoré uzdravenie obom 😉
@domcek zamaskuješ a bude 😵 😉

lienika
20. jan 2011

@zefa a nám práve dnes prvý zúbok vyvkukol 😀

zefa
20. jan 2011

@lienika jéééj...starý odišiel a nový prišiel 😉 🙂

lienika
20. jan 2011

@zefa len dúfam, že s ďalšími našimi už tebe žiadny neodíde xixi 😀 😉

fopardi
20. jan 2011

@lienika gratulujem k zubku 🙂

lienika
20. jan 2011

@fopardi ďakujeme..už som myslela, že sa ho nedočkám 😀

lienika
20. jan 2011

@fopardi ďakujeme..už som myslela, že sa ho nedočkám 😀

fopardi
20. jan 2011

@lienika ale neboj určite by raz vykukol 😉

lienika
20. jan 2011

@fopardi 😉

fopardi
20. jan 2011

@lienika nym už vykukol 5 zub 🙂 akuše až až dnes som mu davala sušienku a chcel si odkusnuť a tak ma kusol do nechta že až 🙂

fopardi
20. jan 2011

@lienika jej už ju davaš na nočnik ? ja som ho ešte ani nekupila 🙂))

lienika
20. jan 2011

@fopardi davam ju tam zakaždým keď ju prebalujem, už sa tam stihla pár krát aj vykakať a skoro stale sa vyciká....tak som rada, že sa jej na ňom páči a neťaha sa mi z neho preč 🙂

fopardi
20. jan 2011

@lienika no asi sa budem musieť už po nejakom aj ja pozrieť eln neviem či mi z neho ta moja stihačka neutečie lebo u nas prebalovanie prebieha velmi komicky 😀 😀 😀 vid album nieje tam pofoteny pri preblovani ale to lozenie po čele postele je rovnake ako ked s aprebaluje a ležanie na chrbte mu nič nehovori 😀

denis19
21. jan 2011

Dobré ránko devčata........nejak hodne jste tu toho popsaly, tak ve volné chvíli dočtu,lel teda nevím jak to deláte,ale mne už pri té naší cácorce nezustává na nic čas.....je sice hodná, nebrečí,ale neustále vyžaduje nové činnosti a zábavu a mamince dochazí inspirace......snad se to zlepší......hrozne by chtela, jako cácorko, už lézt po čtyrech,ale bud neví jak na to, anebo má ješté slabé svaly...jedno z toho a dobre se na to rozčiluje!!!!
Jinak dietujícím držím palec, novým zoubkum gratuluji a všem nemocným preji brzké uzdravení a kucharkám ať nevyhorí 😀

chorale1
21. jan 2011

pekné ránko,
dva dni som tu nebola a vidím že mám čo čítať 😉 tak idem na to kým drobec spí.

liviaf14
21. jan 2011

dobré ránečko babiny 😵 my ideme s drobcom variť, ale nakuknem ešte 😉

kamka17
21. jan 2011

servuste bambulky... 😎 😎
tak my trochu spíme už asi hodinku, tak sa snažím tiež konečne aj variť, hádam sa mi podarí dovariť v kľude...a treba mi dnes aj upratať...hihi, sa mi snívalo, že ste ma tu sfúkli, že však načo upratovať...ale tie chumáče prachu predsa len treba nejako odstrániť a bolí ma chrbát, aby som sa pre každý jeden zohýňala 😅 😅 😅
@fopardi my už nočník máme, chceš, požičiam 😎 😎 ale je taký bordový, tak aby Matúškovi nevadila babská farba 😕 😕
a včera na rehabke nás teta pochválila, ani sme neplakali a aj krásne robila čo bolo treba...len mne sa taaaaak nechce s ňou doma cvičiť...ale musím, lebo fakt keď človek vidí, ako sa potom to bábo krásne hýbe, no radosť dívať sa

lienika
21. jan 2011

pekné trošku primrznuté ránko prajeme 😵

kamka17
21. jan 2011

tak mi stihla zhorieť cibuľa v zápraške 😅 😅 😅 😅

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liviaf14
21. jan 2011

@katarina33 my Sofia 🙂
prečo sa mne chce spať vždy vtedy, keď moje dieťa srší energiou, snažím sa ho uspať, ale kašle na mňa a ja by som si tak pospala, sme hore od 4.30 😅 😕 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre