Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lucula73
16. feb 2011

@fopardi 😀 ,presne toto isté robí moj,asi mesiac,nikdy to predtým nerobil,vyberie,popzerá a naspať sa dostane máločo,skončí to na zemi alebo oblečku 😝

fopardi
16. feb 2011

@lucula73 ved to ti poviem a to jedlo -pomixovane čiže mäso je tam nadrobno tak ked to chcem nejako rukou akože striasť nech to ostane v kuchynit ak sa to začne šulkať-no nezbaviš sa toho ani po prezlečeni vždy to kedsi nachadzam

lucula73
16. feb 2011

@fopardi no poznám.....aale našťastie obed vyberá málokedy,aj to vačšinou až ku koncu a to už asi nechce,tak mu nedávam viac.....ale pečivo a ainé veci vyberá furt.... 😉 ,máme všade omrvinky,aj prilepené,ale kašlem nato,celý deň by som to musela čistiť

fopardi
16. feb 2011

@lucula73 joj a po chlebiku sa musime tiež prezliect lebo ma všetko prilepene na zadku

domcek
16. feb 2011

Ahojte, tak ja sa hlasim , ze sme doma po lyzovacke.
No a ako som predpokladala tak lyze som vydela len stat v kute.
Hned v pondelok som ochorela. Vcera zimnica, kasel no proste super dovolenka.
Tak som skoro s chaty ani nos nevystrcila. Dnes mm poupratoval celu chatu, pobalil veci,
a mna s detmi len nalozil do auta.. 😅

fopardi
16. feb 2011

@domcek bože dalšia čo ma dovolenku nič moc no baby asi vam nebolo sudene ☹
ale si podarena že ta naložil do auta 🙂

no idem ja sapť tak sa majete zajtra kontrola u chirurga uvidime čo povie

domcek
16. feb 2011

@fopardi no aspon, ze sme z domu trochu vypadli. Ale dalo by sa povedat...ze chrchlecela rodina... 😀 😀 😀
Dobru noc
Idem aj ja spat, zajtra uz ide polovicka do prace tak sa musim poliecit.

cikyta
autor
16. feb 2011

@lucula73 U každeho trvalo odučanie 3 dni. Nikdy nie menej,ani viac,tak sa toho nejak držím,ak začneme piatkovou nocou... 😉
dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

lucula73
16. feb 2011

@cikyta tak držím palce 😉
@domcek tak sa pekne lieč...my sme boli v tatrách ani nie 24 hodín 😝 😀

dobrú nocku

surviver
17. feb 2011

ahojte babulky 🙂 ...prajem pekny dniček a hlavne nech su choroby rychlo preč,pekne sa všetci poliečte 😉

liviaf14
17. feb 2011

ahojte babule 😵
tak ja som 2 dni nevidela poriadne koníka, cez den sme nemali elektrinu, čosi nám robili s vedením na ulici, no iný absták som mala bez netu 😀 drobec mi teraz spinká, tak skúsim vás trošku dočítat........

@domcek gratulujeme k chodeniu, dúfam, že vás aj my čoskoro dobehneme 😉

inak celkom dobre náš bobo spinkáva posledné noci, len nech mu to vydrží čo najdlhšie 😎

lucula73
17. feb 2011

ahojte

@liviaf14 ahoj,no absták poznám 😀 🙂
ani my nechodíme sami,za jednu ruku,aj popri gaučoch,nábytku prejde,ale bojí sa pustiť,aj pošpekuluje a potom si sadne 😀
inak aj my celkom fajn spávame,klop,klop,neviem čo sa stalo,ale posledný týždeň je to celkom fajn,nech mu to vydrží aj ďalej 😉

liviaf14
17. feb 2011

@cikyta držím palce k tomu odúčanie od MM, ja to zrealizujem tak cca za mesiac, že úplne odstavím. ráno mi drobec už pije celú flašu mlieka, normálne si sám pýta a tahá flašu k sebe, rýchlo si zvykol. večer som mu dala trošku iba raz a dokojili sme potom, tak zatial večer iba kojíme a zaspí pri tom. ale asi mu jeden večer už nedám cici a hotovo. lebo s ním to postupne večer nejde.

liviaf14
17. feb 2011

@lucula73 no len zajtra je spln, tak sa už teraz bojím ako bude buvat, lebo na neho má spln vplyv každý mesiac úplne od narodenia ☹

lucula73
17. feb 2011

@liviaf14 no som zvedavá,to som nikdy nesledovala,či je spln alebo nie 😕 ...ale snáď bude dobre hajať 😉

liviaf14
17. feb 2011

@lucula73 vždy v teleráne to hovoria, a veru moj malý býva vtedy hrozne zlý v noci. fakt to sledujem, odkedy sa narodil. na mna to vplývalo niekedy v tehotenstve, ale len niekedy, nie pri každom splne. tak sa to odo mna asi naučil 😀
aj my chodíme okolo nábytku, v ohrádke sa púšta a len tak si stojí bez držania ale na zemi sa ešte bojí pustit sám.

lucula73
17. feb 2011

@liviaf14 no aj náš sa už párkrát pustil a bum bác....a revy 😠

liviaf14
17. feb 2011

@brmbolcek pozerala si si tú manducu? na tej stránke boli celkom dobré fotky 😉

liviaf14
17. feb 2011

@lucula73 náš niekedy trucuje a v sede švacne hlavu rovno o zem a buchne si nos, je to prípad malý 😕

cikyta
autor
17. feb 2011

@domcek To mi luto,že vám takto dovolenky dopadla ☹

Neviem,ako odučim od cecku Sisu,kedže to nesmiem byť doma aspon večer a tu nemám kam isť. Dokonca ani 80 km ku mame niemožem isť,kedže nemá záujem o nás. Dnes mi po 100 rokoch onámila,že neprídu ASI na Sisine narodky,že neslubuje,ale je to tak...............
hm nič nove. Ja som ani nečakala,že by mala babka o vnučku záujem aspon na narodeniny. Naša teda nie. 😔

brmbolcek
17. feb 2011

pekne zdravime a zelame vsetko dobre a nech zle obchadza co najdalej

krasny dnik 😉 😉 😉

lucula73
17. feb 2011

@cikyta
a nechceš prísť ku nám? máme postelí dosť,aj koníka máme 😀

cikyta
autor
17. feb 2011

@lucula73 Juj dakujem za pozvanie,ale chcem byť poblízku,aby som v prípade dlhotrvajuceho poplachu mohla zasiahnuť skor,ako sa mi dcerka zblázni z revu 😅
Ale v lete možme vybehnuť do ZOO a urobiť si príma výletík 😉

lucula73
17. feb 2011

@cikyta no škoda....a do tej zoo sa tu chystáte viaceré..len keby ste sa zhodli,tak by sme mohli mať fakt superstretko 🙂

cikyta
autor
17. feb 2011

@lucula73 🙂 Ved do leta daleko. Dohodneme sa ešte 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
17. feb 2011

@katarina33 Idem to urobiť tak,že všetko kojenie vypustím,cecky zalepím a povolím len pri obednom a nočnom uspávaní....pretože jej urobiť 2 zmeny naraz-akože zostať bez cecku,a zaspávať sama (čo sa nikdy nestalo) je moc....Ak sa to do nedele neosvedčí,na další výkend vypustím aj tie dve uspávadlá.

jennys
17. feb 2011

Ahojte kočky, hlásim sa po dlhšom čase. Nestíham, chodím občas do dvojičkova ale ani to nestíham. Chlapci ma nielen že vyciciavajú ale aj nočné spanie sa totálne pokazilo tak skúšam kadečo a cez deň doma spia ale kým ich uspím tak to trvá a kým uspím druhého prvý sa mi zobudí a už mám po oddychu. Lucku mám doma zasa v škôlke ochorela a to bola tyzden v škôlke po mesiaci ale ideme riešiť inú škôlku tak uvidím lebo tie učky čo majú tak o ničom a dokonca tam nechce chodiť a my nevieme prečo. Malí sú inak zlatí začínajú sa plaziť.

jennys
17. feb 2011

a teraz si vás idem trochu počítať, uvidím koľko stihnem.

kamka17
17. feb 2011

pekný večer prajeme..teda bublinka už spí, tak prajem aj za ňu 🙂
včera sme na očkovaní dopadli že super, trošičku boli revy, ale potom žiadna zlá reakcia, tak tá trocha stresu dopredu sa asi vyplatila 😅 🙂 boli sme potom aj na prechádzke s Timurkom, streli sme aj Mateja...no chlapi sú to teda riadni
@jennys výraz "učka" ma pobavil, to som veru asi od ZŠ nepočula 😅 😅 🙂 držím palce, nech sa vám podarí vybaviť novú škôlku s tými správnymi učkami 😉 😉 a drobcom odkazujem, že nech sa trošku zosynchronizujú, aby si si pri nich mohla aspoň trošku oddýchnuť 😉
@cikyta držím silno palce na víkend a prajem pevné nervy 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre