Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

liviaf14
27. mar 2011

ahojte 😎

@fopardi aj náš včera pospal 3 hodinky vonku, ja som trocha oddychovala. teraz už spí hodinku, už bude vstávať, som trošku poupratovala, poobede máme návštevu 🙂
sa smejem od rána na predpovedi počasia, malo pršať aj včera aj dnes, včera u nás ani kvapka a od rána dnes svieti oskar 😀

fopardi
27. mar 2011

fiiiiiiha a tu čo sa stalo ???? čo ste popredali pc ? 😀

fopardi
27. mar 2011

@liviaf14 no u nas včera velmi fualo a rano bolo nasnežene a teraz ??? svieti slnko takže u nas predčasny apríl

liviaf14
27. mar 2011

@fopardi fíha, snežilo ? brrr, ja už nechcem zimu 😝

fopardi
27. mar 2011

@liviaf14 ved ani ja najradšej by som bola keby už len slnko svietilo už teraz by som vytiahla sedenie na terasu napustzila bazen malemu a nech sa člapka

liviaf14
27. mar 2011

@fopardi ja takisto, terasa a bazénik 😎 😎 😎 😎

zefa
27. mar 2011

pár fotiek detí
že terasa a bazénik.júúúúj

chorale1
27. mar 2011

ahojte,
nejak nestíham ešteže bol víkend tak ste toho moc nenapísali 🙂 ja som tiež ráno pozerala ako je krásne a hlásili dážd a sneh, a aký krásny deň sa vykľul. až na večer u nás 😒 o 19,30 krpatý zaspal za polhodinu vyspatý a doteraz robí hlúposti. pritom sa mu chce spať ale miesi sa. som mu počítala 4 sekundy vydrží na jednom mieste 😠
idem pozrieť tie topánočky čo survi s fopi rozoberali. pa dobrú noc

jennys
27. mar 2011

@zefa zlatí a aké pekné tortičky mali...
Ja som bola dnes konečne na zumbe, no paráda a od utorka už idem znova začať behávať, sa teším 🙂 🙂 🙂

lucula73
27. mar 2011

kuk 🙂

veru dievčatá,ja tiež absolutne nestíham,neviem čo skor.....akurát som doumývala podlahu,lebo malý ju celú dočmáral ceruzou 😠
A to počasie ani nevravte,vonku akože krásne a vyjdem von a normálne zima...aspoň u nás 😠

brmbolcek
28. mar 2011

pekne pondelkove ranecko 😉 😉 😉

po dlhsej dobe hlasim , ze vas pekne zdravim 😎 😎 😎

nestiham kuk do zadu , tak v rychlovke co u nas noveho , boli sme ockovat , a boli sme vyborny skoro vobec bez placu iba do tej druhej nozicky sme par slzicok vyhrkli ale tatinko pritulil pomojkal ja som sa prihovarala a islo to super, Vazime 6kg, a mame zacat s mrkvickou , tak sme hned v nedelu dali a Dianka si vzala normalne moju rucku v ktorej som mala lyzicku s mrkv. a dla si ju do ustociek tak jej chutila .... ale inak sme stale na MM...
inak sme stale vysmiaty 😀 😀 😀 , vyskereny 😀 😀 😀 no uzasne sa smejkame 😵 😵 😵 😵 a dobrucky sme , som veru necakala ze budeme mat taky vytuzeny pokladik domka 😉 , som velmi rada ze sa mame 😉 😉 😉

vonku okolo domceka je stale co robit tak sa bavime ......

@kamka- ako sa vam dari ?

@surviver - ako tehulka, mamulka , uz viete co cakate ?

@orsulka- ako sa vam dari dvojmamina ? kojime sa , posluchame sa ? 😅 😅 😅

ostatne pekne zdravime ak by sme na niekoh zabudli tak od A po Z 🙂 🙂 🙂

zelame krasny dnik a vela vela slniecka 😎 😎 😎 😎 😎 nas spuntik menom Dianka vam posiela koopec usmevuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fopardi
28. mar 2011

@zefa bože aki su už velky baby ja sa taaaak tešim na letne stretko dufam že sa zideme všetky 😉
no u nas vyzera dnes celkom peken tak idem asi umyť nejake to okno kym maly spi lebo velka noc sa bliži a u ma okna jak na fabrike hamba hamba 😅

lucula73
28. mar 2011

@fopardi pekné prirovnanie... 🙂

kamka17
28. mar 2011

pekný deň prajem všetkým... 😎 😎 😎 😎 😎
ja dnes konečne sa cítim aj normálne, lebo celý víkend som bola taká chorá, že až a dúfam, že to bublinka po mne nechytí 😅 😅 minulý týždeň sme behali po všetkých možných kontrolách, samozrejme všecko v poriadku a som rada, že toto kolo máme za sebou...jo a boli sme aj na poradni, tak to bolo 59,5cm a 5220g... takže @brmbolcek sme trošku ľahší od vás, ale však my vás dobehneme 😀 😀 no a asi si môžme ruky podať, lebo tiež si závidím, aké dobré deculo sme vyfasovali v tej nemocke 😎 😎 do žiliny na prechádzku sa nechystáte..lesopark a tak?? že by sme konečne zoznámili tie naše herečky...a ako pokračuje dnes mrkvička?? my si ešte dva týždne počkáme a potom sa do toho tiež pustím 😕
@fopardi tiež už sa neviem dočkať, kedy vás všetky naživo uvidím, dúfam, že sa nazbierame a bude nás celá tlupa 😀 😀
@cikyta Silvinka na fotkách ako tradične nemá chybu 😉 😉
@zefa tortičky vyzerajú mňam mňam...veru by som si dala...a malí sú zlatí 🙂

liviaf14
28. mar 2011

ahojte všetky 😎
@zefa máš krásne detičky, aj tortičky vyzerajú fajn 😉

@fopardi moje okná vyzerajú podobne ako si napísala 😀 nechceš prísť umyť aj moje? 😀 ja sa do nich pustím tiež, len nech sa ešte troška oteplí......

@kamka17
@brmbolcek krásne miery majú malé babuľky, len tak ďalej. to je super, že mrkvičku tak krásne papáte. ten prvý smiech si pamätám aj ja u nášho drobca, od toho pol rôčika je už sranda s deťmi, ako pekne reagujú, človek sa s nimi už zabaví, už to nie je také malinké bábätenko ako na začiatku 😅 😵

zefa
28. mar 2011

ahojte
ďakujem za pochvalu detí a toriet..som sa vyhrala trochen(aj s deťmi aj s tortami 😅 😅)
baby ,dnes nám prišli tie korčule...no amen tma..zatiaľ trénujeme na koberci 😀 😀 😀 ..a potom mi držte palce keď pôjdem s nimi von 😝 😝

fopardi
28. mar 2011

@liviaf14 ja rada umyvam okna len keby som mala viac času už mi tak chyba vona poprataneho celeho domu ked som stihla vypratať všetko v jeden den umyť všetky okan +prach +prezliecť periny+podlahy +poprať a ta vona v celom dome -tu tak milujem no takto sa nejake to umyte okno aj strati pri tom všetkom ked len ked mam čas tak raz urobim to inokedy ine
ale ved nemožeme mať aj deti aj perfektne popratane všetko no nie 😀

lucula73
28. mar 2011

@zefa tak veľa šťastia 😉
@fopardi presne toto som si včera povedala,že všetko naraz upratať a potom sa chvílku tešiť...ale u nás vydrží upratané tak max. 1 deň 😠 😀

zefa
28. mar 2011

@lucula73 to ste dobrý..u nás tak 2 hod....najkrajšie je tu upratané keď večer zaľahnú 😅 😅 😅 ..a čuduj sa svete do rána to vydrží 😅 😅

lucula73
28. mar 2011

@zefa myslela som povysávané a umytá dlážka...o hračkách ani nehovorím............ 😠
A vysávam každé ráno,hneď po raňajkách...potom na to kašlem.... 😝

chorale1
28. mar 2011

@lucula73 no ja som tiež po raňajkách vysávala teraz len rýchlo zametiem pod mladým pánkom a končím 🙂 nechce sa mi vysávač nosiť z chodby do kuchyne 😒
@fopardi milujem vôňu a čistotu uprataného bytu, len ked teraz tá čistota vydrží chvíľu 😖
jóój zajtra už má byť krajšie a dalšie dni ešte krajšie 😎 ja sa tak teším, dnes som sa bola dať aj ostrihať a melír na hlavu dať tak som nový človek a cítim sa lepšie 🙂

cikyta
autor
28. mar 2011

@zefa Krásne tortičky,krásne detičky.......a Nancy aké dlhé vlásky ! Ja odpadnem 😅

fopardi
28. mar 2011

baby ved ja som vam skoro zabudla napísať maly nam začal chodiť - aj ked ešte sa uuuplne sam nepusti ale ked mu pustím autíčko tak sa rozbehne a urobi par krokov 🙂

cikyta
autor
28. mar 2011

@fopardi Gratulujem ! 🙂

Dobruuuuuuu

liviaf14
29. mar 2011

čaute 🙂

@fopardi tak to ste šikovní, že už skoro chodíte. my až teraz v 13,5 mesiaci konečne. drobček sa nejak bál pustiť sám, tak opatrne sa ma držal, alebo niečoho naokolo 1 rukou a už konečne týždeň chodíme. tak sa tešíme a ja naberám kondičku pri ňom, normálne za ním nestíham 😀 😝
ja mám pocit, že nemám vôbec upratané, nič nestíham, len úchytkom čo-to, a presne, keď to nie je naraz všetko, tak to nie je ono 😕

brmbolcek
29. mar 2011

pekne ranecko 😎 😎 😎

tak dnes mame krasny den pred nami a dokonca aj slnecny 😎 😎 😎

@kamka- mate super miery , 😉 😉 😉 ze nas deli par dni od narodenia a par g..navyse ci cm... na tom nezalezi , mensie deturence dobehnu skor tie vacsie ,, a u nas je hlavne to ze su nase herecky zdravucke a ze im chuti mnam mnam 😉 😉 🙂
..a mrkvicka ide vyborne 🙂 🙂 🙂 velmi nam chuti 🙂 🙂 🙂 co sme velmi radi , no zatial sme na zeleninke avsak postupne budeme pridavat aj ostatne mnam, mnam 🙂 🙂 🙂

...a stertko v lesoparku juuuuuuuuuuuj to by som brala ale ako na potvoru to v zivote chodi dnes predavame auto , tak nemam povoz sa ako dostat do za...... ale neva ved uz sa pracuje na druhom 😉 😉 😉
..ale Paulinka rastie ako z vody 🙂 🙂 🙂

... inak mi nechceme vobec sediet ideme rovno na nozky a chodit chodit chodit az sa bojim aby som jej nezatazila klbiky ...... no neviem ci pouzit pavuka sa mi to zda akosi skoro a mozno ani nie , no neviem

.... a mi nemame este ani jeden jediny zubok na obzore 😖 😖 😖 😅 😅 😅

@liviaf14- svatu pravdu mas moja, a dakujeme za pochvalenie mier ....

@fopardi - supeeeeeeeeeer, ze chodenie, tak si nachystaj dobre krize aby si pobehovala v tych zaciatkoch za malym 🙂 🙂 🙂 a coskoro ta bude vodit on za rucicku 😀 😀 😀 😀

🙂 🙂 🙂 zelame krasny dnik 😵 😵 😵 😵

fopardi
29. mar 2011

@brmbolcek kríže momentalne su ko takže amen tma ☹ väčšinou maleho nosim na lavej ruke a tak ma boli cela prava strana od pleca až po kríže

romy01
29. mar 2011

fopardi - gratulujem drobec je sikulko. A veru uz aby si si nachystala oci aj na zadku - teda aspon u nas to tak bude musiet byt, lebo toho mojho drobca zaujima kazdy kablik kazda dierka - hlavne v zasuvkach a pod.

Inak nas drobec ma zas zapal uska - uz treti raz, tentokrat mi ale na pohotovosti dali lieky co nezabrali, krpc mal cely vikend teploty od 38,5 do 39,3 a v pondelok mu dokina musela zmenit lieky. Lenze sa nejak nedobre dali dokopy a maly je cely vyhadzany a tak som s nim zas dnes lietala - vraj to vypada na nejaku alergicku reakciu ale chudatko ma celu hlavu vysypanu a zapalene to ma no ide ma porazit a to vsetko kvoli nie dobre ohriatemu jogurtu a chytenemu hrdlu. Zda sa ze nas krpec bude mat tie uska chytene pri kazdom prechladnuti, vraj ma tak predisponovane usne kanaliky a musi z toho vyrast. Asi budem musiet pozbierat nejake babske recepty co robit ako prevenciu pri prechladnuti a tak aby sa tie uska nezapalovali. Nechcem aby mu furt pchali antibiotika a potom mal taketo alergicke reakcie.

surviver
30. mar 2011

Ahojte babulky 🙂

ja akosi nestiham ,ale to nie je nič nove a vidim,že sa tu piše menej,tak asi sme na tom všetky rovnako.. 😉 ...dnes som bola na poradni a drobec je ok,len sa mam viac šetrit...ešte stale nevieme čo to bude 😕,ale nam je to aj tak jedno,len nech sme zdravi 🙂

brmbi a kamka pekne miery mate len tak dalej 🙂 ...pekne ich krmte babiky

fopardi blahoželam k chodeniu 😵 a malo padov prajem....

lucula73
30. mar 2011

pekný dník 🙂

@surviver ahoj mamina 😉 ,veru,hlavne nech ste zdraví,úplne jedno čo to bude,aj keď verím,že holčička by potešila 🙂
@romy01 moja kamoška má presne tento istý problém so synom,vkuse vkuse zapálené ušká a to už má 4 roky......nakoniec malému dávali do ušiek akési trubičky,či čo,trochu to pomohlo,ale občas to ešte chytí,povedali im,že z toho musí vyrásť 😒 ,takže asi len vydržať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre