Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
4. jan 2010

Katka-zatial furt nič ☹

surviver
4. jan 2010

luculka,Dr. povedal,že ešte uvidi či sekcia,či normalne,ale chce aby som už bola v nemocke...nachystana 😉

domika9
4. jan 2010

katarinka ja mam toto už 3x teraz som mala asi 4týždne pokoj a znovu je to tu tak ma to už serka skusim sa ho opytať na tie probiotika čo si napísala
survi a prečo sekcia ? alebo len tak ak by sa melemu nechcelo ísť vonku?
ciky u nas je to ešte o čosi horšie všade je to na kr. rukav a u nas ešte kde- tu sneh u nas sa to vobec neda predvídať ale asi bude stačiť ked kupim jednu flisovu a ked ho dam do zavinovačky a ešte prehodí cez neho deku tak to bude možno stačiť a u nas sa s babom nechodí vonku až po krste čo bude asi cca 3-4 týždne po narodeni to už bude maj tak uvidíme prinajhoršom dokupime po narodení

cikyta
autor
4. jan 2010

Domi to fakt? Po 3-4 týždnoch 😕 Fíha.
My sme boli týžden v nemocke,potom domov a myslím,že ked mala 10 dní sme išli von-bolo proste krásne letne.Inak by sme nie.

domika9
4. jan 2010

no ciky a to tu nepoznam nikoho kto krstil po 3 týždnoch väčšinou je to mesiac , a pokial nieje male pokrstene tak sa nechodi ku nemu ani na navštevu

cikyta
autor
4. jan 2010

No toto 😅

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
4. jan 2010

katarínka ja som nevedela čo je to vytok -samozrejme taky normalny som mala ale toto som nepoznala ale čo už v tehotenstve je to bežne tak s tym musím bojovať
ciky na niečo je to aj dobre predsa budem rada nejaku dobu že sa mi nehrnu ludia do domu a že mam aky taky klud určite budem mať robotu s drobcom a nieto ešte robiť hostinu pre navštevu

lucula73
4. jan 2010

nakukla som,či sa domček neozvala....no ju si tam asi hneď nechali..

ciky - no už ma to trochu prešlo,ale začínam mať pocit,že mne tu nik s ničím nepomože...ja vysávam,brucho ako kameň tvrdé a moj mm sedí na gauči s vyloženými nohami...že však to nechaj,on povysáva,pričom som to už dva dni hovorila,že treba povysávať..no neporazilo by ťa?ešte k tomu som zase chorá,mám chytené dutiny,lebo ten penicilín mi pred mesiacom vobec nezabral...hlava ma bolí ako koňa,no idylka u nás... ☹ ešte že mám Veroniku,tá prišla za mnou,že chce handru,že ide poutierať prach,ostala som ako puk kukať... 😉

wolfskinka
4. jan 2010

vraj to nic neni len nejaka mykoza a dali mi na to vaginalnu mast, tak dufam, ze to zaberie

domcek
4. jan 2010

lucula som tu vraj este pockame. Placenta uz pomaly dosluhuje ale vraj este tyzden vydrzime.
ALe buduci tyzden to isti.

lucula73
4. jan 2010

domcek,tak super,ale myslím,že by už mohla ísť von...

domcek
4. jan 2010

Veru mohla. Som sa zaprisahala, ze buduci tyzden v pondelok ma uz domov nedostanu.. 😅

lucula73
4. jan 2010

domcek 🙂
len aby ťa to nechytilo skor.....

domcek
4. jan 2010

ved to... 😅

wolfskinka
4. jan 2010

domcek no ty to uz mas tiez zapar ...xixi

tu mast co mi dali jenamazol mali ste to niekto, su tam len 3 aplikatory na 3 dni ... sa mi to zda dost malo

cikyta
autor
4. jan 2010

Domika-ved návštevy chápem.Tie ani u nás hned nechodili,ale na vyvhádzku sme utekali hned-aj na odporučenie dr.skrz žltačku.
Lucul-viem uplne presne o čom píšeš. ☹ To prejde uvidíš.Raz to pochopí.Nič netrvá večne a bude fajn 😉 Aj ked... 🙄
Domcek-takže takto 🙂 Už sa tešíme!

domcek
4. jan 2010

lucula inac ja som takto dopadla na vianoce aj Silvestra. Moj mm knizka v ruke a taaazky veget vraj v sobotu "SATO" umyje a povysava...
No isto.SIce som potom skoro zomrela ale urobila som to. Teraz zasa treba vysavat a zasa bude asi "SATO" fungovat..

wolfskinka
4. jan 2010

tak ja nevysavam ani dlazky neumyvam ... zakazali mi robit cokolvek, takze teraz si domace prace vychutnava moj muz, ja len varim a zehlim a periem a ostatne je na nom ... aspon sa nauci, cely zivot mu stale ktosi skakal okolo zadku, najskor mamicka a teraz ja, tak teraz nech zacne trosku skakat aj on okolo mna 😀

inac mi zakazali aj cvicit na poradni, vsetko mam zakazane .. prisny pokoj

domcek
4. jan 2010

wolfi vsak moj je nauceny ale to musim opakovat tak 3 dni a potom spravi a mna to rozculuje.
No idem sa natiahnut som bola na nohach cely den.
Majte sa zajtra sa ohlasim.

cikyta
autor
4. jan 2010

Domi-máme rovnako hluche polovičky 😀 3 krát povieš,lebo ASI nepočuju a potom sa ešte hlboko urazia 😀

wolfskinka
4. jan 2010

ciky tak to aj ja si niekedy pripadam ako keby som mala doma papagaja ktoremu musim vsetko opakovat stale dookola
domcek pekne oddychuj, ja varim segedinsky ale je malo kysly , malo kysla kapusta tak neviem co s tym a navyse este aj malo kapusty sa mi zda, neodhadla som

cikyta
autor
4. jan 2010

Domika-šupla som 3 fotky do albumu pre teba na chvílu.
Wolfi-neporadím.Som taká kuchárka,že kuchynu obchádzam obrovským oblukom. 🙂

lucula73
4. jan 2010

no tak to aj ja mám doma hluchého chlapa...on by to spravil,ale tak za dva tri dni a ja som sa už nemohla na to dívať...

wolfi - tak len ocot pridať,inak neviem.....

domcek - len odychuj,nech teda vydržíš.a budeš mať sekciu?

ciky 🙂 to máš fajn,keď ti navaria....

domika9
4. jan 2010

ciky pozrela som asi bude fakt stačiť ta perinka a deka , ved ešte uvidíme prinajhoršom pojde mm dokupiť čo bude treba 😉
a s tymi polovičkami to je asi všade takto aj ja najskor poviem na další den začnem aspon zametať a potom si to povysavam a ked wc nema kto umyť 2 týždne a urobím to ja tak sa mm ešte hnedva že nemam robiť s domestosom a podobne minule som povysvala cely všetky izby aj kuchynu aj wc a ked som bola v poslednej izbe a trebalo dovysavať asi 1/4 tak mm mi vzal vysavač že on dovysava 😀 😀 😀

domika9
4. jan 2010

wolfi ked ho cely dovaríš a ked už odstavíš varič tak tam možeš priliať kus octu

wolfskinka
4. jan 2010

dik za rady, zjedla som ho aj bez octu hlavne ze tam bola kapusta 😀 😀 😀 😀 a teraz si tu poprdkavam 😀 😀 😀

wolfskinka
5. jan 2010

domika pobolieva ta niekedy este brucho tak ako na kramy ? mne dnes skoro cely den pobolieva, ci gulko rastie a roztahuje sa maternica alebo nechapem

liviaf14
5. jan 2010

čaute helinky 🙂
wolfi- mňa pobolieva počas tehu presne každé 4 týždne, ako mala byť ms, aj teraz na začiatku 36tt ma bolelo skoro celý deň krámovo, zrovna včera a dosť teda. čítala som, že je to normal. tak neboj...

domika9
5. jan 2010

wolfi vidím že nam ide rovnake na chuť ja tiež teraz fičím na kapuste 😀
a to brucho ma bolelo asi až do 16teho týždna cca a teraz to zase niekedy pocitujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre