Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

romy01
21. jan 2010

donre ranko

ako ste sa vyspinkali ? Mna krpec v noci opät kopol - super pocit 😀
Dnes idem po prvy krat skusit tehulkovske cvicenie - ale len doma podla dvdčka

cikyta
autor
21. jan 2010

Ahoj Romy-tak si dobre zacvič a neprehánaj to! 🙂

domika9
21. jan 2010

ahojte prišla som nakuknuť či sa neozvalalucul velmi na nich myslím ☹ ale treba veriť že bude dobre
cikyved to ešte neviem či ich drobec znesie ale za 2eura aj niečo- no nekup to 😀 obzerala som aj taku krasnu karovanu košelu bola taka frajerska a stala len 5eur ale mm na nakonie vyhnal preč od detskych veci aj plienky mali super v akcii vychdzali na necele 4sk za kus tak som chcela zobrať jeden balik ale mm tiež že nie že je času dosť tak som sa na to vykašlala ale kupila som si vložky do podprsenky na kojenie
romy tak príjemne cvičenie a ty už maš že 19tt ale ti to letí 😀 mne zajtra naskočí 28tt už len kusok a bude tam 30tt a to už bude dovod na paniku 😅

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
21. jan 2010

katarinka v tescu take velke balenia stali necelych 10eur a bolo tam 78ks alebo 87? tak ked si to rozrataš tak kus stal do 4sk
katarinka a ty si sa ma myslím pytala na tu kočku čo ma tie sady do postielky? tak som si od nej objednala tu 8dielnu -slovensky vyrobca tak čakam každu chvílu kedy mi to príde

romy01
21. jan 2010

tak som ziva a zdrava - cvicenie bolo fajn a sprcha po nom este lepsia. Teraz som vyhladovana tak papam spagety, potom si na hodku pospim a idem kuknut tesco. Uz som tam tyzden nebola, tak je nacase.

luculka myslim na teba a tvoje babatko, boze len nech je v poriadku a coskoro doma

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
21. jan 2010

katarinka ale ja som myslela jednorazove plienky že tolko stali die klasicke som si aj ja objednala z kojeneckeho oblečenia - vraj nadštandardna gramaž ale tiež sa mi zdaju dosť riedke ale dnes take ako si pamätame že mali naše mami už nekupiš jednoducho sa take už nevyrabaju aby vydržali pre dalších x detí
ja som najskor chcela tu 9dielnu čo ma aj vreckar ale pytala som sa tej kočky že ktora je kvalinejšia lebo viem že jedna je slovenska a druha polska tak napísala že ta slovenska je 100percentna bavlna a že ta polska sa jej nezda byť sto percentna tak som sa rozhodla pre tu slovensku ale uplne povodne som si to chcela cele ušit no ked som videl a že meter latky stoji do 200sk tak ked si porataš kolko ti treba metrov na take niečo tak som si povedal že si to radšej objednam

domika9
21. jan 2010

a neviem či ešte budem objednavať s kojeneckeho oblačenia asi už takych maličkych veci mam dosť ale občas tam mrknem keby mali nejake pekne mikinky alebo svetríky tak by som ešte kupila ale omesiac idem do polska tak pozrem aj tam či niečo nenajdem , ale momentalne nemam ani kam davať vecičky všetko mam plne našimi vecami skrina je furt pootvorena jaka je natrpana a to keby som nemala spacebag tak neviem asi by sme mali veci všade - dufam že sa nam toho roku podarí dať spraviť vstavanu skrinu lebo inač neviem kam sa podejeme

domika9
21. jan 2010

a tu sadu čo maš v albume tak sa mi zda že presne taku som objednala ale taku svetlučko modru

zefa
21. jan 2010

ahojte žienky...chodte sa popozerať do mesta do tej Ružomberskej predajne...ja som si hodne vecí kupovala aj tam..aspoň som mala istotu,že to všetko bude 100% bavlna...neviem presne kde to teraz je v niektorej pasáži na tej strane ako je VUB banka hore niekde na poschodí

a ešte stránky http://www.mamaaja.sk/index.cfm

http://mamina.pluska.sk/mamina/
http://zdravie.pluska.sk/zdravie/
http://www.dieta.sk/

ja si tieto časopisy kupujem už od tehu a vždy tam nájdem,čo potrebujem

domika9
21. jan 2010

zefa časopis dieťa som mala predplateny potom som prešla na mama a ja a možem potvrdiť stale sa vraciam k starším číslam ked ma niečo napadne a čita to aj mm a aj svokra tak sa mi pači že maju aspn predstavu čo a ako a možno mi svokra nebude davať osvedčene rady ako sa to robilo niekedy a asi sama pochopila že dnes je už všetko inč
a ten obchod v ružomberku je vraj zrušeny ja som sa nam pytala domček ale asi sa bola pozrieť na tom starom mieste ako vravíš -asi su len presťahovany ale ja mam bližšie do polska už sa teším ked tam pojdem 🙂

domika9
21. jan 2010

včera ako sme boli s mm v tescu a ma vyhanal od detskych veci tak mu vravím že ked pojdeme do toho obchodaku do polska že tam mi ani necekne tak povedal že on ma tam vysadí a pojde si sadnuť niekam do reštauracie a potom sapo mna vrati 😀 😀 😀 už asi dva týždne mam napísany zoznam čo mi ešte treba a pekne to mam podelene do skupín že kde čo kupim aby som nemotala kozmetiku s nakupom v polsku 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
21. jan 2010

domika..som to myslela pre Martinčanky..sorry som to blbo napísala..ale ked ju zrušili v Ruž.možno už ani tu nie je jej pobočka 😒

domika9
21. jan 2010

kočiar, postielka+madrac, vanička+stojan na nu,lehatko, ohradka, prebalovacia podložka , 2x zavinovačka , 1x hrubšia deka , 3x plachta, 2x postelne pradlo, 1x nepremokava podložka na madrac, 2x detska osuška, termoobal na flašu, odsavačka na mlieko, cumle, krabičku na cumle, nožničky , odsavačka soplíkov, klobučiky na kojenie, gaza, masť na bradavky , lieh na pupok, a kozmetiku

domika9
21. jan 2010

jaj tak zefa vy tam mate pobočku , ale aj tak to nič mne je naozaj velmi blízko ísť do polska a mm tam bol na prieskum ale hlavne sa bol pozrieť na kočiar či tam maju ten čo chcem a kolko stojí tak bol v takom 3poschodovom obchonom dome alebo predajni a vravel že na prízemi všetko na oblečenie na druhom poschodi všetky lehatka postielky a take veci a tretie poschodie že čisto kočiare a autosedačky tak sa velmi teším len ešte naškrabať evriky a pojde sa nakupovať 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
21. jan 2010

čo ti ešte chyba? ja si pojdem take väčšie veci ako kočík postielku vaničku lehatko , ohradku kupiť do polska to pojdem koncom februara , to si dovtedy kupim tie ostatne veci a kozmetiku celkom tesne pred porodomlebo ako pisala ciky tak dlho to vydrží a zaruka nebude dlho tak aby sa to skor nepokazilo ako minulo

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
21. jan 2010

domi..my sme mali takéto kočiare a max.spokojnosť..v Poľsku na tržnici..tiež tam bol akýsi obch.dom a toto mali vyložené von...Samko mal tento modrý a Nancy taký bledosivý...kuk album

domika9
21. jan 2010

no ten kočiar čo chcem ja sa mi pači už asi roky alebo aj viac a v polsku stoji ten kočiar o 9000sk lacnejšie ako tu takže nieje o čom ale zatial nemame kam dať tie všetky veci treba nam ešte dať doporaiadku izbu musíme sa zbaviť jedneho počítača a stola kt. zabera polovicu izby a dať tam podlahu a v polsku si kupime aj komodu tak dovtedy ju musíme dať doporiadku aby sme sa mali kam pohnuť
vecičky na oblečenie mam už asi všetky

cikyta
autor
21. jan 2010

Domika-dlho vydrží,ale len šampon 😉

domika9
21. jan 2010

no ale tak niektore baby čo čakaju v aprili maju nakupene už pred vianocami 🙂 to ma času lekaren bude posledna ktoru vylupim 😀

domika9
21. jan 2010

no vidím že ten odkaz mi tam nehodilo dobre tak ale chcela som dať casualplay s4 🙂

romy01
21. jan 2010

teda domka ja tiez kadeco citam ale na tvoj zoznam sa nechytam. Mam z neho iba plienky a vanicku. Ja zatial len skreckujem oblecenie, no asi by som sa mala zamerat aj na ostatne veci.

domika9
21. jan 2010

romy ved ja tiež ešte nič nemam akurat maličke vecičky dve flašky 20plienok-obyčajnych, elektronicku pestunku či ako sa volaju tie vysielačky , jednu deku , tampony do podprsenky , podložku do vaničky a to je asi všetko , a vlastne ešte mam kefku na vlasky
ešte nemam ani podbradniky , ani zavinovačky a plno dalších veci ja som začala škrečkovať asi pred vianocami a potom som toho dosť nakupila aj v tescu na vypredajoch ale šak času dooooosť
no a teraz čakam na tu sadu do postielky

cikyta
autor
22. jan 2010

Ahojte škrečkovia 😀

romy01
22. jan 2010

ahojky ciky.

no domka ale si popredu minimalne s tym zoznamom, ja som uplne zabudla ze mi budu treba aj take veci ako je odsavacka na mlieko a kefka na vlasky A podbradniky mam len vdaka mame - ta mi kupila 10 takych bielych obycajnych, zevraj to treba mat viac, tak z toho som bola paf, ja som myslela za dva tri.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre