Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
8. feb 2010

Romy-velmi pekne kočíky.Ten celý čierny-či šedý sa mi páči 😉
Lienika-čakám.....

lienika
8. feb 2010

romy....aj mne sa tie kočíky páčia, tiež plánujem kúpiť nejaký taký podobný, musím ale ešte pobehať po obchodoch a pokukať....
ciky..už sa stalo

cikyta
autor
8. feb 2010

Jéj,ako ti ukazuje pästičkou!!!!!!!!!!!!!!!Tak to je paráda!!!!!!!!!!!!!!!!Bude bitkárka! 😀 Tak pozor 😀

lienika
8. feb 2010

....no to som si všimla...a celý čas sa tvárila, akoby tuho rozmýšľala nad tým, čo by mi vyviedla za habaďúru 😀

romy01
8. feb 2010

jeeej lienka mala je zlatučka,

ten kocik co mas v albume aka je to znacka ? Vypada ako moj camarello

lienika
8. feb 2010

romy dakujem..ten kocik co mam v albume je volaky saturn..

romy01
8. feb 2010

prave pozeram ze aky je v nom rozdiel, fest sa podobaju a su velmi pekne.

lienika
8. feb 2010

...hej hej...mne sa tiež páči, ale nevidela som ho nikde v obchodoch, len na nete, ale radšej by som kupovala kočíl z obchodu, aby som ho videla aj na živo....

romy01
8. feb 2010

a uz si si ho kupila ? Ja premyslam ze si ho objednam az okolo 34 tt.
Inak ten camarello som dnes objavila v strojari mali tam tovar. Este pred tyzdnom ich nemali

lienika
8. feb 2010

este som nekupovala... chystám sa až nejako za mesiac v marci...zatial sa mi to zdá ešte skoro...ešte musím robiť prieskum kde aké majú, ale do toho strojára sa pôjdem kuknuť, budem mať aspoň akú takú predstavu...

romy01
8. feb 2010

zbehni - maju tam dve farby ale pozri si na nete a pripadne u nich v letake ze ake ine farby sa daju objednat. Pre dievcatka su tam fakt pekne farby no pre chlapcov sa mi pacia len dve. A ako sa nan divam stale sa mi paci viac a viac ako ten baby smile - aj ten tam maju a je odlahceny - kostra vazi len nejakych 10 kg a pacia sa mi ale viac tie farebne kombinacie. Ten tvoj si si kde vybrala, nech sa nan mrknem nazivo ?

lienika
8. feb 2010

..ten moj zatial len na nete... e-kociky.sk, nazivo som ho praveže nevidela...

romy01
8. feb 2010

aha nasla som ho - hmm su ozaj podobne, uz len ho vidiet a vyskusat

lienika
8. feb 2010

...presne tak.... 😀

domika9
8. feb 2010

ahojte tak som doma z poradne babo rastie už ma 1289g a pan doktor mi presunul termín porodu z 24.4 na 16.4 (už zas mi bolo do plaču potom že tak skoro 😀 , myslím že mi začínaju riadne hormony udierať na hlavu 😅 ) , najlepšia sprava drobec sa otočil dr. bol taky štastny že konečnevam píšem do knižky inu polohu ako KP -tak si to od radosti aj zakružkoval a mi vraví viete čo to pre vas znamena že možete ísť rodiť normalne a zrazu som dostala strach ked som to počula od neho 😅 , pomeral mi panvu tak všetko ok a sa ho pytam či nevyzera že bude porodnavaha do 5kg lebo mm ked sa narodil tak mal 4,7kg tak neže sa bude chcieť drobec predviesť a bude opakovať po tatikovi 😀 tak sa zasmial
no a na matersku idem 5.3 bože to už iba 4 týždne
a inač v pohode až na moč asi som niekde prechladla lebo mam bielkovinu aj hnis tak to ideme riešiť

romy kočiar pekny tak sa mi zda že kuspitka ma ten čierno-žlty ale možno ma len ta farba myli
lienika mala je krasna , bože to je take rozkošne vidieť takto babo ešte predtým ako sa narodi ja si stale pozram naše fotky zo 4D-čka

lienika
8. feb 2010

dominka..ja ako som prišla domov zo sona, tak nerobím nič iné, len kukám cd a fotky... 😀

domika9
8. feb 2010

ja som taka ista tiež si to furt obzeram a aj fotky zo sona klasickeho od začiatku tehotenstva 🙂

romy01
8. feb 2010

domka to je super ze sa maly otocil. Inak dnes rano som mala pocit ze ma krpec kope hore, ze sa otocil. Teda kopence boli poriadne silna a uz ich citil aj mm. Ale cez den zas kopkal dole, tak sa tam nejako divne vykruca.

inak kuspitka ma presne ten zlto cierny, ale vraj to bude problem ho kupit v maji ako planujem, lebo v kolekcii 2010 ta farba v ponuke nie je. No stale viac sa mi paci ten druhy to camarello- je velmi podobny ale inak je riesena konstrukcia vpredu

domika9
8. feb 2010

ja stale milujem ten moj casualplay ja ked ho budem mať doma tak snad ani spať nebudem 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
8. feb 2010

žienky ja som dnes taka šťastna ako som ešte pred vianocami spomínala že nam prišiel ostatok kuchyne tak dnes bol kamoš pozrieť lebo mi tam treba ešte taku drobnu upravu a potom sa už možu skrinky zavesiť aj ostatne tak som rada snad to bude do konca týždna a potom už budeme zas o kročik bližšie ku upravam v detskej izbe ktora je teraz ešte ako skladisko 😀

zefa
8. feb 2010

baby ja som zas tehotná 😉 vdaka vám 😀 😀 😀 😀 s nostalgiou popri vás spomínam na to svoje 😔 ...tie fotky zo 4G sú úžasné,škoda ,že ja som takú možnosť nemala....

romi ..my sme mali podobné..zn Magical..z PL a toto mi príde trošku ako vylepšená verzia našich..ja som bola max.spokojná..veľká vanička,športová verzia 3 polohy sedu až narovno,veľké naf.kolesá(nebol prob.do snehu)kopec úložného,poskladali sme oba do auta

domika9
8. feb 2010

zefa mne až oči vybehli 😀 až potom mi došlo 😀 ako si to myslela 😉

domika9
9. feb 2010

a toto kde ste všetky ?

cikyta
autor
9. feb 2010

Ahojte.
Som tu tak na pol oka,na pol rite 😀

domika9
9. feb 2010

😀 ciky ako včerazaujala vaša Sisi na kupcov bytu beru ho všetkymi 10-timi?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
9. feb 2010

Nooo písala som v teme san.Helios.Ona bola fajn,ale ja som bola drzá 😅
Mám taký divný zmysel pre humor,ktoremu často rozumiem len ja a často sa smejem len ja 😀 A tak to viznelo včera blbo,to,čo som povedala záujemkini.

domika9
9. feb 2010

😀 tak mala sa snažila aty si to po kašlala no tak isto ti preto nedala mala spať celu noc 😀 😀
inač tu zahu začínam pociťovať aj ja čo to treba piť za kyselinu na to 😀 😀

cikyta
autor
9. feb 2010

Katka tak pár dní po pôrode.A dá sa povedať,že skoro hned po nom.
Domika,skus minerálku fatru.V 3 trimestry ti už nepomôže ale nič-len porodiť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre