Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

zefa
7. mar 2010

lucul..ak chceš ja ti budem kmotra...mám 3 krst.dcéry a rada by som mala chaloša..nie som síce veriaca(hoci som krstená katolíčka),ale kostolné dvere na mňa ešte kôli tomu nespadli 😉 😅

domi...že 3 týždne nebyť von?...som bola po 4 dňoch..návštevy som nepovolila do 1 mesiaca,pretože moja imunita ostala na pôrodnej sále 😀 😀 😀 ..som prišla domov a hned sople a deti po mne..výsledky všetky hraničné a pod hranicou,takže kôli tomuto som nechcela návštevy(aj ked všetci boli taký zvedavý,že nás prišli pozrieť už do nemocky 😉 😀 len tam si nemohli vypiť na zdravie 😅 )

cikyta
autor
8. mar 2010

Ahojte.
Lucul-nie.Ešte som nevybrala.Tie čo sa mi páčili boli malé ☹

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
8. mar 2010

Katka ahoj.Krásny domcek.Zelená ukludnuje a bude sa tam krásne spinkať 😉
No Katka.A to mám v albume čiste len fotky z mobilu 😀 aj to len niektore 😀

domcek
8. mar 2010

Ahojki, katarina aka akcna co uz chces porodit?
JA kavickujem a Stellka spinka. Vonku je tak krasne ma to taha na lyze, moj bol v sobotu lyzovat a ja som cucala domaaaa no co uz nemozem mat vsetko.

cikyta
autor
8. mar 2010

Domcek,sa mi zda,že ti Stellka nádherne poslucha a pekne spinká,inak by si nemyslela na lyže,ale na postel 😀

domcek
8. mar 2010

ciky na postel myslim stale ale snazim sa odolavat. Akurat piatok a sobotu sme mali spankovy deficit.
Zo stvrtka na piaktok spala krasne a rano o 3 sa zobudila potom kazdych 20min do rana chcela byt na rukach.Z piatka na sobotu tiez celkom ok ale cely den chuda len spinkala a mrnkala nedalo sa jej vykakat tak sme mali veselo.No a potom vecer sa x riadne povracala a boli sme nepredtzite hore do 1,00 nezaspala na rukach ani ked sme ju nosili tak som rezignovala a supla ju do postielky po 10min placi zaspala. To sa mi pri Simonkovi nikdy nepodarilo od sa od placu zachadzal a museli sme ho zobrat.
A co Siska ..

domcek
8. mar 2010

Inac vsetko dobre nam zenam k dnesnemu sviatku. 🙂

domcek
8. mar 2010

Idem moja fesanda uz mava rucickami. 😅

zefa
8. mar 2010

ahojte

ciky...aj náš Sam takto ešte doteraz spáva...čo sa jej také pekné snívalo ako sa usmieva...pusinka zlatá 😵

domika9
8. mar 2010

no žienky tak ja som dnes vybavila detskeho lekara teda lekarku ste ma mali vidieť prišla som na chodbu ppzrem v lavo desky lekar popzdem v pravo detsky lekar rozmyšlam ku ktoremu zaklopem zase som šla ku jednym ku druhym dveram a potom si vravím skusim tu a tam bola taka mila mlada pani doktorka velmi zlata vyzera byť tak som rada že som zaklopala na tie dvere 😀 😀 😀

možno aj preto že pri druhych dverach stala tlupa našej menšiny 😀 😀 😀

cikyta
autor
8. mar 2010

Domcek,Siska je každu hodinu hore 🙄
Zefa-dobrý zrak! Veru usmiala sa.Začala sa zo sna usmievať...vtedy viem,že už dlho nebude spinkať 😀
Domi- 😀 😀 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
8. mar 2010

katka možeš prísť aj mne poumyvať 🙂
mna to tiež pomaly čaka

domika9
8. mar 2010

dnes som si kupila latku na kostym tak neviem kedy to chcem všetko stihnuť

domika9
9. mar 2010

čafte kočky 🙂

romy01
9. mar 2010

ahojte kocky.

Uff tak som vas docitala, este mam resty v dalsich toch temach. Ale tuto pozeram vzdy ako prvu 😀 Tak ja mam za sebou dost rusny vikend - boli sme pozriet neter a synovca a 10 malych steniatok a vcera som behala po danovom a potom som bola v ZA na vylete. No myslim ze si musim dat pauzu lebo mi vecer nie je najlepsie, akoby mi cosi rastlo v krku .

Baby uz si nepamatam ktora ste to tu uctovnicka? Potrebovala by som poradit.

Inak wolfka som kukala tie vecicky z tesca - xixi aj ja vyuzivam tie poukazky co posielaju a teraz sa chystam nakupit plienky - vraj mam pri kupe jednych druhe zdarma tak to vyuzijem

domika9
9. mar 2010

romy učtovnička je minka a orsul a ešte neviem ktora 😉

tak pekne oddychuj romy mne je dnes tiež tak zvlaštne citim sa ako po doskoteke neviem prečo 😀

romy01
9. mar 2010

co drobcek si robi party, alebo to je taky vseobecny pocit? Ja idem papat kuraciu polievku tak dufam ze teple mi urobi dobre. Dnes este musim zvladnut ist na anglinu a od zajtra vegetujem cele dni na gauci 😀

domika9
9. mar 2010

drobec zase ťahal nočnu ako väčšinou ale nie preto ale taky mam zvlaštny pocit neviem to ani vysvetliť 🙂

romy mnam dala by som si vyvar asi si spravím dnes a už aj idem nan stavať 🙂

zefa
9. mar 2010

ahojte

a čo to za poukážky?..mne prečo nik nepošleeee 😠 😕 .....xixi ja tu pri pc tiež vyjedám kuraciu polievku 😅 😅

romy01
9. mar 2010

zefa ked pojdes do tesca daj si vystavit tesco klubovu kartu. Pri kazdom nakupe si tam budes zbierat body. raz za tri mesiace ti poslu domov kupony - jednak zlavu v hotovosti - ja som dostala zlavu 4,50 eur za 450 bodov a jednak ti poslu kupony na zlavu konkretneho tovaru, ktory kupujes najcastejsie alebo podobny tovar. Ja som tam napr kupovala hodne textilu tak mi poslali kupon na zlavu az 8 eur pri nakupe textilu nad 20 eur. Alebo som kupovala pre miminko nejake veci - ako vanicku, podbradniky plienky, tak mi poslali zlavu na kopu veci pre mimco - plienky presnidavky, nejake detske dzusy a pod.

zefa
9. mar 2010

dik za vysvetlenie..nuž my najčastejšie kupujeme mlieko pre deti.a sem tam plienky ešte pre malú 😉

wolfskinka
9. mar 2010

romy ja nemam ten kupon na plienky

zefa
9. mar 2010

tehule čo zase spíte?

ciky...malej sa nečká?..deti sa stále pýtajú či nepríde dievčatko..a že ktoré sa pýtam a oni ,no ved Sivinka...L im ešte nejde 😉 😀 😀

romy... teba zas dnes Samko spomenul....som si zalievala kávu a on "maminka a aj teta píde na kavu,čo má bábetko v bušku?" 😅

nuž tak vás všetky zvem na kávu alebo čajík..aj slepačiu polievku uvarím 😀 😀 naši ju milujú

tak dobrú noc

cikyta
autor
10. mar 2010

Ahojte. 😀 😀 😀 😀 Zefa 😀 😀 😀 😀
Tak nech povedia Sysel 😀 😀 😀 😀 😀 Aj tak ju voláme.A ani neviem prečo 😀 😀 😀 😀 😀
Ved aj u vás 😀 😀 😀 😀
Ase su zlatučke dvojčátka.Juj.Ja by ich počuvala od rána do večera so smiechom.Zvlášť,ked sa predbiehaju,kto mi to prv povie 😀
Ked bude vonku teplejšie,urobime si výletík busom na ladoven a kade tade......už som to tolkým slubila! Len proste bez koča,lebo Sisa kočík neznáša 😝 Ale to už musi prísť ozaj JAR-krásna,teplá,vonava,ach jaj 😔 Kde jeeeeeeeeeeeeee?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
10. mar 2010

ahojte kocky

no zefa tak tomu sa neda povedat nie. 😀 😀 😀 Mozme sa dohodnut v druhej polovici buduceho tyzdna. Teraz musim zasa zacat makat na angline lebo v utorok piseme dalsiu pisomku. 😝

ciky to bud rada ze je Siska taka aktivna. My sme boli pozriet neter a synovca - vies co som spominala u zefy a vzala som jej tu ruzovu bundicku - tak nasa dominika ma len 8 a pol mesiaca ale je od sisi vacsia - taky maly michelin a vobec nechce ani zasvet lozit. Uz sa dokaze druhy tyzden sama postavit, ale len ked je sama a nevie ze ju pozoruju. Akonahle niekoho uvidi, hned " skrieka " aby ju preniesli kam ona chce. By si umrela, aka je vychcana 😀 Inak je zlata to hej no ta bundicka je jej mala ked si da pod nu svetrik, tak neviem ci ju vobec vyuziju

domika9
10. mar 2010

ahojte ja dnes až teraz dočitavam 🙂 ale vela ste nepopísali

domika9
10. mar 2010

baby brali ste si do porodnice aj plienkovu osušku pre babo? alebo vam to tam dali ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre