Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
29. okt 2010

Ahojte....................
@katarina33 Nápodobne.............. 🙂

chorale1
29. okt 2010

@fopardi a my sme predbehli aj vás aj nelku. lebo my už máme 8 zubov 😉 nám prvý vyšiel ked sme mali 4mesiace a 5 dní

fopardi
29. okt 2010

@lucula73 nie nerobila som počkam uvidím ale necitim sa byť tehotna ale tak človek nikdy nevie 😉

baby ja som dnes rozbita neskutočne od rana sme neboli doma najskor u očnej potom na pasove potom po kolky na poštu zas na pasove zase ku očnej potom ku starkej potom som bola pozrieť kamaratku nu som det na totalku

cikyta
autor
29. okt 2010

@fopardi tehula...opatruj sa ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fopardi
29. okt 2010

@chorale1 jej tak to je super nam sa asi derie ten druhy lebo maly je nervny ale už je dobre už je v postielke a snad aj spi ale idem ho radšej ešte pozrieť

fopardi
29. okt 2010

@cikyta mam doma test ale nejdem asi testovať šak ked som taks a dozviem určite 😀

cikyta
autor
29. okt 2010

@fopardi testni-prosím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucula73
29. okt 2010

@cikyta 🙂 ..veď ty si tiež hneď netestla,nie?ale ja myslím,že fopardi to už vie 😉

cikyta
autor
29. okt 2010

@lucula73 no hned som netestla,no ja som vedela,že niesom tehu,lebo sme vôbec spolu s mužom nespali 😉 vtedy.

lucula73
29. okt 2010

@cikyta tak.,tak to teda bolo....a ja sa tiež bojím,ja len dúfam,že nie som tehu...asi ma vyhrešíte,ale ..... 😝 ja sa len modlím,aby som dostala,nezvykli mi meškať,pomooooc 😔

cikyta
autor
29. okt 2010

@lucula73 to aj tebe meškaju? 😅 ja že len Fopardi 😅 No toto.............držím palce nech to dopadne tak,ako chcete 😉

lucula73
29. okt 2010

@cikyta dúfam....že to dopadne podľa mojich predstáv 😠 🙂
a už ste zdraví? 😉

chorale1
29. okt 2010

@lucula73 ste sa nejak rozpísali, a také vzrúšo na večer. človek bude zajtra ráno ako prvé zapínať pc či ste testli, či ste dostali...

cikyta
autor
29. okt 2010

@lucula73 Už sme tak na 95% zdraví,takže fajn. Už len kusok soplíkujeme a kusoček kašleme 🙂

@chorale1 ved to 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fopardi
29. okt 2010

nie nie nejdem testovať pred tromi mesiacmi som testovala asi som vam ani nepísala o tom 😀 a tak mi ostal ešte druhy test z balenia 🙂
uvidíme ešte počkam nejaku dobu len mi to je divne že som špinila v čase očakavanej menšt. a odvtedy nič tak uvidíme

cikyta
autor
29. okt 2010

@fopardi Foooooooopiiiiiiiiiiiii ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

fopardi
29. okt 2010

@cikyta nebud smutna určite sa to všetci dozvieme 🙂

fopardi
29. okt 2010

no idem si asi skratiť rifle konečne som si kupila moj vysnivany stroj tak teraz po večeroch kus dlubem 😀 😀 😀

cikyta
autor
29. okt 2010

@fopardi tak pa fnuk 😢

fopardi
29. okt 2010

@cikyta no pošite a možem isť spať ciky neboj všetko ma svoj čas nechcem sa stresovať a nadarmo minať test ešte mi ho bude v buducnosti treba x-krat 😉

kamka17
30. okt 2010

@fopardi však kúpiš druhý 😉 😉 čo ak je práve tento ten správny // a ty ho takto odkladáš a brániš mu sa prejaviť 😨
@lucula73 a ty čože?? tiež meškáte?? no však necháme sa prekvapiť 😉 😉
a ak sa možem vyjadriť k zamknutiu témičky...podľa mňa to netreba, však žiadne intímnosti neriešime a isto je veľa báb, ktoré síce neprispievajú ale rady si prečítajú názory aj iných maminiek...ale tak prisposobím sa, ak sa rozhodneme ísť do súkromných

a pekný predĺžený víkend prajem všetkým 😎 😎

chorale1
30. okt 2010

dobré ránko.
ja budem od obeda až do zajtra obeda slamená vdova. ale normálne som rada, lebo nejako ma ten môj iba rozčuľuje 😠 😠 😠 tak nech ide do čerta. aspoň že je von slniečko hned je ten deň krajší 😎

fopardi
30. okt 2010

to zamknutie nechame tak bol to len navrh 😉

a k testu bol jednolokajovy 😀 😀 😀 takže nič len čakať na herečku 🙂

lucula73
30. okt 2010

@fopardi 🙂 ..neboj aj to bude,užívaj si malého,dve také maličké by ti dali riadn e zabrať
a mne herečka prišla dnes ráno 😀 ...ale nemala som absolutne žiadne príznaky na ňu a meškala tri dni,hnusoba 😝 ....takže zázraky sa žiadne nekonajú....

a ja chodím od rána s rúškou na ústach,Niku som so soplami odpratala k mame a mňa to chytilo tiež,sa bojím o malého,dúfam,že neskončíme ako minule v nemocke 😠

chorale1
30. okt 2010

@lucula73 neskúšala si si dávať len tak preventívne homeopatiká oscilococinum? ja si to dávam raz za dva týždne pol ampulky. tiež ma chcelo niečo zdrapiť ale rýchlo som dala druhú polku a bolo fajn.

fopardi
30. okt 2010

@lucula73 ale ja som nechcela byť tehotna to bolo že dufam že niesom 😉

tak skoro nechcem ale ked bude bude

lucula73
30. okt 2010

@chorale1 no neskúšala,nám teda mne nikdy nezabrali nijaké homeopatiká,tak neviem 😒

cikyta
autor
30. okt 2010

je tu niekto?

denis19
30. okt 2010

@cikyta aj mna by to zaujímalo 🙂

cikyta
autor
30. okt 2010

@denis19 Ktorý spací vak je krajší ? Tento s týmito žltými zvrtlíkmi a dolu so žirafkou atd .(ten prvý v obrázku)
http://www.mimisk.sk/product_info.php?cPath=23_...
Alebo tento prvý psíkový (tiež ten bežový,prvý v obrázku) ?????????????????
Porad:
http://www.mimisk.sk/product_info.php?cPath=23_...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre