Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

denis19
1. nov 2010

@cikyta cože???????? jak to zvládáš?

cikyta
autor
1. nov 2010

Fakt sa snažím jej to posunuť,no bohužial. Ráno sa mi nedá prebrať a ked tak reve (to mi srdce trhá ☹ ) a večer ju nahánam po posteliach , po byte a snažim sa mať tmu a uspať ju,no ona sa mi smeje, štípe ma, rehoce sa a dovi dopo 🙄

cikyta
autor
1. nov 2010

@denis19 Clovek si zvykne na všetko 😉
Ono ked sa mi ešte budila každu pol hodinu,to bolo iné kafe 🙄 Takže to neskore zaspavanie ma trápilo asi najmenej.
Teraz,ked spíme vo velkej postely spolu a už viem spať aj s ceckami vonku,tak je kludnejšia a menej sa v noci budí.Už len 4-5 krát. 🙂 Takže teraz je to lepšie.

denis19
1. nov 2010

@cikyta že len 4-5x obdivuji te! Já vím, že když človek nezažije jiné, je to normální,ale nevím jak bych to zvládala, když máme noc ,že hrajeme podávanou s dudlíkem, tak jsem na nervy a to je možná hodinka hry a potom chrní treba 4 hodinky a nanovo,ale to je jen možná jednou za týden...jinak spí a já se intuitivne vzbudím tak 2x v noci jestli žije.....takže vubec si to neumím predstavit a ješte jsi stále dobre naladená...na čem šlapeš holka?

cikyta
autor
1. nov 2010

@denis19 Ale to mám ako ty s dudlíkom.Len jej podám cecok 😀 Poprípade si ho už teraz najnovšie sama nájde,vyberie,obsluži ako v bare a potom spí dalej 😀

cikyta
autor
1. nov 2010

To mi asi pánbožko nadelil naschvál take dieťa.....lebo ja som bola odjakživa vychýrený spáč.Vždy ked som mohla som spala cez den.A ráno som spala aj do obeda 😀
Tak teraz musím makať.Už mám SVOJE odspate 😀

zuzu100
1. nov 2010

Ahojte, je tu niekto z Rimavskej Soboty alebo z okolia????

fopardi
1. nov 2010

@denis19 no nemam veru ale tehotna by som nemala byť robila som test tak len čakať na primadonu 😀

@cikyta skusila si to s tym fotoblogom?

cikyta
autor
1. nov 2010

@fopardi nie. Vzdala som to.

denis19
1. nov 2010

@cikyta zkus si založit jeden album jako nový a uzamknout a možná Ti to uzamkne všechny..uvidíš 😲

@fopardi no tak jen čekat a verit v to co chceš...i by jsi šla ted do druhého mimča?

cikyta
autor
1. nov 2010

@denis19 hej tak to funguje,len ja som chcela zamknuť tie stare a to nejde.A ked urobím nový album,tak mi zamkne ten nový,ale tie stare nie.

cikyta
autor
1. nov 2010

@fopardi ako dlho si nechala test pôsobiť a potom si ho vyhodila?

denis19
1. nov 2010

@cikyta ahááá a já myslela, že by Ti to mohlo potom celé uzamknout a kdyby jsi albumy prejmenovala a zamkla?

cikyta
autor
1. nov 2010

@denis19 skusila som. Nejde to ani tak. Nevadí už... 😒

denis19
1. nov 2010

@cikyta tak to je mrškové.....no co už, jedine zrušit alba a založit nové.ale to by se mi asi nechtelo.... 😀 co eláte rodino?

cikyta
autor
1. nov 2010

@denis19 ja lenoším s note bukom na nohách a Sisa sa tu blázni s ockom a hračkami. Už je celá spotená,ako vyvádza 😀

denis19
1. nov 2010

@cikyta no tak to se mám za rok asi nač tešit co????

cikyta
autor
1. nov 2010

@denis19 to ano 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bude tá prava orechová zábava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
1. nov 2010

@cikyta no už ted se teším, neboť nejak je společenská príliš už ted a nechce být sama!

cikyta
autor
1. nov 2010

@denis19 tak sa prichystaj,že ťa bude bolieť často brucho......zo svalovice.......od smiechu 😀
(už mi stihla rozbiť aj nerozbitné gule na stromček😀) Proste tie deti dokážu aj nemožné !!!

fopardi
1. nov 2010

@denis19 nadšena by som nebola ale zvykla by som si 😀 😀 😀

denis19
1. nov 2010

@fopardi jo človek si zvykne i na šibenici, ríkávala má svokra 😀

@cikyta práve se muj mnž dobre pobavil...že i erozbitné, tak to reklamuj 😀

fopardi
1. nov 2010

@cikyta až dokial neuschol takže dlho ale to bol ešte len asi 32 DC ale necitim sa byť tehotna ale ved uvidime ale skor myslím že niesom -teda dufam 🙂

fopardi
1. nov 2010

alen nechapem to špinenie v 28DC inač by mi to v hlave ne vrtalo lebo ved u mna je normalny aj 50DC

denis19
1. nov 2010

@fopardi no nejhorší jsou tyto nepravidelné cykly, to já mela pred porodem stejne, i 56 dní, teda jednou za dva mesíce,ale ted po porudu to je jako hodinky a jen 3-4dny a hotovo, tak jsem spokojená 😀

fopardi
1. nov 2010

@denis19 no po porode to mam tiež lepšie ako pred ale tiež nemam pravidelne

chorale1
1. nov 2010

@lucula73 ja by som na tu pohotovosť rozhodne išla. my sme boli v septembri s malým na pohotovosti lebo začali soplíky, a potom za 4 dni sme to mali už na prieduškách ba dokonca sme mali slabý zápal pľúc.
@cikyta no vidíš moja, a ja som čítala už asi v 3 knihách že začína sa mrkvou, zemiak, brokolica... a v tom linku čo si dala sa brokolica odporúča nakoniec lebo vraj zdúva. no ked to všade inak píšu, každý inak hovorí a potom sa zariad. ale ved dáme im všetko po troške a hotovo. a vidím že ty si normálne doktorka aké liečebné kúry si tu vypísala. len si to pekne pametaj potom keby niečo viem kde sa obrátim, lebo sa mi páčili tie rady.
bože dnes som 3 a pol hodiny kočíkovala a som nejaká ustatá z toho.

cikyta
autor
1. nov 2010

No mna vyruti...............včera som vyhodila kvapky do nosa,ktore som už 3 dni nepouživala a dnes šok.........mám znovu nádchu ako puk !!! Nerozumiem už tomu 🙄

cikyta
autor
1. nov 2010

@chorale1 a brokolicu som začala dávať medzi prvými 😉 Kolko ludi,tolko názorov. 😉 Len nech deturence papkaju a to bude základ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre