Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

romy01
9. apr 2010

ahojte kocky

domi ja myslim ze drobec je uz otoceny niekolko tyzdnov, lebo ma pravidelne kopka pod rebrami. Na sono idem buduci tyzden v stredu.
Inak ako sa mate ? Zefa uz ste zdraví ?

zefa
9. apr 2010

romy..my sme zdraví to len ja som bola chorá a deti to vôbec nelapili..a práve vtedy mali naväčšiu potrebu sa so mnou tulkať

wolfskinka
9. apr 2010

ahojte .. teak dnes som sa dostala, az teraz ked tu nikoho neni .... prajem vsetkym pekny vikend

domika9
9. apr 2010

ahojte tak ja mam oddnes 40tt 🙂
dnes sa ta bolesť zopakovala 2x tak uvidíme
včera sme boli posedieť u kamarat čo sa ide zajtra ženiť a sme im vraveli že na sobaš pojdeme ale na hostinu nie a jeho rodičia že v žiadnom prípade že na prve jedlo ísť musíme atd a potom si všetci začali robiť srandu že ked bude treba že ma odtisnu do nemocnice a začali to rozoberať že zavolaju do nemocnice nech pustia postel dole kopcom a že svadobčania ma potlačia do nemocnice na nej lebo to nieje daleko 😀 😀 😀

zefa
9. apr 2010

domi.kamoška čo mi bola za svedka bola v 8.mes.a tak divo tancovala,že som behala za ňou s lavorom ,že keby jej dieťa vypadlo aby sa nezabilo..a ona potom ešte aj prenášala...chod a keby niečo aspoň budeš slušne oblečená a nie napr. v nočnej košeli 😉 😀 😀 😀

domika9
9. apr 2010

isto už sa necitim na taku dlhu zabavu nohy puchnu ved ma tlačia aj botasky a včera som vobec hladala ake topanky si obujem na sobaš a nieto ešte na tancovačku budem rada ked vydržím tu hodinu v kostole + najaky čas kym vystojím radu pre gratulaciu maximalne ten prvy chod a budem rada že idem domov 😉

domika9
9. apr 2010

veru zefa raz som bola na pohotovosti v teplakoch v ten moment mi to bolo uplne jedno aj v monterkach by som šla 😀

romy01
9. apr 2010

no domka, ono je to fajn sa pred porodom odreagovat, ale si tiez treba zvazit ze co zvladnes. Moja svagrina isla vecer s braskom do kina , vecer sa vratili a do hodinky uz utekali do nemocnice a do troch hodin uz bola mala neter na svete. A toto presne sa stalo aj kamoske o dva tyzdne neskor - kino - nemocnica a porod do par hodin. 😀 Takze ja asi tiez budem pozerat nieco dobre v kine okolo 24.6 😀

domika9
9. apr 2010

🙂

jennys
9. apr 2010

DOMI veď ty si už vo finále. Super!!! Tak už nech to príde a nech to máš čím skôr za sebou.
Dnes mi prišlo to oblečko, no teda vyzerá super, aj čo sa týka kvality. Takže nenakupovala som tam prvýkrát a určite ešte niečo odtiaľ zoberiem. Už len tie ceny na to aké sú výrobky dobré tak sú super. Lucke sme kupovali súpravku do pôrodnice keď už sa narodila a veru sme zaplatili dosť, možno aj toľko ako za dve súpravky dohromady čo som objednávala odtiaľ.

wolfskinka
9. apr 2010

domi drzim palce nech je to cim skor a hlavne rychlo a nech je malicky uz cim skor medzi nami, ciky chystaj basnicku 😀

cikyta
autor
9. apr 2010

Ahojte.
Domi...do toho!
Veru ked som bola v 9tt a musela som isť na pohotovosť-teda odviezli ma,tak nielenže som bola v teplákoch(!),ale aj zagrcaná,zakydaná od utrogestanu a napoly dosratá,lebo som si nemala čím utrieť zadok v nemocke,ked som tam ledva dobehla so srajdou 😝Takže kombinácia jak hovado.Len na "prepadnutie do zeme".

domika9
9. apr 2010

v takej chvíli to je človeku jedno 🙂

wolfskinka
9. apr 2010

domi presne tak ... dobru noc, idem uz zalahnut

domika9
9. apr 2010

pa wolfi ja som sa dnes vyspal cez den

wolfskinka
9. apr 2010

no ja som cez den labzovala hore dole po meste, bolo mi lepsie tak som este isla nieco pokupit a pozriet si tu nocnu koselu, kupila som gulkovi 2 nove vecicky su v albume 😵

domika9
10. apr 2010

ahojte kočky peknu sobotu prajem
ja som mala celu noc bolesti vkuse som sa budila ale kontrakcie to neboli takže stale 2v1

cikyta
autor
10. apr 2010

Domika-vydržať zlatino.Už to nebude dlho.vsadím krk na to,že tento výkend TO ISTI.

domika9
10. apr 2010

no v noci som mala ten pocit aj ja ale rano vstanem a som v pohode tak ted nevím 😀 😀 😀
poobede ideme na sobaš ta musím vydržať ešte dnes
každu babu boli brucho ako na ms par dni pred porodom ale mna už dva týždne tak totalne neviem kedy drobec príde

cikyta
autor
10. apr 2010

Pár dní,môžu byť aj 2 týždne. 😉

domika9
10. apr 2010

😀

ale bolo mi dnes celu noc smiešne 2 alebo 3x som sa zobudila nato že sa smejem tak aj napriek bolesti mi je smiešne takže zatial pohoda 😀

cikyta
autor
10. apr 2010

Domi-to si udrž 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domika9
10. apr 2010

no ciky len dokedy 😀 😀 😀 smiech ma prejde jak v poslednej poradni 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
10. apr 2010

ahojte
domi vidím,že ešte si tu 😉 😀 😀 ..uži si svadbu

katka 😉 🙂

a čo ste porábali? my sme dnes boli na predoslave..tatino má zajtra 60r.
mama má 60r.v oktobri ,takže sa bude oslavovať v lete pri guláši všetko naraz 😉

domika9
10. apr 2010

zefa ja som zo svadby už aj doma šli sme na sobaš potom trošku na oslavu ale dlho sme nepobudli aj to sme povodne nemali v plane ísť aj na hostinu ale nejako nas stiahli tak aby sa nenahnevali tak sme šli na chvílu ale o pol osmej sme už boli doma ale aspon som si dala nejaky ten kolač a fajne sme sa najdeli 😀
a zajtra idem ešte raz na kolače 🙂

cikyta
autor
10. apr 2010

Katka-naber síl a oddýchni si aspon do polnoci 😉
My skôr ako o 23:00 hod.nezaspíme dnes. ☹
Zefa-my sme boli dnes na návšteve.Pozvali sme sa 😉
Domi-tak super,aspon si dala sladkeho aj drobčekovi 😉 To mu urobilo dobre 😉

domika9
10. apr 2010

ved hej cely spbaš sa tešil na kolače aj ked sladke si moc nepyta ale tak nech okoštuje aj take a kus som mu dopriala aj prípitok 😀
aj fajny obed mali mňam 🙂

domika9
10. apr 2010

a viete s kym sme boli na tej svadbe? 🙂 ten Paleš čo väčšinou v telke hovorí simpoš aj naživo

lucula73
10. apr 2010

ahojte,

spravila som kuk kvoli domike,už sa neviem dočkať... 😀

my sme dnes boli v Žiline sa flákať,malý prespal celé poobedie,fakt bol zaltý,mala som obavy,že večer nezaspí,ale odvalilo ho už o 8,tak asi budeme hore od polnoci do rána... 😠

pečiem ešte vianočku na ráno,ale mám už fakt toho dosť..

tak domi,drž sa....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre