Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
1. dec 2009

ved to že by som nekupila ani polovicu , len ešte komoda nieje kupena 🙂

lienika
1. dec 2009

ahojte kočky, môžem sa k vám pridať
ciky..ahoj moja...a mne si čo nedala vedieť že je aj takáto téma????

wolfskinka
1. dec 2009

survi no poctive 3 hodky som si zdriemla a sa tesim na zajtra ale s velkymi obavami

pecka
1. dec 2009

.....ako sa to tu pekne rozbehlo, zefa a lienika...... vitajte martincanky 😉 😉 😉

...... ja mam po kontrolach, takze na rodenie to zatial nevyzera, branka zavreta na sedem zapadov, maly je este tiez vysoko a ctg-cko bez naznaku kontrakcie......... tak este tyzden pockam, a potom zacnem s tymi zarucenymi babskymi radami 😀

cikyta fuha...este 2,5 mesiaca si sa opichavala 😕 😕 tak to fakt nezavidim........no, ja si injekcie stale pcham do brucha, lebo raz som skusila do stehna a to veru poriadne bolelo 😠 😠 , po bokoch sa mi este daju urobit riasy....nastastie takze uz to nejako doklepem... 😉

surviver
1. dec 2009

wolfi,neboj sa bude dobre ,musi byť,ved predsa bambulka pekne opatruješ,tak sa Ti zajtra pekne odmeni 😉 drž sa zajtra 🙂

surviver
1. dec 2009

domika,aspon vieš čo najbližšie potrebuješ objednat 😉

cikyta
autor
1. dec 2009

Zefa-dobrý nápad zo stretávkou!
Lienika-ty opica! Ja , že kto to je?
Už vieeeeeeeem!!!!! 😀 😀 😀 Moje nervy!(Pekne fotky malej Rebecky 😉 )

lucula73
1. dec 2009

ahojte,
juj však som kukala,že ste sa z prvej temičky zo snažiliek vytratili a tu ste... 😉

survi - tie vecičky sú z kojeneckého....ja som spokojná,mne sa veľmi páčia,darček som síce nedostala,ale ja som polatila len 35 euro...a čiapočku som si objednala,takú zelenkavú,maličkú,veronika mi ju hneď schmatla pre bábu "chou-chou"...tak neviem... 😀

lienika
1. dec 2009

ciky-som rada, že si ma spoznala 😉 no fotočky sú pekné a dúfam že máš pravdu a bude to Rebeka, na sono idem 22.12 tak mi to uz hádam povedia čo to bude.... 🙂

cikyta
autor
1. dec 2009

A chodíš na sono do Helíku? Len aby ťa neprehánali ako mna: že no....dievča,ale nieje to iste....potom zas,že no dievča,ale nie 100% a tak som mala stále chrobáka v hlave....či nie chlapček? 😀 Samozrejme,že je to jedno,ale človek je tvor zvedavý a ked už si može vybrať... 😀 tak D-CH
Už viem,prečo mi to nemohli isto povedať.Mala velmi spojené nôžky (preto máme aj zlý ten klbik ☹ )Chudiatko moje hamblive 😅
No a ná teba som zvedavá veru!
Ježiš Silvinka sa mi zase postavila o stôl-pomooooc! Kyvká ju ako malý stromček,ale bude stáť a držať sa ako klieštik 😀

surviver
1. dec 2009

luculka,tak Ty si už aj poobliekala,no šikovna mamina 😀

lucula73
1. dec 2009

ciky - veď to je veľmi zlaté,keď sa jej nožky skoro podlamujú,ale predsa stojí... 😉

moja dcéra sa hrajkala,všetky vecičky odskúšala,pridala som jednu fotočku 😉

cikyta
autor
1. dec 2009

Lucul-to je krásne,ako skušate baby šatník na bábike.Milučké od Veroniky.Posielam pusu.Musí sa strašne tešiť na bráška,že?

cikyta
autor
1. dec 2009

Domcek,pod seeeeeeeem!

lucula73
1. dec 2009

ciky,no neviem,aká bude realita,ale každý deň niečo zapotí na tú tému,takže jej to v hlavičke asi stále straší.. 😀

zefa
1. dec 2009

ahojte

cikytka..ja o tom rozmýšľam od samého začiatku..ked sme doniesli Krajkovi ukázať deti som sa hned pýtala na stretávky..len ja som chodila hned na začiatku otvorenia Helíku a vtedy o tom bolo ešte zavčasu uvažovať..sa ho spýtam v januari ked tam pôjdem

a že pohlavie? no my sme Nancy do pôrodu nevedeli čo bude,pretože sa nechcela ukázať na rozdiel od Samka..a Krajko nám vtedy povedal,že baby sú neni nikdy isté,nakoľko sa môže stať,že až pri pôrode vyjdú vajká von...takže sa na sone môže dieťa javiť ako dievča...ale ja som mu vysvetlila,že baby sú v podstate hamblivé stvorenia a neukazujú sa holé kadekomu 😀 😀 😀

a viete ako sa určuje pohlavie ak sa darí prirodzene? ten kto sa pri "tom" viac snaží také bude pohlavie 😀 😀 😀
a toto nevedel ani Krajko ani Tomáš(ten tam robil v začiatkoch)som ich oboch s týmto dostala

surviver
2. dec 2009

pekne ranko prajem 🙂

wolfskinka
2. dec 2009

ahojte,

tak idem z Heliosu, guľko bombuľko sa hral na schovávačku ale nakoniec ho pani doktorka našla a ukazal hlavičku a srdiečko mu bilo o 106, vyronila som aj slzičku, bol to ten najkrajší pocit aký som kedy zažila.
Nová fotka je v albumiku.

cikyta
autor
2. dec 2009

Zefa 😀 😀 😀
Na to stretko sa teda popýtaj.Určite by sme prišli.
A ak sa smiem spýtať,na čo tam v januáry ideš? (Zeby po dalšie bábo 😵 ?)
Wolfi-strašný CMUK pre gulka aj teba!!!!!!!!!!!!!!!Som taká rada! Juj! Viem si predstaviť tu radosť.Však to bolo krásne,to buch buch buch........? 🙂

lienika
2. dec 2009

ciky...na sono chodím do Heliku, no som zvedavá či ma nebudú preháňať, ale mne je to vlastne jedno čo to bude...Majko by chcel chlapčeka tak sa mi stale smeje, že načo vlastne rozmyšľam nad dievčenským menom...hrozné s ním...
A Silvinka je už riadny čertík...budem ťa musieť prisť asi niekedy kuknuť....

cikyta
autor
2. dec 2009

Veru Lienika.Len dojdi !

zefa
2. dec 2009

cikytka..no ja by som bábo ešte chcela(a najradšej zas dve lebo neviem čo by som s jedným robila 😀 😀 )lenže mi už nemáme ani zmrazené, nič sa nedalo,a manžel povedal,že on už skončil 😀 😝
ja do Heliosu chodím stále s niečím...ja mám strašné bolesti pri krámoch,tak skúšame s Krajkom trafiť neakú antikoncepciu..zo všetkých mi je desne zle 😝 ..a mi trhal polyp na krčku maternice v lete,tak musím na kontrolu..ja už k môjmu gyn.ani nechodím len mu zanesiem papiere..Krajko ma pozná najlepšie,môžem mu hocikedy zavolať vždy mi pomôže..a ja som v Helíku vlasne stále bo jednak im tam stále niekoho pošlem a jednak naša Nancy ho zbožňuje tak občas mu musí zakričať pod oknom že" Kajkovič kde si?".."pokecajú" a ideme(máme helík asi 50krokov od domu 😉 )

wolfi..som si poplakala..a ten zázrak bude pokračovať..prvýkrát ho uvidíš a nebudeš schopná povedať ani slovo..a potom ak sa zadarí budeš kojiť a to je fakt krásny pocit..
držím vám tu všetkým palce aby všetko dobre dopadlo 😉

domika9
2. dec 2009

žienky viete čo je zvlaštne že väčšinou chlapi sa vzdaju že ja som skončil a pritom nerobia toho tak vela len sa kus poraduju ked davaju material a to pre nich skončilo a oni su väčšinou tí kt. sa vzdaju pritom ženyto všetko pekne odtrpia od začiatku do konca
napríklad mna totalne mm odpalkoval ked som bola po druhej laparke už vyše týždna zavreta v nemocnici mm prišiel posedel 10-15minut a povedal že on ide domov lebo že je hladny - ale to že ja tam priklincovana po operacii cely den pozeraš do blba to je nič ale on je hladny
sorry dnes mam nejaky depkovy deň tak sa sťažujem

surviver
2. dec 2009

čauko Domika 😉 len sa vykecaj,bude Ti lepšie,aspon dufam 😉 No maš pravdu s tymi chlapmi je niekedy ťažke,ale bez nich by to asi bolo take nezaujimave,lebo oni vždy vedia prekvapit 😀

cikyta
autor
2. dec 2009

Zefa.Že dve! 😀 No ale keby si mala taku čerticu,ako ja,jedno by ta zamestnalo,ako try! 😀 Dve by som si ani netrufala.Fakt všetky žienky obdivujem.Som od rána do večera sama,nemáme starkých,ani švagriny,sestry,nič,tak mám čo robiť.
A pozerám fotky...no Nancy a Samko su nádherne bábätká!
Ked som sa pýtala Krajka,či k nemu možem chodiť,ako na gyndu,tak povedal,že to nerobí.A fakt by som rada.Tiež umieram pri menzese skrz endometriozu.
Domika-máš svätu pravdu mojko!

romy01
2. dec 2009

ahojte babenky
tak predsa sa tato tema rozbehla, super. Uz nas je teda fakt neurekom.
Cikyta inak nechcem ta strasit ale Silvinka sa cochvila rozbeha - to budes mat co robit. Uz sa tesim na tvoje prispevky, lebo sa pri nich vzdy uvolnim a usmievam sa tu na monitor ako dilino - 😀 😀 😀

cikyta
autor
2. dec 2009

No Romy 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
2. dec 2009

katarínka....naše deti sú 20.3 narodené tak vydrž prosím..to by bolo super 😵 😵 a to vyšetrenie nie je des..to ako keby si pila malinovku vôbec to nie je zlé 😉

cikytka..nerobí obvodnú gyn.ja si to všetko platím..ale nevadí mi to lebo môj gyn.nemá sono,na sono prsníkov ma ešte nikdy neposlal a pritom je to bývalý sused..ked som sa narodila on študoval lekára a ked sa potrebovala moja mama vyspať ma kočíkoval a takto ľahkovážne vyšetruje 😒 😒,takže preto chodím radšej do Heliosu...ja som tam už ako inventár 😀 😀
a ja mám dvoch chalanov...Nancy sa priplietol ten iný chromozom 😀 😀 je väčší výmyselník ako Samko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre