Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
29. jan 2010

no ak sa ti nedvihne tak sa určite nevihneš cisarskemu ale ja by som tiež radšej prirodzene , no uvidíme

lienika
29. jan 2010

presne tak ale ak sa to nenapraví tak s tým nič nenarobím.....

domika9
29. jan 2010

aj cisarsky ma svoje vyhody aj nevyhody a rovnako aj prirodzeny porod tak som velmi zvedava ako nakoniec dopadnem ja 😀
už s tym tak nebojujem ako na začiatku

lienika
29. jan 2010

aj ja som sa s tým už zmierila....hlavne nech su babätka v poriadku a samozrejme aj my... 🙂

domika9
29. jan 2010

tak tak hlavne aby bolo všetko ok

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
30. jan 2010

ahoj katarinka a kde ste boli? a ake ceny mali ? pofot a daj do albumu 😉 som zvedava 😀

domika9
30. jan 2010

bože moj ciky ako si si mohla pichať do noh ? dnes som si ihlu sice vpichla aj som začala vytlačať ale ved to brutalne boli a urobila sa mi tam z tej tekutiny tak hrča tak som si trošku povytiahla ihlu a že to dotlačím ale bolelo to hrozne ani som to nedopichala a 1/4 som si pichla do brucha 😢 aaaaauuuu , takto si ubližovať ☹

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
30. jan 2010

katarinka a vy stale neviete pohlavie ? alebo ste ani nechceli vedieť?

domika9
30. jan 2010

a ta podložka kolko stala?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
30. jan 2010

som tiež ratala s tym že cca 15 eur
jaj takže tajen info 😉

zefa
30. jan 2010

ahojte

kati...gratulujem..a babkám nepovieme 😉 ..kočík pekný...som ho raz kočíkovala sa s ním dobre manipuluje a je podľa mňa aj ľahký

cikyta
autor
30. jan 2010

Katka gratulujem k dievčatenku 😵

domika9
31. jan 2010

ahojte peknu nedelu prajem 😉

cikyta
autor
31. jan 2010

Nápodobne Domika.

zefa
31. jan 2010

ahojte
tu je neako mrtvo 😒

ako sa cítite tehuľky a maminy

my sme mali ísť dnes na oslavu no pre vysoké horúčky oslávenca sme doma..ježiš mňa už teraz berú mrákoty ked deti od septembra nastúpia do škôlky ako to u nás bude s chorobami..doteraz boli 2x soplavý.

domika9
31. jan 2010

zefa 2týždne doma 2 týždne v školke , pol roka potom to prejde
potom mi povieš či som mala pravdu 😉

cikyta
autor
1. feb 2010

Stretko heliosačok by som navrhovala na leto,ked sa menej soplíkuje a ešte sa nám stihnu niektore deťurence narodiť 😉 Však tehulky?

zefa
1. feb 2010

ahojte
domi..dúfam,že my budeme svetlé výnimky 😉 🙂 možno to niečo do seba má,že som ich dala zaočkovať proti pneumokokom..uvidíme ďalej

ciky...jasne ,že v lete...odmietam v takejto kose..som bola s deťmi len v obchode a skoro sme zamrzli..ja neznášam zimu odmala 😠

cikyta
autor
1. feb 2010

Ani ja ju nemám rada 😝 Už od mala som myslela,že ma asi naši uniesli niekomu z Talianska,alebo tak dolu.... 😀 A vždy som chcela,že ak budem dospelá,tak odídem viac na juh.No zavialo ma paradoxne viac na sever 😠 😀

domika9
1. feb 2010

ciky tak pod pozrieť pod tatry 😀 😀 😀
ja mam rada leto a zimu ale neznašam jar a jesen
a stretko parada to už budememe aj my snad v norme niekedy v auguste 😅 - snad už budeme mať aj nejaky režim 😀
dnes somnejako extra zadychana nemožem dychať od rana ale to sa asi zlepši až koncom apríla

zefa možno aj to očkovanie ale aj to že su deturence dve tak maju lepšiu imunitu lebo jeden od druheho hocičo obliznu tak maju vyhodu oproti jednotkam

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
1. feb 2010

žienky ja mam nejake čudne bolesti ako sa končí brucho a asi v tej urovni vnutri ked sedím tak je to ok ale citim to len ked stojím a nieje to stale prvy krat som to pocitila asi 3x v sobotu , včera nič a teraz som to zase pocitila asi 3x za sebou niečo ako pichanie čo to može byť? Nerodím? 😀 😀 😀

domika9
1. feb 2010

au a niečo mi tam akokeby puka

cikyta
autor
1. feb 2010

Ahojte.
Katka,ja som urobila naspäť stromček 😀
Tak ešte niekto urobte kapustnicu,šalát rybu a ideme vianocovať 😉
Domika-Nemyslím,že rodíš 🙂 Už to bude občas pichať,bolieť.Bábo sa otáča,ty sa hýbeš....tak len posedieť,oddýchnuť,dať sa tak,aby ti bolo dobre. 😉

romy01
1. feb 2010

ahojte tehulky a maminky.
domka bože to letí. Vždy som pokukovala po babach čo prekročili 20 tt a teraz som tam a potom tie co mali 30 tt a ty si tam. Ked baby prisli k 33 tt tak som uz odratavala kedy pride na svet nejake miminko - ako survi, luculka, domček, kuspitka - a cochvila budes mat babo ty a potom aj ja 😀

leto79
1. feb 2010

Ahojte baby,
idem aj vas pootravovat, dufam, ze mi to odpustite, ale potrebujem od vas nazory na helios, preco by ste ho odporucili, pripadne, ci ste tu niektora, ktora vyskusala aj ine CAR

domika9
1. feb 2010

ciky zatial to prešlo tiež som myslela že sa babo otača ale stale citim dole kopance takže asi sa len pokušalo

romy no veru v sobotu tam budem mať 30tt ešte stale mi to akosi nedochadza že akože to je o mne 😀 ale asi mi budu chybať pohyby maleho lebo je to velmi príjemne

leto vobec neotravuješ 🙂 my sme sa rozhodli pre helios koli tomu že sme počuli že maju najlepšie vysledky takže sme ani neuvažovali že by sme šli napr. do košíc aj ked sme to mali cca rovnako daleko jednoznačne sme boli za helios a boli sme tam maximalne spokojní ale su tu baby ktore vyskušali aj ine CAR určite ti odpíšu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre