Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

romy01
12. feb 2010

kati my mame tiez dvojak a zatial ma ani nenapadlo kupovat dve postielky. Na to je tu malo miesta. Skor zvazujem ze do obyvaku kupim taky ten velky detsky vankus alebo ako sa to vola s tymi hrackami zavesenymi nad nim. Tiez som predtym uvazovala nad tym lehatkom, ale moja svagrina si nevie ten vankus vynachcalit , mala sa s tym prebavla az az

lucula73
12. feb 2010

wolfi,
ja som to mala presne tak isto napísané,aj s tým vekom matky čosi tam bolo,ale povedali mi,že je to negatívne,to znamená,že je to ok.... 😉

lucula73
12. feb 2010

wolfi,veď možeš ísť v 20tt na morfologický ultrazvuk do heliosu,tam ti povedia na 99 %,či je to v poriadku,najma ten Dawnou syndrom,keby nedajbože bolo čosi zle,tak máš ešte do 24tt možnosť...,.

wolfskinka
12. feb 2010

lucul dik za vysvetlenie, este uvidime co bude na tych vysledkoch v pondelok a co bude v utorok na genetike

lucula73
12. feb 2010

katka - ešte raz k tomu- my ho teraz dávame v obývačke do autosedačky,taký je tam spokojný.....takže aj tak sa dá..... 😉

wolfskinka
12. feb 2010

lucul dik, objednam sa tam na morfologicky ultrazvuk

romy01
12. feb 2010

lucul mala by si dat dalsie gotecky, ja furt len chodim z albumu do albumu

wolfskinka
12. feb 2010

aj ja furt chodim po albummoch

lucula73
12. feb 2010

prihodím nejaké,len už pol hodinu čakám,že sa zobudí a nič....tak nechcem sa s tými fotkami hrať,ja potrebujem na to trošku času 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
12. feb 2010

katka my ideme kupiť to lehatko a ked bude mať par mesiacov tak idem kupiť tu ohradku a dam si ju do kuchyne kedže do obyvačky sa nam už nič ine nezmesti
lebo spalnu mam dosť za rohom a nemam šancu tam vidieť furt by som musela pobehovať

lucula73
12. feb 2010

kuk album,pridala som fotočky.... 😉

domika aké lehátko? 😕

no my sme kúpili baby video monitor,práve preto,aby som furt nemusela chodiť ho kukať,je to super vec,vidím,presne čo robí,ale bolo to aj dosť drahé,no v rodinnom dome to využijeme....a pos sebou má ten monitor na dýchanie,už len nejakú centrálnu riadiacu jednotku spraviť 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
12. feb 2010

katka pekný domček,aj ja som ešte taký mala mať.... 😒 ale domcek je už prázdny a pokladík spí v postielke 🙂

domika9
12. feb 2010

lucul maly je zlatučky
ja som sa dnes pustila do prania vecičiek o dva týždne ideme do polska po kočiar, postielku atd. tak sa teším
lucul idem pohladať napr. ake som maly na mysli

domika9
12. feb 2010
cikyta
autor
12. feb 2010

Lucul,odpísala som v druhej téme.
Aj my sme mali lehátko,ale fischer prince vybrujuce,no osvedčil vdaka refluxu.Už teraz ho nepoužívame.

zefa
12. feb 2010

wolfi..už jednu dobru správu si z MT dostala(gratulujem ste tehotná 😉 🙂 ),takže aj táto bude len dobrá..MT je mesto dobrých správ 😵

lucula73
12. feb 2010

ciky prečo ho už nepoužívate,veď som sa teraz dočítala,že je do 18kg.....celkom sa mi páči...aj to čo domika našla,len toto je do viac kíl...musím muža nalomiť... 😠

cikyta
autor
12. feb 2010

Baby,dnes dostala Silvinka svoju prvu pusu od chlapca.Má 10 mesiacov a napadol ju v cukroške. 😅

domika9
12. feb 2010

teda ciky aspon že na takom ,,kulturnom,, mieste sa bozkavala 😉

domika9
12. feb 2010

http://www.pali-hana.sk/img-produkty/nouveau-w_...

kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa

lucula73
12. feb 2010

domi - no sú krásne,priznám,že som také postielky nikdy nevidela,ani tu na webe...je to sila,čo dnes ľudia nevymyslia.............

zefa
12. feb 2010

domi..to sú krááásne postielky...a sú na tie kolieska ako som písala katke..ale sú aj také,že len na dvoch nohách sú kolieska a dve sú pevné..by sa aj mne v takej postielke spalo 😉

teda ciky..to už pomaly zásnuby 😀 😀 😀 ...nám sa to stalo so Samkom v Tulipe min.jar..ona prišla najprv len chvílinku kukala a potom ho zdrapila, rovno odviedla do domčeka a tam ho bozkávala..my mamy sme ani nemukli čo sme boli v šoku..a ani jedna sme to nestihli odfotiť..aspoň sme sa zoznámili 😀 😀 😀 😀

domika9
12. feb 2010

že zefa krasne ako v rozpravke

mne dnes nabehlo 32tt 😅 ešte 6-8 tt bože je to neuveritelne blízko 😀

romy01
13. feb 2010

dobre ranko

domi to su teda kraaaasne postielky - az ma pichlo pri srdci - teraz neviem ci nejaku kupim, lebo sa mi ziadna ina nebude pacit

ciky - tak co sa cudujes - teraz to este zvladnete ale za par rockov musite kupit flintu aby ste tych napadnikov odhanali 😀

baby hodila som do albumu fotku slonice - no nic s tym neurobim

katka - ten vankus je taka podlozka v tvare kruhu - taka vypchana aby to bolo makke a ponad nu je konstrukcia na ktorej visia hracky. Maju to v kazdom baby shope.

domika9
13. feb 2010

romy ale ceny tych postielok su do 700 ečiek takže myslím že nam bude stačiť aj nejaka obyčajna 😀 radšejdoložím na moj vysnívany kočiar 😉

domika9
13. feb 2010

romy že slonice hlavne že sa ma babo dobre nejake to kilečko sa potom zhodi pri kojeni ja som doteraz pribrala 6,5kg ale začínaju sa mi robiť strie nie na bruchu ale na oboch bokoch mam po jednej aby mi nebolo luto asi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre