Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
14. feb 2010

Lucul-blahoželám k prvej prechádzke!
No Matusko je tvoje druhe dieťatko a tie by mali byť (teda ak bolo prve živšie) také kludnejšie.Pri nom budeš mať možno naozaj tu pravu MATERSKU DOVOLENKU,ako má byť! 😉 A okrem toho je to chlapček,takže to bude jedno milučké poslušné bábätko-nie ako baby "jagy" 😀

lucula73
14. feb 2010

ciky 😀 ,ty si veštica?ale je mi jedno aký bude,len nech je zdravý,vieš,užil si toho už dosť a mám stále strach,ako bude. 😒
a Silvinka neni baba jaga,vieeeš????krásne dievčatko,aspoň sa pri nej nenudíš 😀

cikyta
autor
14. feb 2010

Jasne,že je jedno aký Matusko bude,lebo iba zdravie je dôležite,ale aj tak ti vravím,že to bude pokladík!!!!!Vlastne už je,ale aj tak 😉

romy01
14. feb 2010

jeeej tak Zlatica to stihla uplne presne - uz v decembri vraveli v telke ze ma termin na valentina

domika9
14. feb 2010

aj jedna z jojky dnes porodila a som si na nej ani nevšimla že je tehotna

cikyta
autor
14. feb 2010

Aká náhoda,že cis.rez.im takto pekne vyšiel?! 😠 😀 Normálnemu smrtelnikovi ho urobia len medzi pondelkom a piatkom! 😒

domika9
14. feb 2010

a myslíš že rodili cisarskym?

domika9
14. feb 2010

kuk album - ani sa necitim taka velka 😀 😀 😀

cikyta
autor
14. feb 2010

Nooo domika-tak to máš teda za náklad.
O Puškárovej viem,že išla cisárskym.Jedna aprílovka nám tam dala link a tá druhá moderátorka....no to neviem 100%,ale ked týžden čakala v nemocke-ktovie,ako to bolo 😉

domika9
14. feb 2010

ved hej može byť

jaj ešte kde to porastie to bruško alebo brucho?

cikyta
autor
14. feb 2010

Domi-ešte 2 mesiace a ku koncu už len dolu......... 🙂

domika9
14. feb 2010

ciky ja ratam že 6-8 tt lepšie to znie ale ku koncu to budem chcieť možno ešte zadržať 😀 😀 😀

momentalne som vo faze že mi je doplaču vždy ked vidím male babo niekde v tv tak sa fakt obavam aby som namiesto tlačenia nezačala buliť 😅

domika9
14. feb 2010

dnes ma ani zaha nepali -našťastie 🙂

cikyta
autor
14. feb 2010

Domi-klidek...alebo vieš čo? Bul!!!!A bul kolko ti srdiečko ráči.Treba vyplaviť prebytočne hormony a stresy,aby si svojho chlapčeka privítala krásna a usmiata (aj ked so slzičkou v kutiku)ale už len usmiata! 🙂

cikyta
autor
14. feb 2010

Asi si učesal v brušku vlásky a už nešteklia chvílku 😉

domika9
14. feb 2010

🙂 ale ved sa mi zapcha nos a bude po spolupraci s dr. 😀

cikyta
autor
14. feb 2010

No ja idem spinkať (kiežby ☹ 😠 )
Dobrú nôcku... 😔

zefa
14. feb 2010

ahojte valentínky 😵 😵 😵 😵

lucul ak ti to pomôže..náš Samko síce málokedy mával takéto nehody..ale ja som mala na prebaľovanie klasika deku,na tom igelit a vyradila som pár starších plachát..ked som ho prebaľovala hned ako som dala dolu starú plienku ,rýchlo utrela pipíka a hned som mu na to hodila novú plienku a doutierala riťku...mňa to takto naučili a celkom to fungovalo..ale veľakrát som dávala bavlnené aby som si jednorazovky neminula tak rýchlo,potom som ich vyvárala (čo bolo asi 5 ks),takže sa to dalo 😉

cikyta
autor
15. feb 2010

ahojte 😎 🙄

domika9
15. feb 2010

ahojte kočky

lucula73
15. feb 2010

ahojte 😀

lucula73
15. feb 2010

zefa - no ja to tak najnovšie robím,že mu hodím na pipíka dáku handru,ale niekedy nestihnem 😀

ciky a spinkali ste dobre?

my máme obrátený režim,malý cez deň skoro stále spí a večer je po kúpaní je hore aj do polnoci...ešte že potom v noci spí ako tak...len som asi spravila chybu,vzala som ho k sebe,aby nezobudil mojho mm,jemu sa to nejak páči,tak teraz ho to odnaučiť,aby aspoň v noci spal v postielke... 😒

cikyta
autor
15. feb 2010

Lucul-minule som počula niečo,čo musím použiť:
Takže či sme spinkali dobre?
Nooooo...........hrešiť nechcem 😠 ,ale môžem ti to ukázať 😀

cikyta
autor
15. feb 2010

Kebyže mám mať druhe,tak žiadne zlozvyky.Teraz trpíme 😒 Nuž čo už.Láska je láska 😉

lucula73
15. feb 2010

ciky - svatá pravda- to sú zlozvyky z našej lásky 😠 🙂

lucula73
15. feb 2010

no doprala mi práčka,musím ísť,kým drobec spí to povešať....

zefa
15. feb 2010

ahojte

lucul 😀 😀 😀 ja viem,že sa to nedá vždy stihnúť 😉 😀 😀 prírodný parfém 😀 😀
my sme síce deti k sebe nedávali ani ked mali tie desné koliky,my sme sa striedali, pri nich sme mali ešte jednu posteľ,ale dodnes sedíme pri nich ,kým nezaspia aj na obed aj večer 😒 no tiež zlozvyk z lásky..a ja ich stále pozorujem ked spinkajú..ja sa neviem nabažiť toho pohľadu 🙂 🙂

ja idem vypnúť polievku a povešať 2 várky 😝 ..snád stihnem aj kávu

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
15. feb 2010

katarinka - no v ponožkách hádam nie 😀
ja dávam malému buď košielku a dupačky,alebo bodynko a polodupky a ešte možeš dať aj taký overal,to je v kuse aj vrch aj spodok....Ja dávam mojmu teraz ešte aj kabátik na košielku -teda má hore dve vrstvy- a až potom do zavinovačky.Mne tak kázala doktorka,aj tak má ruky skoro stále studené.A ešte aj čiapočku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre