Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
10. mar 2010

ahojte baby,

tak som normalne v soku boli sme pozerat kociky a vsetko maju len polske , a ja som chcela nejaky lepsi kocik, neviete poradit kde by sa dali napr. v martine kupit aj ine kociky a nielen polske?

romy01
10. mar 2010

ahoj wolfka, no mojko to mas tazke, ak chces iny kocik, musis ist do vacsieho mesta. Tu prevladaju znacky baby smile, colletto, camarello a potom este take ultra lacne polske, No v kazdom obchode najdes jeden dva drahsie - aj za 700 eur. Ale v tychto kocikoch tu nie je vyber

domika9
10. mar 2010

wolfi ten čo mam ja nieje polsky

wolfskinka
10. mar 2010

romy no to som si stihla vsimnut , vsetko same polske smejdy

domika kuknem na ten tvoj

wolfskinka
10. mar 2010

domika len ty mas trojkoliesko a my chceme 4 kolieskovy, lebo budeme vela chodit po snehu a troj by sa zabaralo

surviver
11. mar 2010

ahojte 🙂 wolfi a v ZA v obchode na vlčincoch Pre deti.sk ste boli? tam maju aj ine ,nie len Polske 😉

domika9
11. mar 2010

wolfi nie tam su dva kolesa vpredu a je ešte aj s6 a ten ma vpredu kolesa odseba ja mam s4
wolfi alebo potom skoč do ba tam určite bude dobry vyber len asi aj nadhodena cena

romy01
11. mar 2010

ved to baby, ze ine znacky maju premrstene ceny. Wolfka ale neboj mas casu az az a nejaky super si najdes. Navyse si mozes objednat z netu, len to je take krajne riesenie, lebo je lepsie si kocik okukat nazivo a vyskusat.

Ten moj camarello sa vyraba v cechach

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
11. mar 2010

katka tak to už vydrž..príde jar a bábetko sa bude určite pýtať na slniečko... 🙂

zefa
11. mar 2010

ahojte

wolfi... vyvediem ťa z omylu...ja som mala na kočíkoch také isté kolesá ako domi a vôbec sme sa nezabárali do snehu,my sme chodili von aj ked psy nechceli čo bola taká mela a snehu po kolená a prešli sme,dali sa zaaretovať napevno a aj tak to šlo ľahko 😉

to tá zima akože neskončí?tu do rána zas napadol sneh 😠 😠

lucula73
11. mar 2010

ahoj zefa -kmotra moja 😀 😀

veru,aj u nás napadlo trochu,porazí ma asi ... 😠

zefa
11. mar 2010

wolfi...dala som do albumu Samkov kočík..som to v pc ešte našla

ahoj kmotra 😉 😀 😀 ..aby si vedela ani my sme nedali deti krstiť..nech si vieru vyberú sami,ja im ju určovať nebudem,pretože ja do kostola nechodím a viem aké robia farári problémy pri krstení,svadbách ap....mne nevadí žiadna viera len prístup niektorých farárov..ja viem,že sú aj rozumný,ale ja som zatiaľ natrafila na tých druhých ☹

katka.... 😀 😀 ved ešte nie je 20teho , ono to vie 😉

domika9
11. mar 2010

tak tak zefa aj ja viem že baby čo maju ten kočiar čo ja su spokojne aže sa nezabaraju ale nechcela som to písať lebo svoju skusenosť nemam ale myslím že ide hlavne o priemer kolieska a tie moja niesu male tak ale ved uvidíme o rok alebo ak sa zimka neumudri tak ešte tento rok možno bude nejaka kalamita

katka tak fajn aspon že si ešte stala predomnou

domika9
11. mar 2010

baby ta kde sa flakate ?

domika9
11. mar 2010

zefa ked tak ppozeram tvoj album ----tebe sa muselo velmi ulaviť po porode 🙂 ty si mala teda riadne že bruško

s akou vahou sa ti narodili deturence?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
11. mar 2010

ja mám aj golfky a s tými maličkými kolieskami cez veľký sneh neprejdete 😉

domi ja som za celé tehu nabrala 15kg...prve 3m.schudla 4kg,pretože som síce nevracala,ale nedalo sa jesť..všetko smrdelo,mäso bolo brutál fúúúj,som sa musela nútiť jesť.obvod pása pred pôrodom 136cm 😕 😀 😀 ,kukni si znovu album,tam sú váhy detí..obrázok máme 3 dni...modré=Samko,červené=Nancy...s pôrodnice som šla o 2 kg ľahšia ako pred IVF...všetko patrilo deťom ,placenty atď,po cisaráku sa neje iba pije=kilá šli od hladu dole 😉 🙂

domika9
12. mar 2010

ach katka mna niekedy chytia take kus bolesti tak si občas vravim žeby už ? 😀 😀 😀

včera som sa až dvíhala z fotelky že au čo sa deje ale ono to hned prejde

zefa ja mam zatial + 6,5kg no som zvedava ako to bude po porode 🙂

domika9
12. mar 2010

ty brdo tak to mali super vahu 🙂

romy01
12. mar 2010

ahojte kocky.

zefa ja sa stale musim kukat na tych tvojich drobcov a neviem sa vynadivat.

kati ty brdo ty to uz mas ozaj za par a to doslova a dopismena. Potom domka a potom ja jezis to uteka

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
12. mar 2010

ahojte 🙂

a kde je ciky? čo sa už sťahuje?

domi..dík..ja som sa najviac bála aby nemuseli do inkubátora..chvalabohu nemuseli..iba Samko bol 2 dni na pozorovaní na vyhrievacej podložke,pretože bol asi smädný,tak si po ceste na svet logol plod.vody,tým pádom ho museli kriesiť ☹

romy 😀 😀 😀 😀

domika9
12. mar 2010

katarinka ale striam som sa nevyhla brucho uplne bez ale na bokoch tam čosi je ale niesu velmi velke ale to ma až tak netrapi nemožeme byť aj missky aj matky 🙂

katka a ake maš pocity - strach alebo sa tešíš ?
my sme minule šli s mm do poradne a stretli sme na zastavke kamaratku a kamarata a sme ich volali že ich vezmeme autom a oni sa pytaju že kam sme sa vybrali a ja že ideme do poradne a ona taka v šoku do porodnice tak mi prišlo celkom smiešne že ja s taky m kludom do poradne a ona div zabudla dychať že či rodiť 😀 😀 😀 a tak som si pomyslela že ktovie v akom šoku budem cestou tam ked to na mna príde

zefa fakt ved niektore detičky sa rodia s takou vahou ked su jednojčata
ja som si vyratala že ked by som šla rodiť v 40tt tak by mal mať drobec cca 3000g lebo v poslednej poradni mal 1800g a každy týžden by mal ku koncu tehotenstva pribrať 250g tak som zvedava

domika9
12. mar 2010

aj mna napadlo že kde je ciky ale asi balí kufre 😀 😀 😀

domika9
12. mar 2010

alebo lepšie povedane ciky balí kufre a Siske sa to nepači tak diriguje vyhadzať a odznova -povedala som podla farby velkosti a použiteho materialu - a komínky mame kde a zase to ma ciky vonku 😀 😀 😀

romy01
12. mar 2010

inak domka aky mas obvod pasa teraz? Len pre porovnanie ja mam 104 cm. a mam plus 11 kil uz.

Inak maly ma uz kope uplne pravidelne hore, tak myslim ze sa uz definitivne otocil. Aj ked vecer ma kopne sem tam aj dole ale to tak skriza nejak, ze hlava je v jednom boku a nohy v druhom boku. No teraz akurat dostavam pecky kusom od zaludka

domika9
12. mar 2010

no teraz sa všetci pobavíme pretože som zistila že som idealny valček

obvod hrude - 116cm
obvod pasa - 116cm
obcod sedu - 116cm

to som zistila tento týžden ked som si šla strihať sako idelnejšiu postavu snad už nebudem mať 😀 😀 😀

zefa
12. mar 2010

romy...máš asymetrickú postavu...asi meter všade 😀 😀 😀

domika9
12. mar 2010

jaj žienky u nas sa schyluje ku prerobeniu izbičky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre