Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
19. sep 2010

@lucula73 😀

denis19
19. sep 2010

@lucula73 tak to je zajímavé, neboť i já se u našich dozvím o existenci nekterýh časopisu, o kterýh jsem nemela ani jen potuchu 😀 😀 asi hoby duchodcu.....ale jinak je to pohodička takto na prázdninách 🙂 moooc se mi to líbí a i karolínka je pokojená, jen první den byla v šoku, už vnímá zmeny,ale ted je to jedna vysmátá hrkotálka 🙂

denis19
19. sep 2010

@cikyta a kde jsi objednávala?

cikyta
autor
19. sep 2010

V bazare su niektore veci o dosť lacnejšie a pritom upln e nove 😉

denis19
19. sep 2010

@cikyta jé tak ten je super a Siske stačí č. 80?

cikyta
autor
19. sep 2010

@denis19 Ono každa značka má ine čislovanie a teraz nosíme od č.74 po č.86 😒 Z tohto nám bude bunda až do jary a gate-uvidím.....je to na gumu,tak uvidím,ked to príde...naživo.....a ked (tak to predam) 😉

lucula73
19. sep 2010

@cikyta a už to máš doma?

lucula73
19. sep 2010

aha,teraz som dočítala... 🙂

cikyta
autor
19. sep 2010

@lucula73 Pondelok to idem zaplatiť a okolo stredy to budem mať doma 😉

cikyta
autor
20. sep 2010

@denis19 Dnes som bola v meste std...Cestou som skočila do číňaku mrknuť a musím povedať,že tam mali užastné overaly! Pozerala som ich a myslím,že boli kvalitne ušite,velmi teple,podšite flisom,krásne farby a stáli iba 10-11 €.Takže keby som ešte nemala,alebo čosi,určite si kupim jeden tam. 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
20. sep 2010

@katarina33 ahojček,to mliečko možeš kludne pridať,aj k inej zeleninke,bude to mať chutmnejšie,samotná mrkva nič moc ☹ 😀

romy01
21. sep 2010

ahojte kocky.

nestihnem si precitat co ste popisali za tie skoro tri tyzdne co som tu nebola. Mm bol v prahe a ja u rodicov a ked sa mm vratil tak ochorel a aj ja a aj Timko. Nastastie Timko ma len sopliky. a Ja som sa z toho dostala za jeden ci dva dni horucim cajom, citronom, slanej vode a pod.
Baby Timkovi sa zap poslednych par dni vytvoril taky vriedok na mieste ockovania a dokina ma s nim poslal na plucne, ze sa to sleduje taketo reakcie centralne. Mate s tym skusenosti ? My tam ideme dnes poobede. Vraj mu to vycistia, no dufam ze nebudu chciet rontgen, lebo s tym nemienim suhlasit

cikyta
autor
21. sep 2010

@romy01 Ahoj.Mám kamaratku,ktorá bola tiež so synčekom na plucnom skrz to.RTG mu nerobili.Myslím,že to len pozerali a vyčistili.Aj mojej Sise to trochu hnisalo a sama som jej to vytlačila a vytrela liehom.DR.mi to tak kázala.Bude to dobre.Len sa mu to trošku dlhšie hojí. 🙂
(Inak Sisa bola v Timkovom veku 2 krát na RTG. ☹ Tiež sa mi to nepáčilo.Skrz reflux a nôžky.)

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
21. sep 2010

@katarina33 ahoj,zmiešaj dokopy a možeš aj trošku mliečka pridať 😉

jennys
21. sep 2010

Ahojte kočky, dlho som tu nebola, chlapci dávajú zabrať, keď nespia tak plačú ale už vnímajú tak to bude stále lepšie. V noci spia dobre aj večery máme voľné lebo ich vychystám a oni už vedia že sa majú chystať na noc. Takže aj teraz už všetci spia. Lucka je chorá od dnes, mala teplotu, na zajtra nejde do škôlky tak ju budem mať doma, hádam to zvládneme, ale bude musieť ležať v posteli čo si pri nej neviem predstaviť, dnes to zvládla lebo bola slabá, ale teraz večer už viac pobehovala. Ja som bola poobede s chlapcami na trojhodinovej prechádzke tak som si oddýchla, bolo super počasie a našťastie mi spali, plakali mi len na začiatku a konci prechádzky, tak fajn.
@katarina33 môžeš to zmiešať, bude to chutnejšie
@romy01 neboj, to nič nebude, oni to vytlačia a vyčistia. My sme boli nedávno na pľúcnom a doktorka sa tiež na to pýtala, lenže my sme to malým vytlačili a vyčistili doma, lebo keď som bola s nimi u doktorky, tak tá mi tak povedala. A doktorka na pľúcnom mi povedala, že to robia u nich že sme to nemali v žiadnom prípade robiť doma, tak som ostala prekvapená, pritom doktorka mi povedala, že im to vyčistiť môžme.

fopardi
21. sep 2010

@katarina33 ako vyzera ten exem ?
naš ma po tele take suche flaky a uť sa mu spravili aj na líčkach dr. mu nato dala masť ale tie líčka vtedy ešte nemal a líčka ma červene

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
22. sep 2010

Kuspitka a prečo jej prestrihovali tu hrazdičku?
Ono ju to určite ešte dosť bolí,tak sa asi nemožme čudovať,že ju nebaví papať.Chudiatko malinké ☹

kuspitka
22. sep 2010

@cikyta museli ,lebo by nevedela dobre rozpravat.obcas ,ked zahrizne do nieco tak ju boli,ale idu jej dalsie zuby.

cikyta
autor
22. sep 2010

@kuspitka Ved ano.Rozumiem.Aj môjmu synovcovi to prestrihovali,ale až v 6 roku,kedy už každý videl a počul,že zle rozpráva a nepomohol ani logoped.....Preto mi je čudné,že to robili už 9 mes.bábätku,ktore ešte nerozpráva ☹
Ale asi to už mala na pohlad velmi zlé,že? Chudiatko.Juj ☹ Len nech sa z toho čím skôr vykuríruje a je zase fit fešanda malinká 😉

kuspitka
22. sep 2010

@cikyta lebo to menej boli a rychlejsie sa dostane stoho.
ideme von

cikyta
autor
22. sep 2010

@kuspitka Tak pa.

kuspitka
22. sep 2010

@cikyta uz sme prisli dnu....

denis19
22. sep 2010

ahoj @kuspitka ako sa máte? a jak je kamilce? 🙂

kuspitka
22. sep 2010

@denis19 dost nanic.nejako to zle vsetko preziva.teraz sa buchla do hlavy ma tam modrinu poriadnu

cikyta
autor
22. sep 2010

@kuspitka Ešte bude tích modrín ! 😉 Hlavne to skus nejako moc neprežívať,lebo sa zblázniš.....musíš to brať s rezervou.....ono to funguje,ked sa do toho tak nevžívaš 😉 (to mi poradila jedna staršia suseda,ked ma videla strhanu z urazov,ked bola Sisa v Kamilkinom veku.)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre