Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

fopardi
31. okt 2010

ba to bolo niekdey že si musela posielať adresu teraz to už zmenili ako že ked ho maš v priteloch tak hmu automaticky ukaže tvoj album bez toho aby si niekomu posielala adresu -oni pripona sa ti zemni ale nam čo sme v priateloch sa bude ukazovať tvoj album 😉

cikyta
autor
31. okt 2010

@lucula73 Tak daj na tortu vankušik,naň hlavičku bábätka s cumlíkom,vedla neho macka a prikri to paplonikom.
Alebo daj na tortu taký pohodený podbradníček s menom dieťatka.
(chceš link,kde som to odšpehovala?) 😀

cikyta
autor
31. okt 2010

@fopardi Aj tak nechápem. Fakt som blbá 😝

lucula73
31. okt 2010

@cikyta no podbradník ma teda nenapadol....iba macko,ale taký samotný.....idem pokukať tú stránku... 🙂
@fopardi ale to nechápem ani ja s tým fotoblogom,lebo načo mi je adresa,keď tam nie je možnosť si ho dať neverejný.....to bolo volakedy.....

cikyta
autor
31. okt 2010

@lucula73 od tejto pani Janky som mala tortu pre Sisu k 1.ročku tu kittynku 😉

lucula73
31. okt 2010

@cikyta hej,videla som ju v albume,krásna bola,.....no z tých čo tam má,sa mi najviac asi páči tá,čosi mi dala ty link...s tým podbradníkom 😉

cikyta
autor
31. okt 2010

@lucula73 tu kitty som jej poslala obrázok,povedala farby a ona mi ju urobila tak,ako som si ju popísala 🙂

tá s tým podbradníčkom mi príde fajn.Poprípade tam daj aj krížik nan 😉 alebo tak...

cikyta
autor
31. okt 2010

@lucula73 potom hod fotku,aku si urobila 😉 už sa teším. 😉

lucula73
31. okt 2010

@cikyta noooo...za dva týždne až,ak sa nič nestane....lebo ak skončíme v nemocke,ma asi picne
a budeme mať dva krsty,aj bratovu neterku,tak neviem ešte ,či spraviť dve torty alebo čo..ale ja by som chcela premojho zvlášť,tak asi dve...tú druhú ale netuším vobec,neterka má už tri roky... 🙂

lucula73
31. okt 2010

ešte jednu otázku..aká je to cyklámenová farba?chcem objednať veronike čiapku a neviem,či ružovú či cyklámenovú...keď neviem,aká to je 😀 😀 😝

cikyta
autor
31. okt 2010

@lucula73 držím palce,nech sa nemocke vyhnete obrovským oblukom !

A neterke niečo treba obkukať v albumoch tortičiek.To je už "slečna"teda 😉
Ved ty už niečo vymyslíš.Si šikovnica 😉

Dobru nôcku.....ideme sa zase ceckovať do rána 🙄
(pred chvílou mi Sisa vliezla do šuflíka,dala si okolo krku moju podprdu a kričí že:
-mléko...mléko...) 😀 😀 😀 😀 😀 ja z nej umrem 😅

lucula73
31. okt 2010

@cikyta 😀 😀 tak to je prída,tá tvoja siska 😀 ...

dobrú nocku aj vám.... 😔

fopardi
1. nov 2010

@lucula73 ked sa ti zmeni adresa tak ho maš tym padom neverejny a toto čo tam su tie dve možnosti že si potvrdíš tym zelenym pre verejnost a len pre priatelov tak to sa vzťahuje iba na tie kratke spravy napr ja som dala pre verejnost že už mame zub a automaticky mi to ukazuje tu ked ideš s myškou na moju fotku ale keby si to dam iba pre priaatelov tak sa to ukazuje iba vam ked mi vojdete do fotoblogu medzi kratkymi spravami

fopardi
1. nov 2010

ta adresa sa zmeni pretože oni tie utajene albumy su uložene inde ako normalne verejne preto sa to zmeni 😉

denis19
1. nov 2010

Dobré ráno preji všem? Jak užíváte dušičky?

fopardi
1. nov 2010

@denis19 ahoj uživame vegetne 🙂 niečo sme zvledli včera a ešte dnes ppojdeme tu u na sna hroby 😉

denis19
1. nov 2010

@fopardi tak pohodička, my byli na hrobech v sobotu a další várku až príští víkend, neboť to máme daleko,ale jinak veget. Jen bojujeme s posunem času,ale snad to polehoučku dostaneme do normálu.Nikdy jsem to tak nevnímala tu hodinu, jak ted, když máme malou....

lucula73
1. nov 2010

oprava pre ciky....prída=prípad 🙂

inak pekný deň 🙂

my sme soplaví...neboli sme ešte na tej pohotovosti,nevieme čo mám spraviť,teplotu mal aj teraz ráno v konečníku 37,6...ma tam vysmejú,že som prišla s obyčajnými soplami 😝 ,len keď mu to zbehne dolu,to už na smiech nebude. ☹

denis19
1. nov 2010

@lucula73 já bych to rešila podle intuice, pokud máš pocit, že se to muže stát tak bež, radeji stokrát zbytečne, než jednou pozde.....máš i my ostatní díte jako dar a ne jen tak lehce, tak co!!!! Ale ta cibule s cukrem je perfektní medicínka.....a tech 37.6 to je už po odečítání dílečku???

cikyta
autor
1. nov 2010

@denis19 Deniska-všetko najlepšie k meninám !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cikyta
autor
1. nov 2010

@lucula73 no denis má pravdu.Chod k dr.ak to cítiš ☹

denis19
1. nov 2010

@cikyta dekujííííííí 😀

zefa
1. nov 2010

@denis19 aj ja sa pripájam ku gratulácii 😵

fopardi
1. nov 2010

@denis19 no aj my citime tu hodinu ale hlavne to vidim na malom rano bol zavčasu hore a včera večer sme mali čo robiť aby sme ho udržali hore d o cca 19-tej 😒

aj my prajeme všetko naj 😉

@lucula73 radšej možno chod a povedz na pohotovosti že aky ste mali stav pred mesiacom a myslím že pochopia 😉

fopardi
1. nov 2010

@lucula73 a ako mrška prišla ? mne ešte nie 😕

denis19
1. nov 2010

@fopardi devčata vy nemáte mršku???hmhmhm 😕 😕 😕 no toto 😲 😲 to by bylo co????? jupíííííí.....
dekuji za práníčka.
jinak mi to s tou hodinou máme presne, ráno vstává drív a večer jsem ji nebyla schopna udržet a v pul osmé zalomila a to mi po koupání už usínala pri oblíkání.......a dnes ráno se mi probudila v pul sedmé!!!!!!! a než jsem ji stihla dát mléko tak skoro spala...což není u nás zvykem...no katastrofa...už by to nemuseli posouvat.
jinak se jdu chválit....já dnes varím!!!!!!! 🙂

cikyta
autor
1. nov 2010

Joj to ja som asi najšťastnejšia,že sa menil čas.A kludne by sa ešte mohol o dalšiu hodinu posunuť 😀 Nech skuša Sisa spinkať ešte pred 22:00 hod.To sa mi asi nikdy nepodarí 🙄 Furt je to po tej desiatej.
A ráno zase dlho v postely 🙄

denis19
1. nov 2010

@cikyta a kdy chodí spinkat a kdy vstává????

cikyta
autor
1. nov 2010

@denis19 No spinkať chodila v noci o pol 12,alebo presne o 12 a vstávala o 10 ráno.
Teraz,ked sa menil čas ide o pol 11,alebo 11 v noci a ráno mi vstane o 9 hodine.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre