Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

chorale1
27. dec 2010

@liviaf14 dakujeem vyzerá že to ide 😀

liviaf14
27. dec 2010

@chorale1 nemáš za čo, rada som pomohla. 😉 adamko je krásny na fotke 😵

janicca
27. dec 2010

ahojte dievčence tak som sa sem konečne dostala 😉 tak čo aký bol ježiško posluchali ste ??? 😀 😝
@surviver čo to tu čítam to je super správa tak krajší darček ste si ani nemohli dať z celého srdiečka gratulujem 😵 😵

fopardi
27. dec 2010

@surviver jej super tak budete mať surodenca juchuchu -tak potichučky gratulujem

ja som dnes vyslala mm sa lyžovať drobca som dala už spinkať tak mam večer pre seba nemala som vela času na vas na vianoce som dostala super knihu a nemohla som sa od nej odtrhnuť tak včera som ju dosčitala trvalo mi to až 3dni 🙂)))

lucula73
27. dec 2010

@janicca no tebe to pekne letí teda,zachvílu sa dozvieš,či to bude vajčák 🙂

@fopardi a čo si čítala,prezraď nám 😉 ..ja tiež keď dostanem knižku,tak ju z ruky nepustím,kým ju nedočítam,ale odkedy sa malý narodil,nečítala som žiadnu,naraz ju čítať nemám čas a po kúskoch ma to nebaví 😀

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 puštny kvet a teraz ked som prečítala knihu si pozriem film 😉

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 a prefektna kniha mam rada takto napísane knihy

lucula73
27. dec 2010

@fopardi to je o tej africkej modelke?ak hej,to som čítaala...je naozaj super....o tej obriezke to tuším bolo... 😉

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 hej hej to je ono super kniha fakt ak toto prežili tie ženy tak potom už asi všetko ostatne je malina aešte v tych podmienkach hygiena o ničom ... no strašne to muselo byť

lucula73
27. dec 2010

@fopardi no ja si to neviem ani predstaviť,že by to robil niekto mne..........je to otrasné a strašne smutné 😔

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 ved to fakt to je super rozpisane v tej knihe a celkovo som si uvedomila že som velmi rada že žijem kde žijem a mam čo mam fakt mi nič nechyba niekde maju ženu a absolutne nič a my sa tu hadame možno mnohokrat fakt pre take blbosti že až ☹

fopardi
27. dec 2010

a čo vam inač baby priniesol ježiško ? boli ste dobre , ja tento roka si ano 😀

lucula73
27. dec 2010

@fopardi ,tak sa pochváľ 😀 .....nám doniesol ježiško aj kávovar...dolce gusto.........takže asi som posluchala 😀
a bála som sa toho,aká bude kávička,ale je super,super.....tak som absolutne spokojná 😀

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 🙂)) aj my sme vytiahli kavovar svokrovci ho nepouživali tak sme si ho vzali my a tiež teraz cez sviatky fičíme na presse ale na dolcegusto to nema to som chutnala a bola z toho uuužastna kavička tak si bola si faakt dobra no ja som dostla nejake dečky , knihu, vyteplene nohavice, peniažky za ktore si kupime madrac -teda už je objednany no a tak nejako
a od krstneho Matuškovho sme dostali spločny dar autosedačku pre matuška tak fajne sme ušetrili

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 my ked sme boli smm v bosne na dovolenke tak tam robili v jednom podniku take presso že na tu chuť nikdy nezabudne uplne ju mam na jazyku ked si spomeniem

lucula73
27. dec 2010

@fopardi aspoň máš na čo spomínať 😀 😉

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 no spominam spominam akurat dnes nam prišiel katalog z cestovky tak som listovala a vyberala kde by som šla -prstom na mape samozrejme

lucula73
27. dec 2010

@fopardi prečo prstom na mape?doprajte si ...s jedným dieťaťom je dovolenka najsamsuper 😀 ..teda,ak to do leta nezmeníte 😀

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 ved planujeme isť do chorvatska ale vyberala som kam by som šla prstom na mape 🙂)) kreta rhodos atd 🙂

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 no teraz ma napadlo ked si napísal že ak to do leta nezmenime - me zase hapruju tie moje kramoše zas je 36dc a dnes z ničoho nič krv a teraz zas nič 🙂 no ja už fakt neviem čo to ma znamenať

lucula73
27. dec 2010

@fopardi žeby druhá tehulka?to nejak moc na tejto temičke,naraz 😀 .ale prajem vám dievčatá...mne ale stačí 🙂 😀 😝

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 nie nie tehotna určite niesom to som len tak napísala ale fakt neviem čo sa mi to robi s tymi kramami aj mam hocikedy cez cyklus krvavy vytok hlavne po sexe tak mi ide všeličo hlavou ale budem to musieť vyriešiť no až po novom roku ešte uvidim ako sa nakoniec rozbehne moja draha milovana ...
tento týžden idem ku chirurgovi aby sa mi pozrel na nohy idem si dať odstraniť žily na nohach tak uvidim čo vymyslí

lucula73
27. dec 2010

@fopardi však si mala ísť na gyndu za dokim,nie?snáď voľačo vymyslí....
mne tiež meškali krámy zas,nikdy sa mi to nestávalo,len dva razy v živote 😀 ......a prvý raz,čo som ani nevedela poriadne ,ktorý deň cyklu som.už som bola na nervy,ale potom som konečne dostala,odteraz si idem zas všetko značiiť 😝

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 ved mala som isť 10dc po vyvolavačke ale nevyšlo mi to a potom už bolo velmi neskoro ani zdaleka to nebol 10dc ked sa mi dalo isť a teraz som už bez auta tak už duplom neviem ako sa tam dostanem no ale ved ja niečo vymyslím budem to musiať vyriešiť

fopardi
27. dec 2010

najspokojnejšia by som bola keby mi spravil aj cyto atd

lucula73
27. dec 2010

@fopardi však ano,všetko na komplet 😉
no idem hajať,pila som síce kávu neskoro,ale snáď zaspím 🙂

dobrú nocku

fopardi
27. dec 2010

@lucula73 dobru noc pa

kamka17
28. dec 2010

pekný deň prajem všetkým 😎 😎 😎
@fopardi hihi, ja som dostala tresne tú knihu, čo aj ty...už som začala čítať, len musím vymáknuť taký čas, aby som to prečítala na jeden šup, lebo ja tiež kým knihu neprečítam, tak nič iné nerobím... to by tu teda vyzeralo 😅 😅
a ešte sa pochválim aj ja ježiškom...notebook a webkameru som dostala...fest som rada, lebo konečne som mohla malú ukázať kamoške v japonsku 🙂
a takú fajnú kávu z dolcegusta...ach jooooo...dala by som si veru, ale ja mám strach piť normálnu kávu, aby mi bublinka nebuntošila celé noci...radšej si počkám, nech len pekne spáva

fopardi
28. dec 2010

@kamka17 no ja som dlho pila caro vrlmi mi to chuti je to velmi podobne nescej kave aj ked som už nekojila tak som nepila kavu ale to caro až ked mi začali ubudať sily tak som sa vratila ku kave aby ma naštartovalo kusok 🙂

kamka17
28. dec 2010

@fopardi no jo, musím doraziť tú inku, čo pijem a potom vyskúšam to caro...dik za radu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre