Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
29. mar 2010

ja čo mam body sdlhym rukavom tak všetko z tej stranky inač kratky rukav tesco , tie veci čo majju napr. že 3ks v baleni tak vychadzaju velmi dobre cenovo , ja už nejdem momentalne nakupovať nič uvidím ked sa drobec narodi kolko mu toho bude treba a aky bude velky - možno niektore veci budem predavať nove -uvidíme
dnes som si všimla že mi ,,fajne,, popraskalo brucho zospodu 😖 -fasa nieje to sice velmi vidno ale su tam nie take vyrazne ako na boku ale su 😠

jennys ti možem potom posuvať veci čo nam už bude male -vaam bude akurat 🙂

domika9
29. mar 2010

ciky toto ti vobec nezavidím ako vobec neviem ako by som to riešila ešte aj ked tv.mm ti s tym nechce pomocť 😒
ale aspon s tym spankom by ste sa mohli dohodnuť nech vezme občas Sisku von na dlhšie a ty by si si pospala ak sa ti da - lebo niekto nevie spať cez den
a teraz ked začnete prerabať byt tak dakujem pekne tolko pratania 😖 --to už nebudeš spať ani tolko

romy01
29. mar 2010

domka a kedy si pobadala prve strie na boku ?
Ja si pripadam ako slon a to este len teraz zacne brucho rast no zatial nemam nic- klop klop klop aby som to nezakrikla . Ciky a ty si mala nejake strie ?

romy01
29. mar 2010

baby mam fotecku bruska - teda musela som mm instruovat a urobil asi 10 zaberov lebo vsade som bola ako tulen

jennys
29. mar 2010

CIKY vďaka, hádam všetko dobre dopadne a nebudú žiadne komplikácie. Inak v noci sa odporúča aby k takému dieťaťu ako máš ty vstával niekto iný ako ty, napríklad manžel. Treba skúsiť aj takúto zmenu. Proste keď bude v noci plakať a vieš že nie je hladná tak nevstávaj ty ale manžel, nech ju ukľudní on a ide spať. Ak bude zasa plakať tak znova on. Aby pochopila že nie vždy si ty poruke, však aj ocinko sa môže postarať, nie? A inak ak budete prerábať byt tak to ti fakt teda nezávidím. My sme prerábali počas prvého roka odkedy sa Lucka narodila a ja som už fakt bola v koncoch. Keď mala tri mesiace, robili sa podlahy, ešteže bolo leto, pol dňa som sa radšej prechádzala vonku ale bola som už z toho všetkého riadne uťahaná. Musela som ešte aj vyvárať lebo bol svokor pomáhať (a to tu býval dva tri týždne), okolo Lucky lietat, hlavne ju kojiť a po nociach ešte aj pracovať. Už by som to takto nechcela. Lenže niekedy si človek nevyberie, brala som to tak, že budeme mať všetko urobené a bude pokoj. Najhoršie keď sa prerábala kuchyňa, variť na jednoplatničke v izbe, no hrôza, ale Lucka už bola väčšia tak sa to dalo, potom sme sa aspoň tešili z novej kuchyne.
DOMI díky, ja už tiež nebudem teraz kupovať a myslím že posúvať mi ich nestihneš, keď ja budem potrebovať vy budete ešte nosiť, niektoré tie Teskácke body mi pri Lucke vydržali aj pol roka, som mala pocit že rastú s Luckou. Ale však ak budeš chcieť niečo predať tak kuknem či sa mi bude niečo hodiť. Inak dnes mi svokra doniesla dve obdĺžnikové zavinovačky, tak super nemusím zháňať lebo som zistila že sa zháňajú dosť ťažko. Ale inak ak by ste niektoré chcela, mám linky na dve, ktoré predáva jedna mamička. Jedna je za 11,50 a vyzerajú v pohode.

cikyta
autor
29. mar 2010

Romy,ja som strie nemala. 🙂

Jennys-aj to bolo.Zobral ju muž v noci a to bol ešte väčší rev,až sa prebrala načisto.Dokonca reve,aj ked ju vezmem ja.dokial nepichnem cecok.

domika9
29. mar 2010

romy asi v 28tt ale to bolo len take kusok
ja som tie na bruchu ani nevidela až včera mi mm povedal že ich tam mam ale niesu červene ale len pod určitym uhlom ked sa pozriem tak vidím že sa mi tam tak leskne koža tak snad to nebude take strašne ale čo narobím kremujem -natieram no asi sa tomu neda celkom vyhnuť

cikyta
autor
29. mar 2010

Každý má ine telo a kto ich má mať,nezabráni tomu ani masťami.Každý sme na niečo iné 😉

cikyta
autor
29. mar 2010

Silvia mi bude asi zlatá priadka.
Už dhých 5 minut sa hrá s 30cm niťkou 😀

domika9
29. mar 2010

ciky dnes sme boli s mm na navšteve a oni maju take ročne babo a najväčšia radosť bola trhať knižku alebo taky ako časopis taky bol kludny hohoj 😀

cikyta
autor
29. mar 2010

No Domi.Vrav mi...to má hned čierne ručky z tlače 😀 všade po izbe stránky,na ktorých sa potom pri chodení šmykne a hned je hore značky 😀 ☹

wolfskinka
29. mar 2010

ciky no silvinka je skratka original .... 😀

dnes sme boli na 4D sone, kuknite fotky v albumiku, Matej sa stale rehlil, neviem ci na nas alebo na dr. a hral sa s pupocnou snurou, strcil si palcek do pusy a potom si chytal rucickou palceky na nozicke ... a tie ksichty co hadzal a otvoril aj ocicka a ukazal pipika v plnej krase ... boli se tam 25 minut a mame 40 fotiek 😵 dufam, ze mu to skerenie a usmievanie aj zostane

mzuzka
29. mar 2010

aha aka sukromna temicka 🙂

wolfskinka
29. mar 2010

romy kasli na tulena ....

tak my zase ponocujeme ... ☹

romy01
30. mar 2010

dobre ranko helinky

jeeej wolfka ake podarene zabery - hahaha je fest zlaty, boze clovek by nepovedal ze v 24tt je to uz hotovy cloviecik, ze ?

ciky mas asi pravdu to som uz citala, ze strie su aj geneticky dane - no uvidime, zatial sa drzim uvidim dokedy.

romy01
30. mar 2010

mzuzka ahooooj. Ty si sa uz celu vecnost neukazala. Ako sa mate? Boze drobci su tak malunkatí. Mas k nim vypomoc ?

cikyta
autor
30. mar 2010

Ahojte.
Gulko je peknulinký! Jéjda.To bude krásna pamiatka.
Zuzka,ty si tu ešte nebola??? Pletie sa mi sanat.helios tema do tohto,tak ani neviem... 😅

mzuzka
30. mar 2010

veru nebola, ciky 😉

romy ahoj, sem tam sa zjavim v starej temicke . tebe to tiez pekne naskakuje, ale nam to silvinka pekne rozbehla 😅

wolfi ani ja som nemohla spavat, tiez som ponocovala a strazila helinkam sny 😀 😀

cikyta
autor
30. mar 2010

Zuzik tak vitáááááááááááj 😀

romy01
30. mar 2010

no zuzka ja uz do snazilkovskej temy heliniek nechodim, pribudlo tam vela bab a tak sa to tam rozpisalo, ze som nestihala citat a uplne som stratila prehlad. Potom ked tam pridem tak sa mi tazko nieco pise, alebo pyta ked neviem ci sa to uz nepreberalo a tak som tu.

mzuzka
30. mar 2010

to mas pravdu, helinky sa riadne rozmnozili, ja som tiez kolkokrat vobec neni v obraze 😀 namatkovo kuknem par stran dozadu a hotovka 😀

wolfskinka
30. mar 2010

ahojte, ja som bola dnes v robote kuknut a kocik sme definitivne vybrali .... .. dnes ho ideme vecer objednat

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s......

v modrej farbe , na ten je akcia za 660 trojkombinacia, mne sa sice paci viac v hnedej ale v hnedej farbe stoji 980 a to je dost velky rozdiel ....

domika9
30. mar 2010

ahojte ja sa hlasim až teraz lebo som nemala nb a potom nam boli zameriavať skrinu -juchuchu tak ju budeme mať čoskoro ani som v take niečo nedufala ratali sme až v lete že ju dame robiť

včera mi prišlo tak blbo že som myslela že ideme na vec až som predychavala maly sa tak vzpieral v bruškua tlačil na krčok a pritom mi asi niečo pricvakol mm videl až od dveri čo drobec robi uplne mi prišlo zle a bolesť
a dnes ma tak začali bolieť slabiny že ked som chcela urobiť krok tak tiež bolesť no musím vydržať lebo skrinu pridu montovať do 10 dni pop velkej noci a to by som bola nerada doma s drobcom

wolfskinka
30. mar 2010

domi no ved uz to mas za par ....

kocik mame zaplatenu zalohu a objednany bude asi az koncom aprila alebo az v maji

domika9
30. mar 2010

wolfi a ktory kočiar idete kupiť lebo ten odkaz čo si dala tak tam ich je viac

wolfskinka
30. mar 2010

domi tento http://www.price-killers.com/uploads/Products/p...

uz je objednany aj zaloha zaplatena

wolfskinka
30. mar 2010

ten odkaz prvy zblbol

domika9
30. mar 2010

wolfi pekny a farba toho vajíčka je taka podobna ako na našom krasna farba 😉

wolfskinka
30. mar 2010

domi no cim dalej tym sa mi paci viac ... a som ho dlho prehliadala, ja som sa na prvy pohlad zamilovala do Vmaxu a tento som si ani nevsimla ale teraz som rada ze ho muz objavil a ze sme potom kupili tento

domika9
30. mar 2010

tak super až ked maš kočiar tak ostatne už tak velmi nešpekulujem aspon u mna to tak bolo hlavne aby kočiar splnal všetky podmienky 🙂
ja som dnes taka happy dnes mm postavil komodu tak zajtra ju poriadne vyvetram a poumyvam a možem drobčekovi poprekladať vecičky a skrinu budeme mať čoskoro tak som uplne happy naozaj

drobček cely čas ako sme stavali tu komodu tak vystrkoval dupku jake to je chutne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre