Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

jennys
12. apr 2010

ZEFA, tiež poznám tú stránku, odtiaľ som tiež brala informácie aj som si dala poslať odtiaľ nejaké články, ešte stále všetko skladujem doma 🙂
ROMY váhou sa teraz netráp, ja jem vždy keď som hladná inak by mi bolo nanič, takže aj viac ako 5x denne. A u m´ňa je to teraz tak že za týždeň priberiem vždy jedno kilo. Teraz keď boli sviatky tak som pribrala viac tak možno aj ty si cez sviatky. A pokiaľ budeš kojiť tak to je podľa mňa najlepšia diéta, nebudeš mať čas jesť, ver mi. Ja som pri kojení schudla na 53 kg, čo u mňa znamená podváhu, vždy som mala problém s priberaním.
CIKY takže s priberaním sme na tom asi rovnako. Aj teraz mi každý hovorí že inde ako na bruchu som ani nepribrala.

Ja som dnes Lucku po dvoch mesiacoch odviedla do škôlky, kým som sa rozprávala s učiteľkou Lucka už behala s kočíkom so svojim najlepším kamarátom Lukáškom, takže spokojná. Hádam to zvládne, ale tešila sa. Len to ranné vstávanie, zajtra bude vstávať ešte skôr ako dnes lebo sňou bude chodiť mm na šiestu tak hádam si zvykne.

DOMI ja som mala pravidelné kontrakcie každých 5 minút a ešte som mala aj krv na papieri keď som bola na wc. Plodovú vodu mi tiež prepichovali už na sále.

romy01
12. apr 2010

dobre ranko kocky

diky za povzbudenie, dnes som sa z toho asi vyspala- napisala som si jedalnicek a idem nakupit nejaku zeleninu, tak to nejak zvladnem.
zefa dikas za stranku idem kuknut

domika9
12. apr 2010

baby stale som tu 😒
romy ešte ma napadlo že mne chuti cele tehotenstvo vypražane a všetko čo by sa nemalo 😀 takže pizza , hranolky , vypražany syr a podobne

zefa
12. apr 2010

ahojte
domi čo tu ešte strašíš 😀 😀 😀

domika9
12. apr 2010

ved to ti neviem prave povedať 🙂

domika9
12. apr 2010

chcem pridať aktualnu fotku ale asi kašlem nato momentalne lebo mi to nejao nejde tak skusim za chvílu 😠

domika9
12. apr 2010

skusim to pridať tu ale nechapem prečo to nejde dať do albumu 😠

domika9
12. apr 2010

no tak mi to nepridalo ani sem už som pisala aj adminovi tak uvidím čo to je ale ja si viem už som taka velka že sa sem jednoducho ani nevojdem 😀 😀 😀

domika9
12. apr 2010

fasa zmazalo mi všetky fotky tento novy kon je ,,užastny,, 😠 😠 😠

zefa
12. apr 2010

domi 😀 😀 😀 trpíš "samomluvou?"
kde ste všetky?

domika9
12. apr 2010

ved to že trpím ale to nič aspon že neodvravate 😀 😀 😀

jennys
12. apr 2010

Ahojte kočky, ja som sa sem dostala až teraz, môj PC je v budúcej detskej pozakrývaný igelitom tak sa mi ho nechce nikam prenášať tak píšem z manželovho čo máme v obývačke. Robí skriňu pre dvojičky s prebaľovacím pultom, už sa teším ako budem zasa všetko utierať od prachu, ale teším sa na skriňu aspoň bude kde dať veci. Lucka bola dnes prvý krát po dvoch mesiacoch v škôlke tak celkom dobre a hádam tam zasa nič nechytí...
DOMI no tak to je fakt teda úžas že ti všetky fotky zmazalo. 😠 My máme našťastie všetky fotky na rodina.cz a sem som dala len pár tak aspoň budem vedieť že sem nemám dávať toho veľa. A tiež nemôžem odolať tomu čo by sa počas tehu nemalo jesť. Dnes som si dala po dlhom čase hranolky. 😝

domika9
12. apr 2010

ale ja som skušala ako vymazať jednu fotku a zmazalo všetky lebo som mylsela že mi tam preto nechce pridať či nemam vela fotiek ale nejako mi to nevyšlo ale písala som adminovi tak hadam niečo poradí

jennys
12. apr 2010

NO však uvidíš čo ti napíše...a malý sa ešte nechystá von?

zefa
12. apr 2010

mi tu robte chute na hranolky..a ešte vyprážaný syr..mňam..to ja tak 2x za rok zhltnem...
a viete,že ja som celé tehu nemala žiadne chute?..a ba jednu..tie pizzové rožky z Billy 😉 🙂 ..vždy ked niekto šiel do Billy mi doniesol ..ako ináč dva..každému jeden 😉 😀 😀

jennys..to bola tak dlho chorá?chudinka malá

domika9
12. apr 2010

jennys veru asi sa mu nejako nechce

zefa ani ja nemam chute nepoznam niečo take že teru musím niečo mať
ale su veci ktore by som si dala radšej ako pred tehu ale netrasiem sa za ničím
no idem spať v noci mi bolo strašne zle od žaludka tak uvidím ako mi bude dnes v noci

som strašna na všetko sa len sťažujem 😠

zefa
12. apr 2010

domi..a bud rada,že si nepočula mňa ku koncu...som mala problém vydržať sama so sebou
a idem aj ja haji.papa

lucula73
12. apr 2010

kuk

domi čo tu strašíš??? 😀

cikyta
autor
12. apr 2010

Domi,ty čo vyvádzaš? 😀

lucula73
12. apr 2010

ciky ahoj,ešte nespíš?

cikyta
autor
12. apr 2010

Ved už idem,len mám strach ☹ 😀 ,že len čo zavriem oči,bude beeeeeee 😢

lucula73
12. apr 2010

tak ti prajem,nech je 🙂 🙂

dobrú noc

jennys
12. apr 2010

ZEFA, no Lucka bola chorá asi tak týždeň. Ale inak dali sme jej vybrať nosnú mandľu takže na marec som ju úplne odhlásila zo škôlky. Keď som ju na to objednávala tak nás objednali za mesiac a chcela som mať istotu že neochorie preto do škôlky nechodila. No a zákrok mala pred sviatkami a po ňom ešte aj tak musela byť minimálne 10 dní doma takže to vyšlo že dnes šla prvýkrát. Ja len dúfam, že to na niečo bolo dobré a nebude bývať tak často chorá aj keď kým nechodila do škôlky tak chorá nebývala len tak 3x do roka bežne soplíky a sem tam kašel, ale v škôlke už aj teploty, streptokok a zápal stredného ucha naposledy.
CIKY a ty ako? Siska sa nepolepšila s tým spánkom?
DOMI neboj, ešte sa len budeš sťažovať keď bude malý na svete. 🙂

wolfskinka
12. apr 2010

domi a ty tu co este robis ? nemas uz rodit nahodou ?

romy01
13. apr 2010

dobre ranko

aj tu som prvaaaa- pritom je uz 8 hodin . Domi klidek, maly sa uz coskoro vyberie von. Ten moj si vcera vykopaval cestu rovno cez brusko az som sa bala ci ho nieco neboli ked je taky akcny

cikyta
autor
13. apr 2010

Ahojte,
Lucul,to čo si mi všera priala? Nech je??? 😅 Tak dík!
Jennys-pomáha nám taký oblbovací čajík trochu.Nieje to uplne že fasa,ale podstatne lepšie a tak vládzem cez den stáť,lebo dokáže aj 2 hodiny v kuse v noci spať-takže fajn.

romy01
13. apr 2010

ciky neboj uz sa urcite blizi k veku kedy ju to prejde.

wolfskinka
13. apr 2010

dobre ranko ...

lucula73
13. apr 2010

dobré ránko 🙂

ciky - ja som ti priala krásnu pohodovú nocku,aby si mala dovod na úsmev,keď sa ráno zobudíš..... 🙂 ,keď si ty dala takéhoto škaredého 😢 ,ja som dala pekného,veselého 🙂

wolfi ahoj - teba sa ešte chcem spýtať,tie gumené kolieska čo ste dokupovali čo stoja?a to sú všetky 4 alebo len zadné...a sú tiež čierne alebo strieborné? 😕

domika9
13. apr 2010

ahojte dnes sa možem hlasiť aj cez den lebo mm mi nechal doma nb 🙂
takže sstale nič ako vidíte ☹ vnoci bola mala nadej že snad do rana sa to rozbehne ale nič 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre