Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
15. apr 2010

Romy,tak super.A zajtra ti budeme držať palčeky 😉

romy01
15. apr 2010

ciky dik, len to ranne vstavanie to bude hrozne

cikyta
autor
15. apr 2010

Romy,zvykaj si 😀 😀 😀 Už to bude len horšie,ale..............o to krajšie 😉

romy01
15. apr 2010

no ja ti neviem lebo ja som taky spachtos.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
15. apr 2010

ahojte 🙂

katka,že vraj materske mlieko ,ked nakvapkaš,tak to pomože,ale nemam s tym vlastnu skusenost,len čo som počula..

lienika
15. apr 2010

ROMY moja malá mala tiež v 30tt 1800g tak doktor povedal, že je o 2 týždne väčšia. Ale v pondelok idem na ďalšie sono tak som zvedavá koľko pribrala...tiež by som chcela menšie bábo ako 4 kg, ale ak bude po mne tak s tým nič nenarobím, ja som mala 3700 g keď som sa narodila 😉

romy01
15. apr 2010

kati ja chcem tvoju nelku, co ty na to ? 🙂 🙂 🙂 Je užasnááááá 😀 😀 😀

romy01
15. apr 2010

lienika a to v tom 34 tt ides lebo bolo velke alebo sa tak vzdy chodi ? Ale si ma potesila aj viacere baby ze aj ich babatka tak maju tak nie som sama.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienika
15. apr 2010

ROMY to ma poslal môj ženský nech idem ešte na sono a potom, že mi už vypíše nejaké papiere do nemocnice na tie pásy, ale že by to bolo kvôli váhe tak to nespomínal...on mi v tom 30 tt povedal, že tá váha je celkom v norme, lebo ani tie merania nie sú úplne presné, vždy je tam nejaká odchýlka, podla toho ako je bábo stlačené alebo tak.... 😉

zefa
15. apr 2010

ahojte

kati..ja tiež nemám skúsenosť pri deťoch ale mne na to zaberá buď borová voda(možno to majú aj navoľno v lekárni a bylinka na oči čo určo pomáha sa volá očianka..tiež to kúpiš v lekárni 😉

cikyta
autor
15. apr 2010

Katka-skôr dať repík na očko a vytieraj ho od nošteka smerom ku spánku-tou stranou.Nie naopak.Alebo si kup kvapky ocu flasch,alebo chod k dr.tá ti predpíše framik.mastičku,ktorá je uplný zázrak a už po 2 natretiach sa toho zbavíš 😉

cikyta
autor
15. apr 2010

Borovu vodu môžu len staršie deti.Nie bábätká! Tiež som sa tak oklamala ☹

cikyta
autor
15. apr 2010

Bože ja debil,som ti to naopak napísala!!!!!!!!!!!!!!!!

Oprava:
Od spánku smerom ku nošteku,vnutornemu kutiku očka 🙂

lucula73
15. apr 2010

katka - aj mne povedali,že vodičku ocufresh alebo tak nejak akeď nezaberie framykoin očná masť...tá ti zaberie určite... 😉

lucula73
15. apr 2010

survi ahoj - ako ste včera dopadli na poradni?

ciky a tie šatočky pre Silvinku už máš?

romy01
15. apr 2010

kati ved esteze tak, ja by som ju nedala. Boze ale je tak skvela ked sa tam tak vytahuje a dviha sa. JA sa svojho valibuka asi ani nedockam.

lienocka - no uvidim ja mam poradnu buducu stredu. To uz budem mat aj vysledky z druheho glukozoveho testu a tiez sa tak úfam ze mohla aj zle pomerat, lebo maly tam vystrajal, nemohla mu tu nozicku namerat a aj prietoky kontrolovala a nie a nie ich zachytit, lebo maly bol az moc aktivny. Ona to aj tak komentovala ze tak hyperaktivne dieta vida malokedy. SOm mala co robit to tam odlezat tak dlho to trvalo. A maly kopal a kopal, a mrvil sa tam a robil mi cunami na brusku .

lucula73
15. apr 2010

romy neboj zbehne ti to rýchlo a potom to pojde ešte rýchlejšie,ja to vidím teraz..... 😉

lienika
15. apr 2010

ozaj..dnes som posledný deň PN...od zajtra oficiálne na materskej...jupi 😀

romy01
15. apr 2010

lienika to uz ? ja idem az 13 maja

cikyta
autor
15. apr 2010

Lucul nie.Nemám ☹ Všetko su to velké čisla,tak dnes si popozerám ešte pár "postupujucich" šatočiek a vyberiem definitívne.Aj ked už nie také pekne,ale už nejaké musím 😉

lienika
15. apr 2010

romy...veru už..zajtra mi začína 35 týždeň ... už sa 2 týždne chystám, že si zbalím tašku do pôrodnice a stále nič..ale už budem musieť 😀

jennys
15. apr 2010

LIENIKA ahoj, chcem sa spýtať, ty si bola na dlhodobej PN? Lebo ja som tiež od februára a potom rovno na materskú. Takže dnes ti dal doktor ukončenie PN, teda myslím s dnešným dátumom a od zajtra ti vypíše materskú?

Inak kočky ahojte, ja si akurát robím obed, už som teda poriadne hladná.

cikyta
autor
15. apr 2010

Lienika-tak sa bal,ved tvoj vlak je tu coby dup 😅 Jupííííííííííííí

zefa
15. apr 2010

ciky tak ja neviem..mne borovú vodu dali v nemocke,že keby niečo 😨 už som z toho blb..jeden tak,druhý onak

cikyta
autor
15. apr 2010

Zefa,na flaštičke to bolo písane,že sa odporuča až od 10 roku života a v jednej lekárni ma na to opuzornovali dosť vážne. ☹ (a zase viem,že naše mamy iné nemali a tak umývali oči len borovou vodou 😒 )

zefa
15. apr 2010

no som som príbalový k tomu nemala..mne to dali ako namiešané len preliali 😠 ..ale očianka sa asi môže a ak nie potom už len ten framikoin..a ten je hádam najlepší

zefa
15. apr 2010

no ale domi tu nieje,tak žeby?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre